Skoči na vsebino

Nova celostna grafična podoba vlade RS


KeC

Grafična podoba vlade RS  

37 članov je glasovalo

  1. 1.

    • Dobra
      5
    • Slaba
      21
    • Vseeno mi je
      11


Priporočene objave

Torej vlada RS je dala v postopek potrditve novo celostno grafično podobe vlade Republike Slovenije.

Kaj menite?

Najdete jo v priloženem dokumentu.

prenova_CGP_10_12.ppt

P.S. Ne vem zakaj mi je na misel prišla zaščita avtorskih pravic v povezavi s temle linkom: La Linea :whistle:

P.P.S. Kolikor sem slišal je agencija, ki je pripravila tole celostno podobo bila zadolžena za pripravo celostne podobe stranke SDS na prejšnjih parlamentarnih volitvah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

linea nima pravice, saj je bil Janša pred lineo in so kopiral njegovo podobo... kar malo bolj poglej :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bruh, bruh !

janša in njegovi so hujši od CK ZK v 70 tih in 80 tih ! partijci so otroški vrtec, milka planinc pa kurčeva vajenka proti tem klerosom ! :fredy:

adijo pamet !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hi, hi, "ta nartaboljša" sta simbola pretočnosti (prometno ministrstvo) in predsednika vlade.

Pretočnost je bil poiskus dveh puščic, ki se je zlil v zapleteno kvako, ki dejansko prikazuje kakšno "pretočnost" v prometu imamo tudi po zaslugi te vlade.

Predsednik vlade pa "sedi" na kamnu, ki niti ni v Sloveniji. Bi morali zraven v stilu "La linea" še Kalimerota narisat, kako joka za tem kamnom in ne najde drugega za pod svojo rit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hi, hi, "ta nartaboljša" sta simbola pretočnosti (prometno ministrstvo) in predsednika vlade.

Pretočnost je bil poiskus dveh puščic, ki se je zlil v zapleteno kvako, ki dejansko prikazuje kakšno "pretočnost" v prometu imamo tudi po zaslugi te vlade.

Hehe, moja prva asociacija na simbol 'pretočnosti' je bila 'vozel'. :lol1:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za ministrstvo za promet bi po mojem mnenju bil najboljši križ. Lepo pooseblja avtocestni križ, ter posledice prometne politike. :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj ni tako slabo. edino kar me moti je, da je verjetno cena, ki je plačana za to taka, da se lahko vsi drugi ki se malo ukvarjamo z temi zadevami držimo za glavo :headbang:

prometni je pa čisto pravi, namesto v ravni liniji je treba malo levo in desno vijugat ko tipični nažgan slovenski voznik ali voznica z mobitelom ki si popravlja še makeup :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdrawoslawz ti ki si v tem biznisu, si boš moral to zdaj dat okoli roke tetovirat. :)

ga že mam...............

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svetski je tudi falični simbol ministrstva za komuniciranje... Naj se vidi, da Slovenci obvladamo "sredinsko" neverbalno komunikacijo .)

Sploh pa mislim, da bo to bistveno pripomoglo k prepoznavnosti Slovenije, kar bo bistveno pripomoglo k uveljavljanju v Evropi in Svetu, kar bo seveda posledično, logično, BISTVENO pripomoglo k dvigu življenjskega standarda prebivalcev. Zato je za to seveda bistvenega pomena nameniti davkoplačevalske denarce. Ker je to v primerjavi z vlaganjem v npr. projekte v zdravstvu,sociali, šolstvu, ipd., res bolj bistveno.

Itak. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: Služba za razvoj :lol1: :lol1: Takoj sm se spomnil za tisto risanko... badu badu :lol:

Aja, pa knežji kamen zgleda kot glavnik... c-c-c :grrr eni so dobri, drugi spet slabi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem gledal na A-kanalu o teh novih simbolih... Vedno večje bedarije delajo. Pa čemu je vse to sploh podobno?

Ko smo že pri simbolih,- spomnimo se napisa Slovenija in lipovega lista.. A ni bilo lepo pogledat? Pa so ga zamenjali z nekimi večbarvnimi packami ...

A so res taki asi, ali pa smo vsi ostali butci, ki ne vemo, kaj je estetika?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, moja prva asociacija na simbol 'pretočnosti' je bila 'vozel'. :lol1:

D.

To je že zaščiten TM za Cisco.

Aja, pa finace : neko enakomerno razporejanje sredstev za vse ???????? Baju-baju

Bomo počakali na NSK / Irwin predlog.

Popravljeno . Popravil lasagna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj pri teh predlogih ne razumem.

A ni bilo pred kratkim objavljeno, da bo prepoznavna barva Slovenije zelena in da nameravajo neko zeleno celo zaščititi ?

Kako je mogoče, da potem predlog celostne podobe nikjer ampak res nikjer ne vsebuje niti kančka te prepoznavne barve ?

A to vsak nekaj po svojega brez koncepta in malo na suho, samo da se kasira ali je to pač odraz konsistentnosti oblikovalske stroke v Sloveniji ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zelena je mogoče za logo slovenije pri članstvu v svetovni zvezi bilijotekarstva. potem pa je še turistični logo I feel slovenija :blink: , pa logo predsedovanja eu, pa državni simboli, pa državni - eu simboli, pa ............................. - tisoč logotov in simbolov ki nimajo nobene skupne zveze ampak samo "odlične" drago plačane "kreativne" ideje.

nekako tako kot gostilna ki ima vsak kozarec različen, različen vsak pepelnik, prt in mizo, stoli pa so malo barski, malo fotelji in malo pručke :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

me zanima kolk davkoplačevalskega dnarja so dali za to....spet je nekdo dobro zaslužil..posel je pa itak dobil preko vez

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest bi opozoril na nekaj drugega in sicer na zavistnost oblikovalcev, ki niso dobili posla in sedaj zlivajo gnojnico na vse kar ni njihovo... V grafiki kroži en štos na račun mladih prepotentnih arhitektov in oblikovalcev, ki je verjetno nastal kot posledica njihovega nepoznavanja tehnologije izvedbe in pretiranega kompliciranja pri malenkostih, katerih itak nihče ne opazi. Seveda njihovi stranki močno podražijo izvedbo. Obstaja seveda tudi redka peščica starih mačkov, ki ne komplicira...

Kdo je arhitekt?

Arhitekt je človek, ki ni mel jajc za kak tehničen poklic, naprimer strojnega inženirja, ni pa tud dovolj pedra da bi bil oblikovalec...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Kdo je arhitekt?

Arhitekt je človek, ki ni mel jajc za kak tehničen poklic, naprimer strojnega inženirja, ni pa tud dovolj pedra da bi bil oblikovalec...

Hočeš reči, da je to tak člowk, ki gre po taki liniji, kot jo ima ministrstvo za promet brez veze v svoji podobi. Tak pretočen, oz če se črte drži, kvečjemu zgodlan. :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!