Skoči na vsebino

50,75,80ccm javite se...


Roky

Priporočene objave

taneumne maš sm za dolčkat z lepimi pa pametnimi pa hodš :devil: vem da sm evil ampak kaj čm uživam zdej dokler še lahk

no no to pa ni lepo :closedeyes: but who cares :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no no to pa ni lepo :closedeyes: but who cares :D

vem da ni :trance_33_sleep: ampak sej v resnic sploh ne zgleda tak slabo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti samo za slike poskrbi :yes: bom že js pol pogledu a so dolenke vsaj pol tok dobre k štajerke :P

še bolše kot štajarke

čeprov, maš ti kšno bejbo zame :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm... ženske... so neki najboljšiga kar je... zdej, mogoče ste še tok mladi, pa se gonte ukol, jih menate kot spodne gate, na vsaki žurki ga serjete z drugo, mogoče seksate z različnimi, dva isto, pač, mal raziskujete pa odkrivate. Sam ne pozabit, da ste še zmer stari 14,15,16... pa če se vm pr teh letih nrdi ''nesreča'' pa da dobite otroka... mal pomislte. Na žalost sm bil jest na takem, 3x... od okoliščin raj nebi, ker... se vse spomnem le na 1/4...

Pa, ubistvu to sp loh ni moj point. Hotu sm povedat, da, zdej se vm mogoče fajn zdi, menjat punce... potem, vs bojo pa počas začele te grdo gledati, pa njene frendice tudi, pa se bo naokol zvedlo kkašni ste do njih, pa tko naprej, vrjemte, da se to hitr šir okol, hitreje kot pa bi hotel. In, takrat niste več taki carji. Ja, med tipi že, samo, kaj ti pa pomaga če te frendi hvaljo, če pa potem ne moreš dobiti nobene resne punce. O tistih, ki tko rade dajo čist vsakmu k se ji mal lepš nasmehne raj nebi. Jih čist preziram, pa se obenem sprašujem kako lahko to delajo.

Bodite drugačni kot ostali, bodte kul na drugačn način. Zakaj nebi imeli resne bejbe, sej, če se vm gre za seks, al pa za užitek, imaš to nekako zagotovljeno, ker, po žurkah recimo nikoli ne veš na kaj naletiš; če najdeš pravo, sta tudi best kolega, se zajbavata pa vse... in, navsezadnje, punce, vidijo, da niste takšni, kot vsi ostali, da bi imeli punce samo za zabavo, ampak, da vam resnično nekej pomenijo. In, men vrjemte, da to pri puncah velik bolj vžge.

Na žalost, sem bil jest v vaših letih tak... gonu se okol k ne vem kaj... danes pa to obžalujem. Je res, da maš velik ''prjatlc'' samo, veliko teh te pa čudn gleda, in te ne jemlje več resno.

Ne vem , če ste slišal komad od Trkaja, vse se vrača:

Vse se vrača, vse plača,

slabe stvari delat se ne splača,

pride dan, k ti si tarča,

vse se vrne, vse se obrne,

kaj boš pol, k tema te zagrne?

Če ga še niste... obvezno dol, poslušat besedil, pa tlele si ga preberte: KLIK

Obrnte si v mislih to za tipa... in ne mislt da je to kkšn bullshit.

Tko da, toj moje mnenje, upam da se bo kdo lahko kej koristnga nauču s tega, ker, učimo se na napakah drugih.

Popravljeno . Popravil _Fingi_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@fink : nevrjamem

bom povprašu če je kera zinteresirana :naughty: in pol bojo spet šamarji padal :whistle:

Popravljeno . Popravil cpi50
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm... ženske... so neki najboljšiga kar je... zdej, mogoče ste še tok mladi, pa se gonte ukol, jih menate kot spodne gate, na vsaki žurki ga serjete z drugo, mogoče seksate z različnimi, dva isto, pač, mal raziskujete pa odkrivate. Sam ne pozabit, da ste še zmer stari 14,15,16... pa če se vm pr teh letih nrdi ''nesreča'' pa da dobite otroka... mal pomislte. Na žalost sm bil jest na takem, 3x... od okoliščin raj nebi, ker... se vse spomnem le na 1/4...

Pa, ubistvu to sp loh ni moj point. Hotu sm povedat, da, zdej se vm mogoče fajn zdi, menjat punce... potem, vs bojo pa počas začele te grdo gledati, pa njene frendice tudi, pa se bo naokol zvedlo kkašni ste do njih, pa tko naprej, vrjemte, da se to hitr šir okol, hitreje kot pa bi hotel. In, takrat niste več taki carji. Ja, med tipi že, samo, kaj ti pa pomaga če te frendi hvaljo, če pa potem ne moreš dobiti nobene resne punce. O tistih, ki tko rade dajo čist vsakmu k se ji mal lepš nasmehne raj nebi. Jih čist preziram, pa se obenem sprašujem kako lahko to delajo.

Bodite drugačni kot ostali, bodte kul na drugačn način. Zakaj nebi imeli resne bejbe, sej, če se vm gre za seks, al pa za užitek, imaš to nekako zagotovljeno, ker, po žurkah recimo nikoli ne veš na kaj naletiš; če najdeš pravo, sta tudi best kolega, se zajbavata pa vse... in, navsezadnje, punce, vidijo, da niste takšni, kot vsi ostali, da bi imeli punce samo za zabavo, ampak, da vam resnično nekej pomenijo. In, men vrjemte, da to pri puncah velik bolj vžge.

Na žalost, sem bil jest v vaših letih tak... gonu se okol k ne vem kaj... danes pa to obžalujem. Je res, da maš velik ''prjatlc'' samo, veliko teh te pa čudn gleda, in te ne jemlje več resno.

Ne vem , če ste slišal komad od Trkaja, vse se vrača:

Če ga še niste... obvezno dol, poslušat besedil, pa tlele si ga preberte: KLIK

Obrnte si v mislih to za tipa... in ne mislt da je to kkšn bullshit.

Tko da, toj moje mnenje, upam da se bo kdo lahko kej koristnga nauču s tega, ker, učimo se na napakah drugih.

si se pa raspisov, ampak maš pa čist prov :worship:

mene že zdej ful punc mal grš gleda ampak mam z vsemi normalen stik

z nobeno bivšo nisva skregana :worship:

drgač se pa zadne cajte kr brzdam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fingi tisti k mamo vsaj mal soli v glav tud ne menjavamo po 3 na noč :closedeyes: sm js tud bol za resno ne pa da ga serje z vsakim drugim :whistle: sm naletel na tak primer :ninja: ko pa ne gre pač ne gre in takrat je brezveze neki vztrajat :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@fink : nevrjamem

bom povprašu če je kera zinteresirana :naughty: in pol bojo spet šamarji padal :whistle:

heh ti kr povpraš :winkiss:

dans sm pa čist ponesreč eno za rit prjev pa sm prec šamar dobu :unsure:

ampak si ga pa zaslužm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fingi lepo napisan, zato te mam tok rd :004 :D Še posebej tist o menjavanju in grdem gledanju, se čist strinjam.Bejb s katerimi sm srov lahk preštejem na prste ene roke Miki Miške,resnih je blo kr nekej razlogi za konc pa čist bedni,dostkrat tud jest kriv,žal :( Vse izkušnje slabe in dobre so me pripaljale do spoznanja, da ni pomembna zunanjost, pa sej sam veš hehe :) letos...no od tistga "pogovora" za NY z njo ( :wub: ) sm se pa tud mal spremenu :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm... ženske...

ljga.. fingi a.k.a. ta k zna z ženskam, se je uglasu :D dobr povedano. pri gonjenju si me mal prehitu.. js sm se ornk začeu gont pr koncu 15ih. zdj pa neznam dobit resne punce :) ampak kva morm.. bom že najdu kšno ql :)

mimogrede, od kdaj puslušaš trkaja? :D zanimiv. to pa nism vedu pr teb :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heh ti kr povpraš :winkiss:

dans sm pa čist ponesreč eno za rit prjev pa sm prec šamar dobu :unsure:

ampak si ga pa zaslužm

js sm eno na prednovoletni žurki :whistle: se ni nč prtoževala :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fingi tisti k mamo vsaj mal soli v glav tud ne menjavamo po 3 na noč :closedeyes: sm js tud bol za resno ne pa da ga serje z vsakim drugim :whistle: sm naletel na tak primer :ninja: ko pa ne gre pač ne gre in takrat je brezveze neki vztrajat :doze:

tut to boš naredu k boš meu šanso.. men vrjem :D vse živo boš probavov :P enkrat te bo že prjel :D

heh ti kr povpraš :winkiss:

dans sm pa čist ponesreč eno za rit prjev pa sm prec šamar dobu :unsure:

ampak si ga pa zaslužm

hahaha :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ljga.. fingi a.k.a. ta k zna z ženskam, se je uglasu :D dobr povedano. pri gonjenju si me mal prehitu.. js sm se ornk začeu gont pr koncu 15ih. zdj pa neznam dobit resne punce :) ampak kva morm.. bom že najdu kšno ql :)

mimogrede, od kdaj puslušaš trkaja? :D zanimiv. to pa nism vedu pr teb :P

Fifty,vrjamem, da ti lahk resno najdeš sam na tapravmu mestu išč :grim Jest sm se gont začeu začetk prvega letnika k smo v Lipo začel hodt :hmm: sam sm se kr hitr k pamet spravu :D

Drgač tud jest poslušam Trkaja...včas mi je biu un komad kuj Ljuba Ana, sam sm ga zdej zbrisov :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm eno na prednovoletni žurki :whistle: se ni nč prtoževala :rolleyes:

ah za nov let je men roka skos nekam uhajala :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fifty... marskej poslušam, sam da je dobr :whistle:

Fifty,vrjamem, da ti lahk resno najdeš sam na tapravmu mestu išč :grim Jest sm se gont začeu začetk prvega letnika k smo v Lipo začel hodt :hmm: sam sm se kr hitr k pamet spravu :D

Drgač tud jest poslušam Trkaja...včas mi je biu un komad kuj Ljuba Ana, sam sm ga zdej zbrisov :)

joj... v objemu ljube ane...

sva mela zgleda "ljubezni" z istmu imenam :wub: :ninja: :blush:

Popravljeno . Popravil _Fingi_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fifty,vrjamem, da ti lahk resno najdeš sam na tapravmu mestu išč :grim Jest sm se gont začeu začetk prvega letnika k smo v Lipo začel hodt :hmm: sam sm se kr hitr k pamet spravu :D

Drgač tud jest poslušam Trkaja...včas mi je biu un komad kuj Ljuba Ana, sam sm ga zdej zbrisov :)

sj, toj fora :D ne da se mi iskt več pravih mest :D hehe

men pa ljuba ana ni ql komad.. ker govori o Ljubljani.. :) pač Ljuba Ana = Ljubljana.. :) in js nism iz tm :D pa mi čist dol visi za ta komad :D

Fifty... marskej poslušam, sam da je dobr :whistle:

toj prou :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tut to boš naredu k boš meu šanso.. men vrjem :D vse živo boš probavov :P enkrat te bo že prjel :D

hahaha :D

it is not funy

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah za nov let je men roka skos nekam uhajala :P

u hlače :P :lol:

sam drgač so pa naše bejbe tule ful zadrte pa to, sm eno enkrat vn povabu ona pa da nekinima cajta pa da jo MAMI ne pusti :slap: i mean wtf :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u hlače :P :lol:

sam drgač so pa naše bejbe tule ful zadrte pa to, sm eno enkrat vn povabu ona pa da nekinima cajta pa da jo MAMI ne pusti :slap: i mean wtf :?

ja sam ne v moje :P

to je pa tut men glupo da greš z njo vn (zmenk) pa mora bit ob 8 doma :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u hlače :P :lol:

sam drgač so pa naše bejbe tule ful zadrte pa to, sm eno enkrat vn povabu ona pa da nekinima cajta pa da jo MAMI ne pusti :slap: i mean wtf :?

hahah :D pač so še mlade in jih ful bl skrbi kam grejo :P tipi pa usi preveč nevarni :D kuj je lohk kšna posiljena :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahah :D pač so še mlade in jih ful bl skrbi kam grejo :P tipi pa usi preveč nevarni :D kuj je lohk kšna posiljena :lol:

ja sam jst ne posiljujem, bl one mene :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!