Skoči na vsebino

50,75,80ccm javite se...


Roky

Priporočene objave

fink prvo soboto v februarju pade furca če bo vreme :naughty: pa če boma oba fraj :whistle: sam js morm pogledat kje je odcep za krško k mi še ni glih čis jasn :hmm: do takrat pa upam na en orng naliv da mal ceste spuca :OK: snega pa tak ni več :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fink prvo soboto v februarju pade furca če bo vreme :naughty: pa če boma oba fraj :whistle: sam js morm pogledat kje je odcep za krško k mi še ni glih čis jasn :hmm: do takrat pa upam na en orng naliv da mal ceste spuca :OK: snega pa tak ni več :yea1:

oki men je qul

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej fantje tak bomo mi letos šli na žegnanje :naughty:

http://www.youtube.com/watch?v=tqYfgyzntrk

http://www.youtube.com/watch?v=TmCEt5FB1lU

ampak to si morte pogledat

tazga sopotnika bom jst mel na tzr-ki

@misko: vem, mal heca mora bit

haha carji :worship: kdo bo pr nam snemu :whistle: pa nas more bit 20 najman :D kulk nas bo pa res :hmm:

ej od kod pa so tti ? pa to je cavalir snemu ?

Popravljeno . Popravil cpi50
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha carji :worship: kdo bo pr nam snemu :whistle: pa nas more bit 20 najman :D kulk nas bo pa res :hmm:

ej od kod pa so tti ? pa to je cavalir snemu ?

nevem morjo bit kje iz šenterneja al pa brusnic

v glavnem podgurci!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kavalir je oni z sivo YBR-ko.. ste vidl tomosa? :krneki: Če mi bo ratalo nardit dobr nosilc za telefon nekje na vilcah bom js posnel (ker nokia n95 že dela dost hude filmčke :) ) Dal bi digitalca sam nevem kolk so kej občutljivi na tresenje?!

Drgač pa ni fora v snemanju, važn da se maš fajn.. zadi pa js nobenga ne mislim furat da bi snemu, pa magar je taka pička da joj, k grem raj sam :D Ok, mogoče no, če nebi bla sitna pa bi se fajn stisnala pol ja, sam to tak jamrajo vse po vrsti da brezveze :)

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kavalir je oni z sivo YBR-ko.. ste vidl tomosa? :krneki: Če mi bo ratalo nardit dobr nosilc za telefon nekje na vilcah bom js posnel (ker nokia n95 že dela dost hude filmčke :) ) Dal bi digitalca sam nevem kolk so kej občutljivi na tresenje?!

nebi raj odzadi naredu nosilcov pa da bi pol nazaj snemu :hmm: pa bi ti bil prvi :doze: n95 ma 3.2 M piksla a ne? pol morjo že kr dobri filmčki bit ja :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

n95 ma 5 miljonou pik slikce.. filmi so pa HD ločljivosti kolkr vem, pa 30 slik na sekundo :)

:huh: :blink: nice :)

pa res je šli bomo sam motosvetovci :OK: pa do takrat upam da že dobim nalepke da bomo razpoznavni B)

Popravljeno . Popravil cpi50
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

n95 ma 5 miljonou pik slikce.. filmi so pa HD ločljivosti kolkr vem, pa 30 slik na sekundo :)

to je pa zlo dobr :hmm:

:huh: :blink: nice :)

pa res je šli bomo sam motosvetovci :OK:

ampak res

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če pa še nebo nalepk pa naredmo en transparent tavlek z motosvet napisom :D

ja ampak res :hmm: sam kako

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno, sm čist pozabil.. še kar ni nalepk.. same obljube zgleda.. pomoje jih nebo sploh :cry:

če jih nebo do konc januarja...jih nebo :( če jih nebo jih pa dej ti delat enepar :naughty: si govoru da ti en to zaston nardi :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej nejc dej povej keri suprmototi 125 so 4t (znamke)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tomos SM 125

Yamaha XT 125X

MZ SM 125

CH Racing WSM 125

ti so 4t.. tak od oka

....

Od 4t je najbolj zmogljiv MZ, ker ma vodno hlajeno mašino, 15 konjev. Mal preglej na netu :)

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tomos SM 125

Yamaha XT 125X

MZ SM 125

CH Racing WSM 125

ti so 4t.. tak od oka

....

Od 4t je najbolj zmogljiv MZ, ker ma vodno hlajeno mašino, 15 konjev. Mal preglej na netu :)

oki thx :worship:

glih razmišlam če bi jst pol kasnej suprmoto kupu :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neki nalepk se bo dal pr men dobit, predvsem za Gorenjsko sekcijo...če naujo prej potalane :)

a mi pa nč :( a se srečamo v mirni peči? :D al je vam gorencom to predaleč :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alo Roki, dej vprašaj ti Noisa kako je z tem kar smo poslal nalepke prosim :rolleyes:

Pošlji mu PM, nism jest posrednik sporočil tle :)

a mi pa nč :( a se srečamo v mirni peči? :D al je vam gorencom to predaleč :P

Jah, če se ti da prid v Kranj ponje :) glede Mirne peči,možno,možno...če bo še kšn od gorenjcev za. :) Nam ni nč predeleč :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oki thx :worship:

glih razmišlam če bi jst pol kasnej suprmoto kupu :hmm:

Drugo leto mojega dobiš :) Od zgornjih majo ostali trije tak isto mašino, od Yamahe :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!