Skoči na vsebino

...še nekaj mojih kandidatk za BAJK BEJBO DNEVA


XRV-rider

Priporočene objave

upam, da jih po fotosešnu lahko vsaj nategneš, ker fotke niso kaj prida.

Sram te bodi!!! Hitro z žajfo jezik umit!!! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aa..

ja prav..

pa nič.. :winkiss:

potem pa takole: upam, da jih po fotosešnu lahko vsaj nategneš, ker fotke niso kaj prida.

...tud svoje skrite želje čimprej uresniči (da jih po fotosešnu lahko vsaj nategneš), pa ti bo mogoče lažje :naughty:

PS: fotke pa so zaenkrat takšne, ko bodo pa zunaj bodo mogoč pa kej boljše. Vseen hvala za komentar, super si ;)

Popravljeno . Popravil XRV-rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@XRV-rider, ker si v podnaslovu teme napisal da sprejemaš tudi kritiko, kar ti je zgleda malce težje, ti povem moje skromno mnenje ob pregledu tvojih fotk ! Veselje imaš in to je tudi vse ! Vaja dela mojstra, tovarne pa nesnago !

Car si edino če mi dokažeš da si delal fotomontažo in slikal bejbe posebaj in motorje posebaj ! :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@XRV-rider, ker si v podnaslovu teme napisal da sprejemaš tudi kritiko, kar ti je zgleda malce težje, ti povem moje skromno mnenje ob pregledu tvojih fotk ! Veselje imaš in to je tudi vse ! Vaja dela mojstra, tovarne pa nesnago !

Car si edino če mi dokažeš da si delal fotomontažo in slikal bejbe posebaj in motorje posebaj ! :rolleyes:

...ej hvala tud za tvoj komentar in motivacijo. Ko pa govorimo o CAR-jih, naj se pa vsak po svoje dokazuje. Jaz se zaenkrat ne rabim nikomur in ničesar dokazovat. Vrjetno si pa tudi ti eden od fotografskih poznavalcev, ki vrjetno ve da je fotografija (all about light), kar pomeni da je brez profi flešev za (3000EUR) in dobre postprodukcijske obdelave v prostoru, zahtevno narest HQ fotko. Sicer pa lahko vsak proba in mi pove svojo izkušnjo. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Jaz se zaenkrat ne rabim nikomur in ničesar dokazovat.

oprosti ampak od lanskega 15.decembra si postavil svoje izdelke na ogled svetovni javnosti !

toliko o internetu ! :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oprosti ampak od lanskega 15.decembra si postavil svoje izdelke na ogled svetovni javnosti !

toliko o internetu ! :rolleyes:

na tole se nanaša:

"Car si edino če mi dokažeš da si delal fotomontažo in slikal bejbe posebaj in motorje posebaj ! "

pa lep dan :whistle:

PS: in meda besede "POSEBAJ" ni v SSKJ

Popravljeno . Popravil XRV-rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ej hvala tud za tvoj komentar in motivacijo. Ko pa govorimo o CAR-jih, naj se pa vsak po svoje dokazuje. Jaz se zaenkrat ne rabim nikomur in ničesar dokazovat. Vrjetno si pa tudi ti eden od fotografskih poznavalcev, ki vrjetno ve da je fotografija (all about light), kar pomeni da je brez profi flešev za (3000EUR) in dobre postprodukcijske obdelave v prostoru, zahtevno narest HQ fotko. Sicer pa lahko vsak proba in mi pove svojo izkušnjo. :rolleyes:

Narobe.

Niso samo profi fleši problem. Potrebno je izbrati tudi dober motiv, ga dobro zajeti (kompozicija!), v primeru erotične fotografije ali akta pa je tudi pomembno, kakšno je bitje, ki pozira. Če hočeš res lepo oz. erotično fotografijo, moraš upoštevati nekaj pravil - pa ne zato, ker bi drugače bil kaznovan, pač pa so rezultati sicer slabši (kar je svojevrstna kazen). In potem se prej ali slej vprašaš, zakaj hočeš te fotografije delat - samo zase (ali zato, da kresneš fotomodelke), ali zato, da bi v očeh drugih dobil priznanje).

Luči so sicer pri tebi še najmanj problem. Problem kadriranja - zaradi premajhnega ozadja (a ne morš podvojit platna v širino?) ... pa kar nekaj se da rešit z odbojnimi ponjavami (ki odbijajo tvoj fleš in druge vire svetlobe in ne stanejo veliko).

Pa bejbe malo manj 'cheap' naštimat, pa lepše, bolj fotogenične najt, pa bo uspeh zagotovljen!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Narobe.

Niso samo profi fleši problem. Potrebno je izbrati tudi dober motiv, ga dobro zajeti (kompozicija!), v primeru erotične fotografije ali akta pa je tudi pomembno, kakšno je bitje, ki pozira. Če hočeš res lepo oz. erotično fotografijo, moraš upoštevati nekaj pravil - pa ne zato, ker bi drugače bil kaznovan, pač pa so rezultati sicer slabši (kar je svojevrstna kazen). In potem se prej ali slej vprašaš, zakaj hočeš te fotografije delat - samo zase (ali zato, da kresneš fotomodelke), ali zato, da bi v očeh drugih dobil priznanje).

Luči so sicer pri tebi še najmanj problem. Problem kadriranja - zaradi premajhnega ozadja (a ne morš podvojit platna v širino?) ... pa kar nekaj se da rešit z odbojnimi ponjavami (ki odbijajo tvoj fleš in druge vire svetlobe in ne stanejo veliko).

Pa bejbe malo manj 'cheap' naštimat, pa lepše, bolj fotogenične najt, pa bo uspeh zagotovljen!

..ja, se z vsem strinjam. Punca se je hotla tkole in v tem slikat. Kakšna druga se bo pač drugače ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
..ja, se z vsem strinjam. Punca se je hotla tkole in v tem slikat. Kakšna druga se bo pač drugače ;)

a čist brez cunc se nočjo? :evilgrin: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj ga vsi samo kritizirate, ma sami naredite kakšno sliko pa se potlej hvalite...Mislim dal je slike gor da bomo kej lepga vidli vi pa to....ma da vam jebem...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj ga vsi samo kritizirate, ma sami naredite kakšno sliko pa se potlej hvalite...Mislim dal je slike gor da bomo kej lepga vidli vi pa to....ma da vam jebem...

za jebat,morš kaj met ........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj ga vsi samo kritizirate, ma sami naredite kakšno sliko pa se potlej hvalite...Mislim dal je slike gor da bomo kej lepga vidli vi pa to....ma da vam jebem...

utihni, pa "prelistaj" malo temo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...

A je tole slučajno zametek vojne med čoperisti in športnopotovalci, kateri bodo imeli večje muce na prednjih strešicah? :evilgrin:

Popravljeno . Popravil SF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na tole se nanaša:

"Car si edino če mi dokažeš da si delal fotomontažo in slikal bejbe posebaj in motorje posebaj ! "

pa lep dan :whistle:

PS: in meda besede "POSEBAJ" ni v SSKJ

PS: in meda besede "POSEBAJ" ni v SSKJ

hm, tale med sploh ne sede v tvoj stavek..

Kakšna sploh je povezava med medom in nepravilnimi besedami, ki jih ni v SSKJ??

Kvečjemu bi povezal med s čebelicami na prejšnjih slikah:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...
...tole se retulatati mojih prvih shootingov s simpatičnimi dekleti :rolleyes:

ter upam , da ni preveč moteče ker so vse na istem motorju :unsure:

strinjam se z kar večino komentarji...kot prvo sploh ni problem, da je isti motor, v kolikor si hotel pač samo fotke zase naredit... za kakšen koledar na primer je pa tole popolnoma neuporabno...začetki sicer so, ampak tukaj bi se dalo veliko več narediti...da sploh ne govorim o luči, ki je skoraj osnova fotografije...če tudi narediš dobro kompozicijsko sliko, ti ne pomaga nič, če ni luč tista, ki da sliki en čar in pomen... pri fotografiji se zato vedno začne vse z lučjo oz. z osvetlitvijo objekta in nato šele kompozicijo... tukaj je še moteče, ker so punce res popolnoma lesene oz. mi ne dajejo nekega občutka, da v tem poziranju uživajo...ni nobenega čara, niti nobene energije, ki jo ponavadi začutiš, ko gledaš neko fotko... marsikdo bo rekel, da se večino da vse porihtat z raznimi programi itd,... sam osebno sovražim vsakršno koli obdelavo fotografije, ker če fotografijo obdelaš, potem enostavno to ni več fotografija, ampak je kot slika na platnu, ki jo narišeš sam...ampak še vedno ne moreš popravljati osvetlitve, če je že v osnovi čisto zgrešena...

za tako fotografijo potrebuješ kar velik prostor, da se lahko lažje igraš z postavitvijo motorja in deklet... sam tukaj ne bi uporabil flešov, ampak bi naštimal studijske luči, saj bi s tem lahko bolje izpostavil na sliki tisto kar je bolj pomembno, da izstopa,....

sicer pa kakor sem rekel..začetki so in če je volja je tudi napredek...

naj še poudarim...to je moje mnenje in ni rečeno, da je vsakemu všeč...:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez kompozicije te tudi nevemkakšni reflektorji pa marele ne rešijo. In tele fotke so resnici na ljubo porazne, pa nisem fotograf, so bolj za v recycle bin kot za na forum. Da greš rezat motor, ker je platno prekratko... :lol1:

Kolegu manjka najprej malo čuta za estetiko, potem bo lahko šele kakšna lepa fotka nastala. Dokaz da fotoaparat ne naredi fotografa.

Pa mimo grede, ne smeš biti z vsako fotko zadovoljen (ker je potem tak rezultat-porazen). Na 100 fotk je ena ali pa dve, da sta pravi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma vi niste normalni! Človek se trudi in namesto da mu pokažete kako se to dela tlele mastrubirate po tipkovnici. :headbang:

Kot pri otrocih tudi tukaj velja edino in samo zgled. No, pokažite mu kako to mora zgledat. Bo že pogruntal u kerem tiču zajc grmi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma vi niste normalni! Človek se trudi in namesto da mu pokažete kako se to dela tlele mastrubirate po tipkovnici. :headbang:

Kot pri otrocih tudi tukaj velja edino in samo zgled. No, pokažite mu kako to mora zgledat. Bo že pogruntal u kerem tiču zajc grmi.

človek je želel mnenja in zato jih je tudi dobil... in zato sem na koncu napisal:

..začetki so in če je volja je tudi napredek...

ostane samo vaja, vaja in vaja... da bi mu pa šel cel postopek razlagat..pa oprosti res se mi ne da tok pisat in vse razlagat...jest sem se tega učil v šoli in z vajo in še vedno ne znam in ne vem vsega... vsak se sproti uči in nadgrajuje svoje znanje..če se mu seveda da in je tudi zainterisiran...

drugače pa za vse samouke predlagam, da gredo v knjižnice, kjer imajo precej knjig o fotografiranju...od samih začetkov do nadaljevanj... ali pa probajte pri stricu google-u...

je pa res, da ne bo vedno vsakemu vse všeč...namreč z leti vsak fotograf ali ne-fotograf razvije svoj stil in način fotografiranja, ki ga potem samo nadgrajuje in razvija... in zato ne bo nikoli vsem všeč vaša ali moja fotografija... vedno se bo našel nekdo, ki bo rekel, da bi pa On to čisto drugače naredil...

upam, da je zdej malo več jasnosti... sam probam, da nikoli ne kritiziram, če nekdo res ne prosi zato... in še enkrat povem: ''to je samo moje mnenje'' !! Mnenja in kritike moraš spoštovat kot za dobro, saj se s tem tudi učiš in se razvijaš...

lp modri

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa mimo grede, ne smeš biti z vsako fotko zadovoljen (ker je potem tak rezultat-porazen). Na 100 fotk je ena ali pa dve, da sta pravi.

Razen, kadar fotka/fotkanje sploh ni glavni namen 'projekta'. .. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!