Skoči na vsebino

50,75,80ccm javite se...


Roky

Priporočene objave

pr 17 pa vrjetn še nebi rsv-jke mel :whistle:

Ja kr poglej mal forum.. 16,17 let stari pa 600rr motorje.. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maš prov

ej roky kero aprilio maš ti rs-ko al mile

Aprilia RSV1000 Factory pa še neki dodatkov je gor :D

RS ma :)

Kva se pa ti uglašaš :lol:

mfik,RSko mam...maš v mojmu podpisu link do bikepics :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

šli bomo takrat ko se bota roky pa fifty tja zguncala :whistle: ne sj enkrat bomo šli sam mi, negorenski motosvetovci :D

:lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RS ma :)

ej kaka je pa kej huqsvarna :hmm: ta mi je ful ušeč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kva se pa ti uglašaš :lol:

Nabijam :wub:

Če si večji od 180 ti bo premala.. pa dost dražja je...če bi bla mal večja bi bla pa 1a.. pa cenejša afkors WSM al SM125S?

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če pa nau dnarja stari bomo pa Tupatam sceno udarl...vso drogo pa vse bomo prodal :lol1:

Kar se divjanja tiče se strinjam, sej tud nemorš divjat, če sta dva ali več, razn, če te boli qrac za une uzad a ti lahk sledijo al ne hehe :) Sej sam veš, da kdr smo se vozil sm zmeri previdn vozu že zarad tega da nebi fuknu pa kšnga podru k bi mi blo res gadno :)

Upam pa, da bova letos še večkrat ponovila lanske obiske racelanda,kej posnela,pomerla cajte,... hehe :)

mah js mam ornk probleme s kešam zdj.. :) prevelke.. ni dnarja pa če se na glavo postavm.. kuj k dubim ga morm zapravt.. gume za avto, poj sm še zapufan čist preveč itd. to kuj gre :)

sj zato se js zmer raj tazadn furam k smo v grupi :D da vs kdaj mal naprej spustim, poj pa lovim.. če bi biu spredi bi biu pa prehitr pumoje.. js pa omejitve.. :D

glede cajta na racelandu sva se pa že zmenila. bom vse moči usmeru v to da si boš izbolšou cajt :OK: za moj cajt me ne zanima več, sm svoje tm dosegu k sm biu drugič tm.

fifty a že kj veš kok boš dobu od zavarovalnce :doze:

nop, nism šu še nč na zavarovalnco, grem ta tedn 100% ke :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah js mam ornk probleme s kešam zdj.. :) prevelke.. ni dnarja pa če se na glavo postavm.. kuj k dubim ga morm zapravt.. gume za avto, poj sm še zapufan čist preveč itd. to kuj gre :)

sj zato se js zmer raj tazadn furam k smo v grupi :D da vs kdaj mal naprej spustim, poj pa lovim.. če bi biu spredi bi biu pa prehitr pumoje.. js pa omejitve.. :D

glede cajta na racelandu sva se pa že zmenila. bom vse moči usmeru v to da si boš izbolšou cajt :OK: za moj cajt me ne zanima več, sm svoje tm dosegu k sm biu drugič tm.

nop, nism šu še nč na zavarovalnco, grem ta tedn 100% ke :)

No,kšn Novi Marof nama ne uide..kombi pa gasa dol hehe :D drgač pa vem ko je s kešam pizdarija :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No,kšn Novi Marof nama ne uide..kombi pa gasa dol hehe :D drgač pa vem ko je s kešam pizdarija :trance_33_sleep:

odvisn kuko bo z motorjam.. :) k tok k sm pa zdj v krizi z dnarjam, pa že kr dost cajta nism biu..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odvisn kuko bo z motorjam.. :) k tok k sm pa zdj v krizi z dnarjam, pa že kr dost cajta nism biu..

Eh stari vrjem, da se bo poštimal...Sej delaš 100 na uro :)

Mh fantje,mal sm softič ampak....lahko noč :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh stari vrjem, da se bo poštimal...Sej delaš 100 na uro :)

Mh fantje,mal sm softič ampak....lahko noč :D

100 na uro ja.. :D če gledaš na km/h grem res tok na šihtu :D ampak delam pa zlo mal.. sam po ene 3x na tedn ponavad.. k sm pa rezerva pa itak skor nč ne delam.. 3urce, toj pa to :) brezveze.. pumoje niti 400€ ne bo na mesc..

najt... js grem zdle pod tuš pol pa tud spat :zzz: no mogoče še prej mal na motosvet :whistle:

res ste nekam soft ratal :) slabi ste

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

100 na uro ja.. :D če gledaš na km/h grem res tok na šihtu :D ampak delam pa zlo mal.. sam po ene 3x na tedn ponavad.. k sm pa rezerva pa itak skor nč ne delam.. 3urce, toj pa to :) brezveze.. pumoje niti 400€ ne bo na mesc..

res ste nekam soft ratal :) slabi ste

mogoče si pa ti bol hard postau :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He... res me opravlate, k da nebi jest to brau :unsure:

Grem jest spat... jutr je dan D :yea1: :yea1:

in zakaj je dan D? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!