Skoči na vsebino

50,75,80ccm javite se...


Roky

Priporočene objave

S temu se nebi čist strinjov, sej ma registriranga samo bi pač šel prehiro im bi mu zato dav kazen. Zdej kolk €€€ to pride pa ne wem.

Ja ni zajebancije s temu, bolš da daš omejevalc obratov gor. Drugač če ti gre prehitr ti ga pelje na servis, tam ti ga predela nazaj na original, pa pomojm da teh delov ko maš zdej (80kit pa ferg... ) tega ne vidiš nikol več.

Je tako verjemi, ker je tista registracija za mopede ki dosežejo max hitrost 45km/h.

Mene je s 50ko na radar dobu 86km/h na 50 omejitve, pa mi je model napisu sodnika zarad prekoračitve...tega sodnika še dons nism dobu, tko, da me je nategnu k zajca :slap:

Všeč si mu bil, sam na čudn način ti je to pokazu :krneki: Drgač pa js sm za kazni napisu v najslabšem primeru če bi res na enga zafrustriranega kretena naletu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S temu se nebi čist strinjov, sej ma registriranga samo bi pač šel prehiro im bi mu zato dav kazen. Zdej kolk €€€ to pride pa ne wem.

Ja ni zajebancije s temu, bolš da daš omejevalc obratov gor. Drugač če ti gre prehitr ti ga pelje na servis, tam ti ga predela nazaj na original, pa pomojm da teh delov ko maš zdej (80kit pa ferg... ) tega ne vidiš nikol več.

pa bi se moral, v sloveniji mora biti motor do 50ccm omejen na 45km/h, če gre več, motor ni tehnično brezhiben.......to pomeni da ni opravil tehničnega pregleda, brez tehničnega pa ni registracije, kazen za vožnjo brez registracije pa je 500€

je pa res da kogar so dobili in je odšel le z opozorilom je imel srečo in kot izgleda je imel policaj lep dan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene je s 50ko na radar dobu 86km/h na 50 omejitve, pa mi je model napisu sodnika zarad prekoračitve...tega sodnika še dons nism dobu, tko, da me je nategnu k zajca :slap:

pol boš pa čez 2,3 leta dobu domov pismo da ti bojo zarad tega tzr-ko vzel :kva1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa bi se moral, v sloveniji mora biti motor do 50ccm omejen na 45km/h, če gre več, motor ni tehnično brezhiben.......to pomeni da ni opravil tehničnega pregleda, brez tehničnega pa ni registracije, kazen za vožnjo brez registracije pa je 500€

je pa res da kogar so dobili in je odšel le z opozorilom je imel srečo in kot izgleda je imel policaj lep dan

ok no, če ti tko pravš pol je tko :D , mam bl mal pojma s temi zakoni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol boš pa čez 2,3 leta dobu domov pismo da ti bojo zarad tega tzr-ko vzel :kva1: :lol1:

Me ne moti, je že en let na obali :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdr so mene ustavl so zahteval sm prometno pa vozniško :worship:

so me pa enkrat s 4-kolescm ustavl pa sm mogu dt prometno pa vozniško, pa ni nč reku. sam vrnu je dokumente.

(najbrš kr so primk vidl :naughty: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdr so mene ustavl so zahteval sm prometno pa vozniško :worship:

so me pa enkrat s 4-kolescm ustavl pa sm mogu dt prometno pa vozniško, pa ni nč reku. sam vrnu je dokumente.

(najbrš kr so primk vidl :naughty: )

hehe je vidu FINK pa je reku: hopa tle pa ne bo dobr težit hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha a fink je pomembnež tam v novem mestu :kva1: njegov star ate je the godfather :D

ja k bi se to vsakič dogajal :winkiss:

ritopiki

hehe je vidu FINK pa je reku: hopa tle pa ne bo dobr težit hehe

tr00

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja k bi se to vsakič dogajal :winkiss:

ritopiki

tr00

sm teb pa tistu res neki rul

k tistu je cilinder al kaj ????? :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm teb pa tistu res neki rul

k tistu je cilinder al kaj ????? :krneki:

ne neki v kuplengi ruž

al so lamele al pa ležaj

če ma kdo kšno slikco od yamahine kuplnge naj jo prosm gor prlima

praska mi pa neki v tem delu mašine(najbrš kuplnga)

post-18151-1200336050_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene je s 50ko na radar dobu 86km/h na 50 omejitve, pa mi je model napisu sodnika zarad prekoračitve...tega sodnika še dons nism dobu, tko, da me je nategnu k zajca :slap:

a plaču si kej?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:slap: če sm biu mladoletn vrjetn ne?

Pa bi lahko vseeno.. kolega je plača mislim da 380€ za neke prekrške z mopedom.. sam je pa res da je že prej parkrat bil na obisku pr sodnici in je že mel ukor pa te drkarije hehe :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne neki v kuplengi ruž

al so lamele al pa ležaj

če ma kdo kšno slikco od yamahine kuplnge naj jo prosm gor prlima

praska mi pa neki v tem delu mašine(najbrš kuplnga)

men tud neki not u deklu ruž :unsure: pod štandgasom ne sam ko smeljujem mal zaruži al pa zacvili pa če ga na mestu mal prviječ pa še bol :closedeyes: lamele v kuplongi bi blo treba mogoč zamenjat :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej nejc si ti že kej drsu (v ovinek) z motorjem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sanjaš? Pri tebi je edino možno da kak lager fuka.

mfink, sm drsel ja.. po betonu pa v robnik tudi.. slabe savine gume pa to hehe.... drgač pa če fajn prbremzaš se da mejčkn k ni tolk sile zadi k na sprednjo vleče, drga pa nevem.. ne zanm js to.. js ga probam povsod žgat kolkr se mi zdi pa je to to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men tud neki not u deklu ruž :unsure: pod štandgasom ne sam ko smeljujem mal zaruži al pa zacvili pa če ga na mestu mal prviječ pa še bol :closedeyes: lamele v kuplongi bi blo treba mogoč zamenjat :hmm:

najbrš so se lamele že znucale pa zato zacvil pa zaškrta :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sanjaš? Pri tebi je edino možno da kak lager fuka.

mfink, sm drsel ja.. po betonu pa v robnik tudi.. slabe savine gume pa to hehe.... drgač pa če fajn prbremzaš se da mejčkn k ni tolk sile zadi k na sprednjo vleče, drga pa nevem.. ne zanm js to.. js ga probam povsod žgat kolkr se mi zdi pa je to to.

tak driftaš :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daleč od tega hehe

pa si že, vsaj mal pred ovinkom? :whistle:

Popravljeno . Popravil mfink
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fink a ti že kej kolenčkaš :naughty:

jop :grim po dnevni sobi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!