Skoči na vsebino

Nova celostna grafična podoba vlade RS


KeC

Grafična podoba vlade RS  

37 članov je glasovalo

  1. 1.

    • Dobra
      5
    • Slaba
      21
    • Vseeno mi je
      11


Priporočene objave

Jest bi opozoril na nekaj drugega

jaz pa tretjega ! po mojem ima vreme prste vmes oz. vpliv ciklonov na zapiranje anticiklona ! :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz pa tretjega ! po mojem ima vreme prste vmes oz. vpliv ciklonov na zapiranje anticiklona ! :rolleyes:

al pa burja, ki bo verjetno koga odpihnla...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se ti znaki zdijo kot kakšni poceni, v Baumaxu kupljeni piktogrami, ki naj bi ti kazali pot na WC, ali pa zasilni izhod.

Vsekakor pa niso nič posebnega, nič prepoznavnega.

Po drugi strani pa ne razumem, zakaj je državna uprava (tile znaki niso celostna podoba vlade, kot je v naslovu pomotoma napisal KeC, ampak državne uprave ) takšne znake sploh potrebovala?

Po moje je to še en dodatni strošek, ki so si ga naredili zaradi predsedovanja v >Eu, da se bodo lahko preseravali pred delegati iz ostalih držav.

A po moje se bodo delegati iz teh držav spraševali to, kar se je že nekdo na teh straneh:

A so res taki asi, ali pa smo vsi ostali butci, ki ne vemo, kaj je estetika?

Seveda poslanci iz drugih držav ne bodo hoteli tvegati, da bi jih kdo označil kot nevedneže brez občutka za estetiko, kot kolega pred mano in bodo zato novo podobo na vse pretege hvalili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest bi opozoril na nekaj drugega in sicer na zavistnost oblikovalcev, ki niso dobili posla in sedaj zlivajo gnojnico na vse kar ni njihovo... V grafiki kroži en štos na račun mladih prepotentnih arhitektov in oblikovalcev, ki je verjetno nastal kot posledica njihovega nepoznavanja tehnologije izvedbe in pretiranega kompliciranja pri malenkostih, katerih itak nihče ne opazi. Seveda njihovi stranki močno podražijo izvedbo. Obstaja seveda tudi redka peščica starih mačkov, ki ne komplicira...

Kdo je arhitekt?

Arhitekt je človek, ki ni mel jajc za kak tehničen poklic, naprimer strojnega inženirja, ni pa tud dovolj pedra da bi bil oblikovalec...

Hočeš reči, da je to tak člowk, ki gre po taki liniji, kot jo ima ministrstvo za promet brez veze v svoji podobi. Tak pretočen, oz če se črte drži, kvečjemu zgodlan. :blink:

Nisi bral med vrsticami... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... so jo že umaknili ...

kar pa ne pomeni da je ne bojo plačali :headbang: če naročiš in izbereš - plačaš!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če sm čist pošten, začuda, se mi tile znakci niso zdeli nevem kako slabi, mogoče so mi bili nekateri celo všeč?!?!?!? :unsure:

ko sm preletaval slikce, se mi je večina zdela smiselna. kar je tudi nekaj novega za to vlado. Zakaj so jih skenslali...mi je uganka. Upam da se ne kaže (spet) bečko konjušarstvo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kar pa ne pomeni da je ne boMo plačali :headbang: če naročiJO in izbereJO - plačaMO!

Takole bo bolj prav. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naši politiki so amaterji s profesionalnimi plačami...

...pa jim še vedno uspe, da mešajo zrak na oblasti :yea1: ....uf,uf...politika SUCKS, podlogem in počez!!!!! :SS

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!