Skoči na vsebino

50,75,80ccm javite se...


Roky

Priporočene objave

Kok mi je to smešn k folk iz strokovnih/poklicnih šol jamra kok so te šole težke, pa da so gimnazije lahke...

No ja, nevem kak je pri vas, tule v Celju vidim kak so vsi zravn pršli ko so bli v OŠ slabš od mene po ocenah in ostalem sodeč, zdej pa se majo tk fajn da je kr kriza.. se pa strinjam da če je šola pošlihtana je zihr dost zafukan ane.. mogoče so se pa zdej začeli na polno učit, ka pa vem :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja učil sem se kemijo(estri etrenje maščobe mater je zafukano vse to joj :headbang: :headbang: :headbang: in geo. moram biti še 2 vprašan in 1 pisat ker sem se vedno izmuznil testu in spraševanjem...(bolnica-zlomljena prsta, ortodont, z astmo kontrole) in zdaj se je nabralo...pr kemiji imam tolažbo saj sedim zraven čednega in najbolj pametnega dekleta v razredu(rada pomaga :whistle: ) tako da 4 bo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se še spomnim kak je oš fajn ja.. bi še kr šol mal nazaj :)

Drgač pa ja no, ne reče da so gimnazije lahke, so pa pomoje kr dost primerljive j tehniškimi šolami, tisto kar je 4-eten program seveda, z tem da samo z gimnazijo nisi nič, z tehniško šolo si pa mal več kot nič hehe :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja kakšno šolo predlagate?

Starejša sestra je hodila na gimnazijo(navadno) in je dobesedno RILA(vsa leta je bila v oš. odlična) komaj je zdelala.

Druga sestra je hodila na ekonomsko in je delala z levo roko...(žurirala 25 min pri knijgah in to je to...) tako da mi ta šola tudi malo diši(ubistvo dosti mi diši :lol: )

Mama pravi naj grem na vzgojitelsko....

Tata pa na računalniško(tudi mi diši)....

PROSIM POMOČ od izkušenih ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kamorkoli smao za ekonomijo ne.. ekonomistov je ko kitajcov, pa nikjer jih ne rabjo.. zato pa je tak na izi..Na računalniško pejt če te zanima, pa če si se prpravlen mal učit..drgač pa eno pošlihtano gimnazijo, učitl valda neboš? Čeprov tud ni slabo no..

pa ne poslušajte tomazin-a ker laže :D

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja vidš, koj na računalniško prid.. sam je tud dost zajebana, poklic pa je :) Ma iotak če obvladaš res ne rabiš nobene šole, sam malo jih je takih.

Dobiš ja :rolleyes: računalničarjev pa ekonomistov je zadne cajte preveč.Sam priporočam energetiko, ker je zlo zlo iskan poklic (se lahko prepričate na lastni elektro upravi :) ) plačan je zlo dobr tud samo z 3/4 letno šolo pa še mal folka se zanima za ta poklic :) sej men tud ne diši,delam zgolj, da mam neki narjen :)

No ja, nevem kak je pri vas, tule v Celju vidim kak so vsi zravn pršli ko so bli v OŠ slabš od mene po ocenah in ostalem sodeč, zdej pa se majo tk fajn da je kr kriza.. se pa strinjam da če je šola pošlihtana je zihr dost zafukan ane.. mogoče so se pa zdej začeli na polno učit, ka pa vem :lol1:

Hah,Iskra pa pošlihtana ja,toj huj k ghetto :krneki:

Aja kakšno šolo predlagate?

Starejša sestra je hodila na gimnazijo(navadno) in je dobesedno RILA (vsa leta je bila v oš. odlična) komaj je zdelala.

Druga sestra je hodila na ekonomsko in je delala z levo roko...(žurirala 25 min pri knijgah in to je to...) tako da mi ta šola tudi malo diši(ubistvo dosti mi diši :lol: )

Mama pravi naj grem na vzgojitelsko....

Tata pa na računalniško(tudi mi diši)....

PROSIM POMOČ od izkušenih ;)

Tole pa rd vrjamem, sej v SŠ se začne ja....sam v drugačnem pomenu :D

Pa prosm te človek reč prfoxi nej ti vsaj osnove postavlanja ločil (posebej vejic) razloži, ker so tvoji posti polom :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja učil sem se kemijo(estri etrenje maščobe mater je zafukano vse to joj :headbang: :headbang: :headbang: in geo. moram biti še 2 vprašan in 1 pisat ker sem se vedno izmuznil testu in spraševanjem...(bolnica-zlomljena prsta, ortodont, z astmo kontrole) in zdaj se je nabralo...pr kemiji imam tolažbo saj sedim zraven čednega in najbolj pametnega dekleta v razredu(rada pomaga :whistle: ) tako da 4 bo....

pr nam je hec k pr geo pa zgo kr iz klopi sprašuje :whistle: pol pa mi tam odzad sam učbenike pa zvezke odpret pa beremo lepo vse ven :D

sam to se mi pa mal glupo zdi da vsi neki jamrajo da je njihova šola najtežja :trance_33_sleep: mislim sj nemore vedet če še ni druge sprobu :whistle: kar pa od drugih slišiš je pa tak kurc kr če se nekdo sam zajebava pa pol komi zdela ni nujno da je težka šola :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja zdejle se je začčel naval tud na računalniško ja.. predlani ni blo nekega interesa.. ekonomija pa je že od nekdaj. Pa kaki pervert si ti hahahah (roky)

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

grem jst tv gledat pa spat ajd se tipkamo jutr :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sofTIČ :whistle:

vem sam moj je skos prpravljen na akcijo :naughty:

zakaj mislš d pa grem zdej v pojstlo :naughty:

razmisl mal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ju3 naporen dan,(evo vejico) gremo mi v posteljo,se učit,gledat tv.

Se ga tipkamo aja po mojem je ekonomistov toliko kot vseh drugih,tako da ne vem...???

Ajde čaw(za vse popečene :) ...ćaw,jst nisem popečen btw)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vem sam moj je skos prpravljen na akcijo :naughty:

zakaj mislš d pa grem zdej v pojstlo :naughty:

razmisl mal

Ja biljard špilat...revež :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vem sam moj je skos prpravljen na akcijo :naughty:

zakaj mislš d pa grem zdej v pojstlo :naughty:

razmisl mal

Velja tudi zame.... :whistle: (za lahko noč)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja biljard špilat...revež :krneki:

grem spat da bo lahk jutr spermov ajd :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

grem spat da bo lahk jutr spermov ajd :naughty:

tko kot je nejcZ reku... hlačni biljard :grim

ti kr spermaj sam ne po ekranu :P

Popravljeno . Popravil cpi50
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!