Skoči na vsebino

50,75,80ccm javite se...


Roky

Priporočene objave

Patuljak tišina :D Ej a veste zakaj majo ženske menstruacijo? Da gre iz njih vsa kri ki ji spijejo moškemu :D Pa zakaj moški nimajo celulita? Zato k je GRD :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehehe :beer2:

pa to sam zarad osebne oz. izpita la karkol.. nasplošno zarad EMOŠOta :D ker na videz itak zgledam 14 :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A poj si ti stara manj kot 10 let? Ker, če me spomin ne vara si hotla pit redbull vodko ampak si poj kokakolo :D

Drugač pa Roky, če boste letos tut vsak dan na Zbiljah poleti, se zna zgudit da se velikrat vidmo, ker sm dubila ponudbo da bi delala dol pa se še odločam :evilgrin: Bova z sestrco skupi delale dol (hitr začni drug plac iskat) :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa to sam zarad osebne oz. izpita la karkol.. nasplošno zarad EMOŠOta :D ker na videz itak zgledam 14 :D

A dej dej ne pretiravi...Ni važn kuko zgledaš, važn da si dobr po srcu :beer2:

Oh...pogrešam tisto zajebancijo z irency v 125kah :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Patuljak tišina :D Ej a veste zakaj majo ženske menstruacijo? Da gre iz njih vsa kri ki ji spijejo moškemu :D Pa zakaj moški nimajo celulita? Zato k je GRD :P

:winkiss: dej mudel kdaj boš kei v kino povabu mojo sošolko :naughty: ona pa čaka pa ne dočaka :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugač pa Roky, če boste letos tut vsak dan na Zbiljah poleti, se zna zgudit da se velikrat vidmo, ker sm dubila ponudbo da bi delala dol pa se še odločam :evilgrin: Bova z sestrco skupi delale dol (hitr začni drug plac iskat) :kva2:

A tvoja sestra že dela dol?Kera pa ja, ker pomoje jo poznam :D A je bla enkrat na Grobniku?Sam imena se ne spomnem...če je to ona :)

Nebom placa zamenjov, men je čist kul dol...rajš bom zahtevu drugo kelnarco :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A tvoja sestra že dela dol?Kera pa ja, ker pomoje jo poznam :D A je bla enkrat na Grobniku?Sam imena se ne spomnem...če je to ona :)

Nebom placa zamenjov, men je čist kul dol...rajš bom zahtevu drugo kelnarco :D

:evilgrin: OK!Am ime ji je Maja pa ne ona pa pomoje še ni bila na Grobniku :whistle: No pol boš pa nowo kelnarco zahtevu heh am drugač pa ja ona je pa že začela delat ja!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugač pa Roky, če boste letos tut vsak dan na Zbiljah poleti, se zna zgudit da se velikrat vidmo, ker sm dubila ponudbo da bi delala dol pa se še odločam :evilgrin: Bova z sestrco skupi delale dol (hitr začni drug plac iskat) :kva2:

:o raj ne..

A dej dej ne pretiravi...Ni važn kuko zgledaš, važn da si dobr po srcu :beer2:

Oh...pogrešam tisto zajebancijo z irency v 125kah :D

haha, pametne besede.. :)

js pa prou nč :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:evilgrin: OK!Am ime ji je Maja pa ne ona pa pomoje še ni bila na Grobniku :whistle: No pol boš pa nowo kelnarco zahtevu heh am drugač pa ja ona je pa že začela delat ja!

Sej mam vso pravico drugo kelnarco dobit,knede? :) sej plačam...ti mi boš pa vse polila :krneki:

Mensezdi da ni to ona., 99,99% sm.

Hehe, sej una je faca sam... no nč nam reku :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej mam vso pravico drugo kelnarco dobit,knede? :) sej plačam...ti mi boš pa vse polila :krneki:

Hehe, sej una je faca sam... no nč nam reku :D

Ne Maje zih še nisi vidu dol k je do zdei šele enkrat delala!Am ja te bom polila ja, pa že en let delam to :winkiss: sej boš drugo zahtevu pa je heh!Drugač pa itq še ne wem če bom delala dol!!Za enkrat sm tuki kjer zdej delam čist zadovoljna :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:winkiss: dej mudel kdaj boš kei v kino povabu mojo sošolko :naughty: ona pa čaka pa ne dočaka :P

Damn zakaj lih kino? Pizda ne hodm že 2 leti u koloseja, tud začet ne mislm s5

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Damn zakaj lih kino? Pizda ne hodm že 2 leti u koloseja, tud začet ne mislm s5

Ja pol pa v Katastrofo ane :D :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pol pa v Katastrofo ane :D :evilgrin:

Kaj kurac vedno mene treba čakat? Če bi rada kej od mene, nej pride do mene pa mi reče

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lol Stroj...nizka :krneki:

zakaj že :D :whistle:

Kaj kurac vedno mene treba čakat? Če bi rada kej od mene, nej pride do mene pa mi reče

Pa ne smeš tko no.. :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itak da lohka. Pičke tak vas večina misli da ste nevemkaj, ubistvu ste pa navadna perutnina... ne vse seveda :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne Maje zih še nisi vidu dol k je do zdei šele enkrat delala!Am ja te bom polila ja, pa že en let delam to :winkiss: sej boš drugo zahtevu pa je heh!Drugač pa itq še ne wem če bom delala dol!!Za enkrat sm tuki kjer zdej delam čist zadovoljna :)

Pr sosed? :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

hec irency, hec :whistle: :whistle:

fak :whistle: :blush:

Popravljeno . Popravil _Fingi_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pr sosed? :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

hec irency, hec :whistle: :whistle:

fak :whistle: :blush:

No no tm boš pa kero drugo najdu :evilgrin: Kaj ste šli že kei pogledat naše sosede :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pr sosed? :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

hec irency, hec :whistle: :whistle:

fak :whistle: :blush:

Nima licence :krneki: zato je vogal čist kul :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No no tm boš pa kero drugo najdu :evilgrin: Kaj ste šli že kei pogledat naše sosede :naughty:

Nep, jest še ne, zaenkrat še ne čutm potrebe :whistle: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nep, jest še ne, zaenkrat še ne čutm potrebe :whistle: :naughty:

:worship: :worship: pametno :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne Maje zih še nisi vidu dol k je do zdei šele enkrat delala!Am ja te bom polila ja, pa že en let delam to :winkiss: sej boš drugo zahtevu pa je heh!Drugač pa itq še ne wem če bom delala dol!!Za enkrat sm tuki kjer zdej delam čist zadovoljna :)

toj pa lepo slišat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!