Skoči na vsebino

50,75,80ccm javite se...


Roky

Priporočene objave

Wow ugotovili woW

Brihtne glave.... :worship:

Podrl svoj rekord....učil sem se 4h ponavadi se 25min še ne no ja so bli postanki 15min sem se malo fural z mojo Yamahico(postankov je blo 4)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj si se pa to 4 ure piflu :unsure:

jst se lahk max 30 min

pol začnem pa okol gledat al pa spat :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haha, js se še nikol nism toook, norci :lol1: Mogoče eno uro da bi lahka reku res učil ko je bla kriza..mah nevem, sploh se ne učim nič, pa mi zaenkrat laufa, tk da ne jamram :D Dobr, tist kar mam za popravt se mal skup spravm pa je toto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haha, js se še nikol nism toook, norci :lol1: Mogoče eno uro da bi lahka reku res učil ko je bla kriza..mah nevem, sploh se ne učim nič, pa mi zaenkrat laufa, tk da ne jamram :D Dobr, tist kar mam za popravt se mal skup spravm pa je toto

na kero šolo pa hodeš (poklic)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Elektrotehnik računalništva, Lava Celje.. cpi50 pride tud baje :) Zafukan program do kraja aneee... ampak elektrotehnika je še bolj pomoje :) Ni to tak k kvazi gimnazije :)

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha vedu sm :D ja mogoče sam vrjetno grem na teh. gim. :grim vsekakor pa se kdaj srečamo :D

Popravljeno . Popravil cpi50
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, bolše to kot ona obična... tud pouka majo na navadnih gimnazijah trikrat manj, pa kolker gledam pri takih predmetih smo mi povsod spredaj z snovjo.. tk da ni to krneki.. na tehniški maš pa tomazin-a :) Tud frajer :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Elektrotehnik računalništva, Lava Celje.. cpi50 pride tud baje :) Zafukan program do kraja aneee... ampak elektrotehnika je še bolj pomoje :) Ni to tak k kvazi gimnazije :)

vem jst grem to šolo šev sam da v novem mestu (centr)

pa je to zafukana šola al kak

pa kakšn si biv v osnovni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobr, k sm mel matematko 2.. 2 sm pa mel zato ker me zadnja 2 meseca ni blo v šolo ker sem ravno takrat skuterja dobil, pa sms e sam vozu skos :lol1: :slap: Drgač sm mel pa skor odličn uspeh pa mi prasci niso dal niti pravdobrga hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobr, k sm mel matematko 2.. 2 sm pa mel zato ker me zadnja 2 meseca ni blo v šolo ker sem ravno takrat skuterja dobil, pa sms e sam vozu skos :lol1: :slap: Drgač sm mel pa skor odličn uspeh pa mi prasci niso dal niti pravdobrga hehe

jst sm biv skos pravdober zdej sm pa dobr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, bolše to kot ona obična... tud pouka majo na navadnih gimnazijah trikrat manj, pa kolker gledam pri takih predmetih smo mi povsod spredaj z snovjo.. tk da ni to krneki.. na tehniški maš pa tomazin-a :) Tud frajer :lol1:

ker letnik pa je... 2. mogoč :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sm tud bil lani dobr..mah sej če nimaš lih nekega nizkega IQ-ja ni noben problem, če se tu pa tam mal zravn knjig vsedeš.. Ja, drugi letnik je tak ko jaz...

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sm tud bil lani dobr..mah sej če nimaš lih nekega nizkega IQ-ja ni noben problem, če se tu pa tam mal zravn knjig vsedeš.. Ja, drugi letnik je tak ko jaz...

upam da bom sprejet

drgač pa mehanična

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha vedu sm :D ja mogoče sam vrjetno grem na teh. gim. :grim vsekakor pa se kdaj srečamo :D

Ne priporočam :D , sam hodm na teh. gim. in mi je žov da sm tle. Ko bom zakluču, ne bom mev nobenga poklica, sploh je pa dost zajebana sql.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja js sm tud mislu da nebom, pa sm bil brez problema.. zdej pa tak vidim kk je, tisti ki so pred mano prvi letnik ponavlali letos letijo spet ponavljat, lani jih je 6 padlo pri nas.. pomoje nas bo (upam da bom zraven ne hehe) na koncu maksimalno 20 od 31 (original) :) K vidiš k majo po 6,7,8 nms-jev...

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne priporočam :D , sam hodm na teh. gim. in mi je žov da sm tle. Ko bom zakluču, ne bom mev nobenga poklica, sploh je pa dost zajebana sql.

Ja vidš, koj na računalniško prid.. sam je tud dost zajebana, poklic pa je :) Ma iotak če obvladaš res ne rabiš nobene šole, sam malo jih je takih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja vidš, koj na računalniško prid.. sam je tud dost zajebana, poklic pa je :) Ma iotak če obvladaš res ne rabiš nobene šole, sam malo jih je takih.

pa je kej prakse al je skus sam matematka pa fiska pa to

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kok mi je to smešn k folk iz strokovnih/poklicnih šol jamra kok so te šole težke, pa da so gimnazije lahke...

Men tud, pogledat nej mal pridejo pa bojo vidl :D , bojo srečni da so na strokovni/poklicni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!