Skoči na vsebino

50,75,80ccm javite se...


Roky

Priporočene objave

Bogi ste, js skor z štandgasom speljujem heh :) Ne pa neki 2t, ko morš do polovice gas obrnat da lahko pol spelješ, drgač tak crkne :D

Svečko ma pa pomoje črno pa mau mokro :)

edit: aja ups, še čez športn filtr je dau najlonko.. pol pa nima črne, ma pa bl belo?

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bogi ste, js skor z štandgasom speljujem heh :) Ne pa neki 2t, ko morš do polovice gas obrnat da lahko pol spelješ, drgač tak crkne :D

Svečko ma pa pomoje črno pa mau mokro :)

Ja sej k ti sam tm vleče po je pa žalost :) Če si že tok nastrojen prot 2t nevem zakaj si RSko hotu :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bogi ste, js skor z štandgasom speljujem heh :) Ne pa neki 2t, ko morš do polovice gas obrnat da lahko pol spelješ, drgač tak crkne :D

glih toj fora :P da so obrati :D :yea1: to je čar 2t :D skos navijaš :P in tut km gre k ga navijaš :D mene so na meji med SLO pa avstrijo (k sva šla s fingijam do železne kaple), tisti cariniki a kva so bli takrt, opozoril da nj mal bl u izi :P k sm ga na meji neki navijou k sm speljevov :D je reku en carinik "EEEJJ, LANGSAM, LANGSAM" :D hah

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kašne barve maš pa ti svečko kej? :hmm:

kavne barve je sm dans pogledaw

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej k ti sam tm vleče po je pa žalost :) Če si že tok nastrojen prot 2t nevem zakaj si RSko hotu :slap:

Provokacija hah :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kdo ve kako se kej pr 4t 125-kah obnese športen filter

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se obnese.. :rolleyes: Pa še bol nor zvok je pol :)

aha

zato sprašujem ker sm vidu na dirt bikih(4t 125cc) da majo serisko športen filter

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah, samo tistega ne kupuj.. karkoli, samo tistih kitajskih smeti ne :)

vrjem nebom :grrr

mam 3 frende k majo taka jajca pa vsm gišteli pokajo pa vsak dan so v garaži pa šravfajo

kaj pa če bi dav na tomosa sm športn filter :hmm: najbrš bi mel še hujši glas

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nea fukaj, z Tomosi so lepo dirkal v DP brez večjih problemov, pa nism še vidu kakga da bi štel zvil/zlomu (kolega pri vožnji čez stopnice, čist počas je kr poknu hahaha). Bolš bejž :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dan

Fantje a če se furaš po parkingu policaji loh kej težijo?Veljajo tm pravila pa morš met izpit?Enkrat je blo že nek govora o tem sam so eni pravl, da veljajo drugi, da ne.

Popravljeno . Popravil _Misko_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dan

Fantje a če se furaš po parkingu policaji loh kej težijo?Veljajo tm pravila pa morš met izpit?Enkrat je blo že nek govora o tem sam so eni pravl, da veljajo drugi, da ne.

Te fukajo ja :D , ker pomojm da se parkirišče smatra kot ˝vozna površina˝

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te fukajo ja :D , ker pomojm da se parkirišče smatra kot ˝vozna površina˝

Aja k prej sva s frendom po enmu makadamsekmu parkingu "driftala" pa tko se pač zajebavala, ampak nimam izpita avto je pa od sestre..In je pršu en mudel tm neki gledu in če si je zapisu registrsko in klicu pulcaje loh pridejo na dom kajne?

Popravljeno . Popravil _Misko_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Parkirišča.. odvisno, al so javna al privat.. trgovine pa to majo privat kolkr vem ker mi skos drkamo gor za vikende, tu pa tam pridejo težit, sam ko spokajo lepo nadaljujemo :) Če lahko teži al ne mi je vseeno, js se bom tam fural dokler mi lahtnik ne reče da ne smem..jebeš muriju :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha ma no sj dobr že neki cajta je mim in murje še ni..Tko da nč nou :D

Drgač js tud vozm avto po parkingih od tuša, hoferja.. pa po teh naših lokalnih kar je večjih.. pač me bk za policaja, naj pride težit :D Pri nas so tak vredu škifci, tu pa tam je kaka svetla izjema vmes.. enkrat so me celjski štrajkali k sm ga z tomosu po pešpoti (makedamska, ob obvozniici) žgal ene 80, on pa vzporedno po obvoznici z lučkami kreten haha :D Pol je pa cel vesel popisu pa šol :) Nabijem ga na k?#$% haha

Tista pešpot je moja priljubljena ker je par mostov vmes, pa ruklov da lahko tud skočiš če greš ene 80,90 in je majka res :grupni:

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drgač js tud vozm avto po parkingih od tuša, hoferja.. pa po teh naših lokalnih kar je večjih.. pač me bk za policaja, naj pride težit :D Pri nas so tak vredu škifci, tu pa tam je kaka svetla izjema vmes.. enkrat so me celjski štrajkali k sm ga z tomosu po pešpoti (makedamska, ob obvozniici) žgal ene 80, on pa vzporedno po obvoznici z lučkami kreten haha :D Pol je pa cel vesel popisu pa šol :) Nabijem ga na k?#$% haha

Tista pešpot je moja priljubljena ker je par mostov vmes, pa ruklov da lahko tud skočiš če greš ene 80,90 in je majka res :grupni:

Bogi tvoj motor :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj.. tista pešpot je lih ena 2 kilometra, da grem tja in nazaj mal za adrenalin sprostit :worship: Kok ludi gledajo k se morjo uzmikat hahahah bremzam valda nč, k me itak zadost dalč čuje..pomoje.. pol pa neki žugajo tam z prsti hahha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fink, pr nizkih obratih pravš da ti mori? pr visokih je pa uredu al kako? al tud ni tko k bi pa mogl bit?

Če je tko... se probi enkrat pelat, pa dt zaug takrt k ti mori, pa boš vidu, če bo bol, pol morš mal šraufk pr fergiju odšraufat, pa mogoče iglo za 1 zarezco viši dt.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fink, pr nizkih obratih pravš da ti mori? pr visokih je pa uredu al kako? al tud ni tko k bi pa mogl bit?

Če je tko... se probi enkrat pelat, pa dt zaug takrt k ti mori, pa boš vidu, če bo bol, pol morš mal šraufk pr fergiju odšraufat, pa mogoče iglo za 1 zarezco viši dt.

bom probov sej zdej sm mal zadušu (z najlonko) filter in ga pri majših obratih ne mori več

pri višjih se pa isto zavrti kot prej

@:čer rokdestroyer

Popravljeno . Popravil mfink
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kvaj spemrji anbenga nikjer :grrr

evo mene

nism glih spamer sm pa neki podobnga :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!