Skoči na vsebino

50,75,80ccm javite se...


Roky

Priporočene objave

Daj pustite bogo punco pri miru hijene...

Saj je ju3 nov dan,dan za v šolo,dan za lovit punce po šoli... :devil: (malo varanje ne škodi,ker imamo v našem kraju 2 šoli :lol: )

tr00 :trance_33_sleep:

mi je znano :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti bom dala jz hijene ja :topic: :angry: :angry: :angry:

Ej ne se jezit.Nisem mislu tebe ampak fante ki te obletavajo :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lohk bi mi :grim

Pa ti ne :grr boš mogla kako drugač dokazat :P

Daj pustite bogo punco pri miru hijene...

Saj je ju3 nov dan,dan za v šolo,dan za lovit punce po šoli... :devil: (malo varanje ne škodi,ker imamo v našem kraju 2 šoli :lol: )

Na naš šol jest tko like 9 punc pa še teh ne prepoznaš med tipi,so zakamuflirane :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tr00 :trance_33_sleep:

mi je znano :whistle:

To pa ni lepo fante :nono: če ti je punca dala priložnost pa del sebe je pravično, da ji v enaki meri vračaš :alien1: Ne zapusti tistega,ki ga ljubiš zaradi nekoga, ki ti je všeč...a poznaš ta pregovor? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ti ne :grr boš mogla kako drugač dokazat :P

Na naš šol jest tko like 9 punc pa še teh ne prepoznaš med tipi,so zakamuflirane :krneki:

Pri nas jih je VELIKO and I LIKE THEM(grde se ne štejejo naj jih imajo drugi če hočejo)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri nas jih je VELIKO and I LIKE THEM(grde se ne štejejo naj jih imajo drugi če hočejo)

Vaše majo še puhk spodej pa joške k da bi jih komar piču...nism še tko nizko padu :D

in ti si rekla da nisi blond :hmm:

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa ni lepo fante :nono: če ti je punca dala priložnost pa del sebe je pravično, da ji v enaki meri vračaš :alien1: Ne zapusti tistega,ki ga ljubiš zaradi nekoga, ki ti je všeč...a poznaš ta pregovor? :naughty:

Saj jst sem svoji punci zvest je ne bi zapustil za nič na svetu(mislim resno).Samo kakšenkrat me zanese vendar se kmalu umirim :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa ni lepo fante :nono: če ti je punca dala priložnost pa del sebe je pravično, da ji v enaki meri vračaš :alien1: Ne zapusti tistega,ki ga ljubiš zaradi nekoga, ki ti je všeč...a poznaš ta pregovor? :naughty:

vem, sam jst sm mel zlo mal resnih punc

jih je pa dost sam za dolčkat :naughty:

katere sm pa mev (resne) sem jih pa z celim srcem mev rat :trance_33_sleep: i know i am romantic

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vaše majo še puhk spodej pa joške k da bi jih komar piču...nism še tko nizko padu :D

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Jah večinoma res vendar so tudi izjeme(ena ima take kot Ljubljanske mlekarne) in zato so ji druge punce ''fouš'', prevod: zavistne :lol: ,pa še lepa je tako da ČISTA FOUŠIJA s strani punc :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poznam js tud par pravih, k ji nikol nebi dal 14,15 let, zgleda najmanj k ena jača pička cirka 17 let :worship: :worship: Sam nevem če jih je velik.. takrat pa me niti ne mot če je kako leto mlajša :) :krneki: Res, take pičke da jih išeš

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ajde se grem učit v posteljo in gledat Razočarane gospodinje(Grdo račko sem zamudil zaradi vas faloti :cry: :cry: :cry: )

Se ga tipkamo

ČAW BAW

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj jst sem svoji punci zvest je ne bi zapustil za nič na svetu(mislim resno).Samo kakšenkrat me zanese vendar se kmalu umirim :lol:

u bastrd :angry:

ej fink a mate kj dobrih tam u NM :devil: pr nam so na celi šoli like 4 dobre :closedeyes: pa še tiste so pravzaprav povprečne :yawn: mogoče mam pa js previsoke standarde :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah večinoma res vendar so tudi izjeme(ena ima take kot Ljubljanske mlekarne) in zato so ji druge punce ''fouš'', prevod: zavistne :lol: ,pa še lepa je tako da ČISTA FOUŠIJA s strani punc :hmm:

To se ti samo zdi, ker v vašem klasu iztopa iz povprečja pa poj mislš, da so velke...Čak k boš v naših letih boš vidu kva so to joške 17-18 letnce so najbolj razvite, še fajn čvrste :naughty: Sej boš sam vidu, k prideš v SŠ se mrskej spremeni :) zj se pa počutm k en ata tle k ti to razlagam :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, ti se rad tk počutiš pa se ti fajn zdi.. pa pr 16 je že kr marsikera na višku :) Al pa 17 recimo zgornja meja ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poznam js tud par pravih, k ji nikol nebi dal 14,15 let, zgleda najmanj k ena jača pička cirka 17 let :worship: :worship: Sam nevem če jih je velik.. takrat pa me niti ne mot če je kako leto mlajša :) :krneki: Res, take pičke da jih išeš

Izgled že,že...Sam pamet,pokaž mi eno 14 letnco k ma že kej pošlihtan v glav.Takrat se šele začne razvijat pa hodt vn in podobne pizdarije, kar pa človeka velikrat spremeni :krneki: Da bi biu pa z eno sam zarad jošk :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To se ti samo zdi, ker v vašem klasu iztopa iz povprečja pa poj mislš, da so velke...Čak k boš v naših letih boš vidu kva so to joške 17-18 letnce so najbolj razvite, še fajn čvrste :naughty: Sej boš sam vidu, k prideš v SŠ se mrskej spremeni :) zj se pa počutm k en ata tle k ti to razlagam :slap:

sj to je ql boš pol vedu ka rečt ko boš res ata postal :whistle: upam pa da ti nebo kšn nenapovedan pokavec na svet prišu :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izgled že,že...Sam pamet,pokaž mi eno 14 letnco k ma že kej pošlihtan v glav.Takrat se šele začne razvijat pa hodt vn in podobne pizdarije, kar pa človeka velikrat spremeni :krneki: Da bi biu pa z eno sam zarad jošk :nono:

Nene, govorim za celo postavo da ma tako da jih išeš.. ene 3 take poznam....majkemi.. ne nabijam krneki :) Pa rit prava pa vse ane ;) Valda ne sam zarad jošk.. je še ritka pomembna ane

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!