Skoči na vsebino

Petelinji zajtrk


Priporočene objave

i tebi težko, kaj?

si že bil pri spovedi? :evilgrin:

:winkiss:

Seveda mi je blo težko!!! :whistle: Veš,kak nerodno mi je blo,ko sem tiste gole tete vido! :blush:

K spovedi ne bom šel,bom pa v Allino skesalnico. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Ali je mogoče kdo pozna natančne lokacije snemanj iz tega filma? Zanima me kje je Gajaševa garaža.. mogoče kaksen Radgočan na forumu in pozna lokacijo?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali je mogoče kdo pozna natančne lokacije snemanj iz tega filma? Zanima me kje je Gajaševa garaža.. mogoče kaksen Radgočan na forumu in pozna lokacijo?

LP

koliko vem je ta garaža v M.Soboti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...
Ali je mogoče kdo pozna natančne lokacije snemanj iz tega filma? Zanima me kje je Gajaševa garaža.. mogoče kaksen Radgočan na forumu in pozna lokacijo?

LP

sem film uspel pogledat šele na TV-ju sedaj v sredo in glede lokacij prepoznal samo avtobusno v MB in avtobusno v Radencih ! me je pa zavedla tabla na busu kjer je pisalo da pelje do Murske, preko Radgone in Radencev ! he, he ! a bodoči mojster stopi dol malo prej ! pravi prleški štimung v filmu: piti, jesti in babe fukati ! špricar rokenrol, ukrajinski klitoris, nemški ovčar z govorno napako in slavospev desnemu bregu mure z obronki slovenski goric ! :worship:

slo film desetletja !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

slo film desetletja !

Jep. :grim :grim :grim Tudi jaz sem ga v sredo gledal prvic. Koncno zelo gledljiv SLO film, brez nepotrebnega filozofiranja. Novakof Vlado :worship: :worship: :worship: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem ga gledal že pred časom ampak mi je res všeč - eden najboljših slo filmov!!! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali je mogoče kdo pozna natančne lokacije snemanj iz tega filma? Zanima me kje je Gajaševa garaža.. mogoče kaksen Radgočan na forumu in pozna lokacijo?

LP

Evo ena ex Radgončanka :)

V Radgoni je snemano na avtobusni postaji, v slaščičarni, kafiču, v trgovini in na pokopališču. Tudi Avstrijsko Radgono se mi zdi, da sem videla.

http://blog.domovoj.com/2007/09/20/petelinji-zajtrk/

Za Gajoševo garažo se pa ne ve točno

tukaj je nekaj o tem...

http://www.prlekija-on.net/component/optio.../limitstart,40/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz sm ga že pred kakim mescem dol vlekla pa je bil petelinji fu. namest zajtrk :headbang:

Sigurno je bil boljši za pogledat. A sem edini, ki ni gledal tega filma do konca, ker mi je bil tok :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sigurno je bil boljši za pogledat. A sem edini, ki ni gledal tega filma do konca, ker mi je bil tok :SS

ja v bistvu je bil bolši kot ta

men osebno tud ni bil ne vem kaj,sicer pogledala sm ga do konca ma tud če ga ne bi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem ampak imam občutek da tu debatiramo tisti ki nam je film všeč in tisti ki pravijo da so najboljši filmi vseh časov biker boyz, MI2 in terminator 2 :blink::whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je pa ta film kar gledljiv. Za razliko od ''slovenskih'' filmov zadnjih let.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem ampak imam občutek da tu debatiramo tisti ki nam je film všeč in tisti ki pravijo da so najboljši filmi vseh časov biker boyz, MI2 in terminator 2 :blink::whistle:

motiš se,

pravim za dotični film, da je prazen, brez vsebine in žal precenjen, moje dojemanje in videnje petelinjega zajtrka !!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni ni bil nič posebnega, pa šprehanje mi je šlo že na živce.

Nevem zakaj takšen kraval okol tega. Ali pa so vsi šli gledat joške od Pie?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali pa so vsi šli gledat joške od Pie?

Kojo tele je pa ta ženska :headbang: :headbang: no mogoče se je v 10letih kaj spremenila sam :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni ni bil nič posebnega, pa šprehanje mi je šlo že na živce.

Nevem zakaj takšen kraval okol tega. Ali pa so vsi šli gledat joške od Pie?

Meni je pa ravno zaradi govorice bil film zelo dober. So v tistih krajih dobri ljudje...-in ženske. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kojo tele je pa ta ženska :headbang: :headbang: no mogoče se je v 10letih kaj spremenila sam :headbang: :headbang:

A ti ni dala?

Meni je pa ravno zaradi govorice bil film zelo dober. So v tistih krajih dobri ljudje...-in ženske. :naughty:

A ni Pia naša?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj se te hvalite da mate televizije doma ... Če bi vsaj barvne meli ... ziher ste s tistimi "barvnimi filtri" glejali :-)

ka te je to - toti "barvni filter" ?!

Meni je pa ta film kar gledljiv. Za razliko od ''slovenskih'' filmov zadnjih let.

yep.

Meni ni bil nič posebnega, pa šprehanje mi je šlo že na živce.

meni pocasi lazi po zivcih monanje in aloranje........ :whistle:

kako smo si razlicni.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni se je govorica tudi dopadla (mogoče zato ker jo razumem brez podnapisov :whistle: )

saj v filmu ne more bit čista slovenščina, ker bi bili slo filmi še bolj zanič kot pa so sedaj :unsure:

mi pa gre na kito :krneki: ko na nacionalki v kakšni oddaji govori ful po lublansko pa se sploh ne trudi povedat kaj v lepi slovenščini :headbang:

pa ne da bi imel kaj proti ljubljančanom... imam proti nacionalki ker to odobruje :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!