Skoči na vsebino

50,75,80ccm javite se...


Roky

Priporočene objave

Fantje ker bom kmal kupu motor (upam) me zanima katere papirje mi more dat prodajalc, kaj morm jst prnes kje kej dobim?Uglavn use kar rabm za nakup motorja od nekoga..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nč, kupoprodajno nardita pa je to vse.. pa prometno ti da.. pa magar servisno če ma pa tak.. nič neobičajnega. VPrašaj fotra, on sigurno tud ve.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje ker bom kmal kupu motor (upam) me zanima katere papirje mi more dat prodajalc, kaj morm jst prnes kje kej dobim?Uglavn use kar rabm za nakup motorja od nekoga..

prometno pa papirje od zavarovalnce

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nč, kupoprodajno nardita pa je to vse.. pa prometno ti da.. pa magar servisno če ma pa tak.. nič neobičajnega. VPrašaj fotra, on sigurno tud ve.

in kje dobim to kupoprodajno?on da al jst?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Greta skupaj nekam kjer delajo prepise, kaka avtohiša, al pa keri vulkanizerji majo tud, pa na tehničnih.. pa tam podpišeta pa je to to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Greta skupaj nekam kjer delajo prepise, kaka avtohiša, al pa keri vulkanizerji majo tud, pa na tehničnih.. pa tam podpišeta pa je to to.

aha ok vse jasno zdj :D hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater jim ***** in še ******* da bo veselo.

Smo pisali kemijo in je bila TEMA,(živi plonk torej punca zraven mene je odpovedala ker tudi ona ni znala?!?)

geografijo sem bil tudi vprašan sem dobil 3 zaradi nekih dveh piflark ki so skozi dvigovale roke,grrrrrrrrrrrrrrrrr

svetle točke so samo slo. in bio. ki sem bil tudi vprašan in dobil 5,5 jej

Sem slišal da bi nekdo frčota registriral, ti povem se ne splača razen če se boš po mestu fural za po vasi ni blema.... ;)

Ajde uživejte.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater jim ***** in še ******* da bo veselo.

Smo pisali kemijo in je bila TEMA,(živi plonk torej punca zraven mene je odpovedala ker tudi ona ni znala?!?)

geografijo sem bil tudi vprašan sem dobil 3 zaradi nekih dveh piflark ki so skozi dvigovale roke,grrrrrrrrrrrrrrrrr

svetle točke so samo slo. in bio. ki sem bil tudi vprašan in dobil 5,5 jej

Sem slišal da bi nekdo frčota registriral, ti povem se ne splača razen če se boš po mestu fural za po vasi ni blema.... ;)

Ajde uživejte.....

Noben nebi frčota registriru :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater jim ***** in še ******* da bo veselo.

Smo pisali kemijo in je bila TEMA,(živi plonk torej punca zraven mene je odpovedala ker tudi ona ni znala?!?)

geografijo sem bil tudi vprašan sem dobil 3 zaradi nekih dveh piflark ki so skozi dvigovale roke,grrrrrrrrrrrrrrrrr

svetle točke so samo slo. in bio. ki sem bil tudi vprašan in dobil 5,5 jej

Sem slišal da bi nekdo frčota registriral, ti povem se ne splača razen če se boš po mestu fural za po vasi ni blema.... ;)

Ajde uživejte.....

kemijo ste zabluzl :slap: a to mate alkohole pa kisline pa to :hmm: slo 5 :worship: mission impossible for me :whistle:

frčote registrirat je pa itak potrata ja :grim tule pr nas polcaji sploh ne ustavlajo tiste k majo čelado pa tomosa furajo k so večino sam oni odltimerji :D pr nam se stare mame s šterkam okol furajo :D :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko je kazem če te ustavi policaj ker si šel prehitro???(z 50ccm ker lahko gre samo 50kmh)

Me še niso ustavili vendar vprašam,aja pa še malo predelano da imaš(80cc,drug avspuh,uplijač od 21 itd....)

HVALA za vse

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kemijo ste zabluzl :slap: a to mate alkohole pa kisline pa to :hmm: slo 5 :worship: mission impossible for me :whistle:

frčote registrirat je pa itak potrata ja :grim tule pr nas polcaji sploh ne ustavlajo tiste k majo čelado pa tomosa furajo k so večino sam oni odltimerji :D pr nam se stare mame s šterkam okol furajo :D :slap:

Da,da alkohole alkanale maščobe pič** materine itd...(kaj ti bo pomagalo če boš vedel kaj je v vinu in kaj ne in kako je sestavljeno milo jojojo naj nas raje učjo kaj pomembnejšega naprimer spolno vzgojo to nam bo pomagalo :P ;) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da,da alkohole alkanale maščobe pič** materine itd...(kaj ti bo pomagalo če boš vedel kaj je v vinu in kaj ne in kako je sestavljeno milo jojojo naj nas raje učjo kaj pomembnejšega naprimer spolno vzgojo to nam bo pomagalo :P ;) )

to smo meli mi na začetku leta :naughty: nadpovprečno dobre ocene smo takrat dobival :whistle: pod 3 noben :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to smo meli mi na začetku leta :naughty: nadpovprečno dobre ocene smo takrat dobival :whistle: pod 3 noben :D

se ne strinjam k mfink je 3 dobo hehe

jst pa 5

sm v praksi znava pa tud za več kot 5...

pa sva hotla demonstrirat pa učiteljca ni pustila... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater jim ***** in še ******* da bo veselo.

Smo pisali kemijo in je bila TEMA,(živi plonk torej punca zraven mene je odpovedala ker tudi ona ni znala?!?)

geografijo sem bil tudi vprašan sem dobil 3 zaradi nekih dveh piflark ki so skozi dvigovale roke,grrrrrrrrrrrrrrrrr

svetle točke so samo slo. in bio. ki sem bil tudi vprašan in dobil 5,5 jej

Sem slišal da bi nekdo frčota registriral, ti povem se ne splača razen če se boš po mestu fural za po vasi ni blema.... ;)

Ajde uživejte.....

aja :lol1: pol so pa one piflarke ker si ti zaradi njih dobil tri :slap: tri je pa ja čist ql ocena, nevtralna, če pa tebi ni dobra pa se le vprašaj kaj si ti, da slučajno ne sodiš med uni dve :yes:

kemijo ste zabluzl :slap: a to mate alkohole pa kisline pa to :hmm: slo 5 :worship: mission impossible for me :whistle:

frčote registrirat je pa itak potrata ja :grim tule pr nas polcaji sploh ne ustavlajo tiste k majo čelado pa tomosa furajo k so večino sam oni odltimerji :D pr nam se stare mame s šterkam okol furajo :D :slap:

eh alkoholi pa res ni problem, sam pač greš mal po svoje:

vino+kola=bambus

šveps+vodka=slamer

rum+kola=rumkola

.

.

.

in že ime ti skor pove kaj je notr, profesorci pa poveš da so vino pa vodka pa likerji and shit osnovni gradniki alkoholov, in se jih ne da vzet kot skupek nečesa (tako kot ne moreš rečt da so elektroni, nevtroni in protoni sestavljeni iz nečesa) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja :lol1: pol so pa one piflarke ker si ti zaradi njih dobil tri :slap: tri je pa ja čist ql ocena, nevtralna, če pa tebi ni dobra pa se le vprašaj kaj si ti, da slučajno ne sodiš med uni dve :yes:

eh alkoholi pa res ni problem, sam pač greš mal po svoje:

vino+kola=bambus

šveps+vodka=slamer

rum+kola=rumkola

.

.

.

in že ime ti skor pove kaj je notr, profesorci pa poveš da so vino pa vodka pa likerji and shit osnovni gradniki alkoholov, in se jih ne da vzet kot skupek nečesa (tako kot ne moreš rečt da so elektroni, nevtroni in protoni sestavljeni iz nečesa) :D

Profesor k0ci :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to ja kocija posluši :OK: js sm pr vprašanju kako nastane alkohol napisu : iz cukra :naughty: pa še pol točke sm dobu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja :lol1: pol so pa one piflarke ker si ti zaradi njih dobil tri :slap: tri je pa ja čist ql ocena, nevtralna, če pa tebi ni dobra pa se le vprašaj kaj si ti, da slučajno ne sodiš med uni dve :yes:

eh alkoholi pa res ni problem, sam pač greš mal po svoje:

vino+kola=bambus

šveps+vodka=slamer

rum+kola=rumkola

.

.

.

in že ime ti skor pove kaj je notr, profesorci pa poveš da so vino pa vodka pa likerji and shit osnovni gradniki alkoholov, in se jih ne da vzet kot skupek nečesa (tako kot ne moreš rečt da so elektroni, nevtroni in protoni sestavljeni iz nečesa) :D

obvladaš!!!

k bi še men to tko šlo!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

k0ci nima za burek :krneki:

btw jernej, kazen je zlo visko,a ker če se voziš več kot 50km/h se to smatra kot vožnja brez izpita, ker imaš izpit samo do 45 km/h, ter vožnja brez registracije (ker imaš registriranega pod H, ki je tudi samo do 45 km/h. To skupaj znese 2000 eurov, + stroški ko imajo oni parkiran tvoj motor+stroški tehničnega pregleda+stroški predelave nazaj v originalno stanje. Ni tuki zajebancije :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

k0ci nima za burek :krneki:

btw jernej, kazen je zlo visko,a ker če se voziš več kot 50km/h se to smatra kot vožnja brez izpita, ker imaš izpit samo do 45 km/h, ter vožnja brez registracije (ker imaš registriranega pod H, ki je tudi samo do 45 km/h. To skupaj znese 2000 eurov, + stroški ko imajo oni parkiran tvoj motor+stroški tehničnega pregleda+stroški predelave nazaj v originalno stanje. Ni tuki zajebancije :krneki:

s predelavo pa sploh, te dobijo na radar kje zuni naselja se peleš 110 pa te majo :glare: tole je šit ja :doze: lahk sam upamo da nas ne ustavjo :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

k0ci nima za burek :krneki:

btw jernej, kazen je zlo visko,a ker če se voziš več kot 50km/h se to smatra kot vožnja brez izpita, ker imaš izpit samo do 45 km/h, ter vožnja brez registracije (ker imaš registriranega pod H, ki je tudi samo do 45 km/h. To skupaj znese 2000 eurov, + stroški ko imajo oni parkiran tvoj motor+stroški tehničnega pregleda+stroški predelave nazaj v originalno stanje. Ni tuki zajebancije :krneki:

Se mi je zdelo....Aja ena funny prigoda, ko sem delal izpit z apn6 alpino tore 6tko sem šel 60km/h mimo radarja čeprav bi moral iti 45 :whistle: Oseba bila je punca ki me je imela izpit pa je norela da sem kmalu oglušel.Policaj pa.... pogleda na radar se popraska po glavi in kot da ni bilo nič(sem opazoval v vzvratnem ogledalu ker sem itaq zmanjšal na 40km/h(ko sem že šel mimo :whistle: ))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

k0ci nima za burek :krneki:

btw jernej, kazen je zlo visko,a ker če se voziš več kot 50km/h se to smatra kot vožnja brez izpita, ker imaš izpit samo do 45 km/h, ter vožnja brez registracije (ker imaš registriranega pod H, ki je tudi samo do 45 km/h. To skupaj znese 2000 eurov, + stroški ko imajo oni parkiran tvoj motor+stroški tehničnega pregleda+stroški predelave nazaj v originalno stanje. Ni tuki zajebancije :krneki:

S temu se nebi čist strinjov, sej ma registriranga samo bi pač šel prehiro im bi mu zato dav kazen. Zdej kolk €€€ to pride pa ne wem.

Ja ni zajebancije s temu, bolš da daš omejevalc obratov gor. Drugač če ti gre prehitr ti ga pelje na servis, tam ti ga predela nazaj na original, pa pomojm da teh delov ko maš zdej (80kit pa ferg... ) tega ne vidiš nikol več.

Popravljeno . Popravil _LuX_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s predelavo pa sploh, te dobijo na radar kje zuni naselja se peleš 110 pa te majo :glare: tole je šit ja :doze: lahk sam upamo da nas ne ustavjo :xx:

Mene je s 50ko na radar dobu 86km/h na 50 omejitve, pa mi je model napisu sodnika zarad prekoračitve...tega sodnika še dons nism dobu, tko, da me je nategnu k zajca :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s predelavo pa sploh, te dobijo na radar kje zuni naselja se peleš 110 pa te majo :glare: tole je šit ja :doze: lahk sam upamo da nas ne ustavjo :xx:

ja to je edino kar nam preostane :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!