Skoči na vsebino

50,75,80ccm javite se...


Roky

Priporočene objave

  • 2 tedne pozneje...

Malo se pa še vozim ane...ene 5km na dan, do igiršča pa nazaj ;) ... Mam pa obtuček, da bo kr potrebo čez vikend pospravt, glede na napovedi glare.gif

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo se pa še vozim ane...ene 5km na dan, do igiršča pa nazaj ;) ... Mam pa obtuček, da bo kr potrebo čez vikend pospravt, glede na napovedi glare.gif

sneg bo ja :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh.. že zdavnaj pospravo v garažo moped! :yes:

mater pod vsakim postom mi nabijejo minus ma jebem ti MINUS!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah, jebiha, pa je sneg prišo...zej pa kramparce gor pa gremo dalje :)...hec, hec :D

Ja, s avtomatikom se je hudo furat. Če nism ene 5x padu donz :OK::lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vožnja po snegu z skuterom je legendarna, samo je fajn met neke gojzere gor, da lahko ohraniš ravnotežje ko te vsakič spodnese na snegu trance_14_devil2.gif

Jas pa svojega skutera verjetno sploh nebom pospravlo čez zimo, ker se bom če bo sneg tak 1x na tedn malo vozo, pa driftal po snegu.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jas pa mam na rs-ki kar nekaj dela pozimi :surrender:

Kaj pa ?

Aja jz sm dons lepo spucu motor in ga postavu na stojalo. Zdej pa čaka spomlad... Ah kje je še to :headbang:

post-20023-0-58869600-1290886842_thumb.jpg

Evo manka sam še cunja čez pa je :D Aja pa še akomulator bom vrjetno kr vn uzeu...

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa ?

ja barvanje pride 10. decembra ko je štipedija :D , na srečo bo mi kolega poceni prebarval :OK:

pa pride še 34 delorto fergazer, karbonske lemelice na sesalnem.... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja jz sm dons lepo spucu motor in ga postavu na stojalo.

Se vid da jo fajn merkaš.. res je lepa :photo:

Popravljeno . Popravil gregaRS
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se vid da jo fajn merkaš.. res je lepa :photo:

Hvala :D Čeprou jo učasih res preveč merkam... :P. Ta stran k je na sliki je bla poškodvana k sm padu. A se sploh kej vid ? :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz mam en komplet plastik za rsko... pa bi tudi dal prebarvati. Ka vse rabiš, pa to... ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, pa sm ga še jaz pospravu za to leto...fajn pod stopnice ;) tam nebo nikomur v napoto. Ka vi odklaplate akumolator, al ga puščate not+ka ma veze če daš ven/pustiš not?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, pa sm ga še jaz pospravu za to leto...fajn pod stopnice ;) tam nebo nikomur v napoto. Ka vi odklaplate akumolator, al ga puščate not+ka ma veze če daš ven/pustiš not?

Jz ga bom dau kr vn, ker ga nimam namena laufat do spomladi nč. Tko da ga bom dau vn pa usake tolko cajta napolnu. Drgač maš pa en kup teh tem dele, sam mau poglej po forumu. Kolk stopinj pa je tam kjer boš meu motor ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz ga bom dau kr vn, ker ga nimam namena laufat do spomladi nč. Tko da ga bom dau vn pa usake tolko cajta napolnu. Drgač maš pa en kup teh tem dele, sam mau poglej po forumu. Kolk stopinj pa je tam kjer boš meu motor ?

Tam kjer bo stau bo mal pod sobno temparaturo, sepravi nekje 18-21°C...ma eni pravjo da dati ven, drugi da spet ne...bom kr notri pustu, če se bo sprazno al neki bom pa pač dao tistih 30€, pa vem za drugič ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!