Skoči na vsebino

50,75,80ccm javite se...


Roky

Priporočene objave

ti si zajebantsko nesramn, to ti pa ne morm zamert :yea1:

ne vedno :evilgrin: muahahahah :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

verjamem vate :winkiss:

res bi lahko...dejta zajebavat no...sam ni nujn da pol odpišem če bo kkšna butsta fora :whistle:

drgač pa fantje...punce je treba spoštvt...jst opažam da primankuje spoštovanja, največkrat tok stari fantje kt v kel v tej temi punco vidte samo kot spolni objekt ne pa kot tisto kar res je...

okej fingi je že dojev bistvo, in kot je tm napisu ti ničesar ne manjka če maš "resno" punco...vse maš kar si želiš če maš tako k ti ugaja..ne pa neke zadrte seveda k je u iber posesivna...sam en pa dj na tak način iskat punce da vsako "spobaš" in potem "zavržeš" tko ne gre..

definitvno pa nikoli lagat pa če je ne vem kaj...to se vedno slabo konča :yes:

ne vem pa kaj je smisel da si na žurki in maš eno punco sam tistih par urc in potem je fertik...djte mi to razložit, samo da si z njo tistih par urc da ti ni dolgčas, ne vem no...s tem ste vi na slabšem ker ql punce na vs pol gledajo slabše...to mi nav pa nkol jasn pomoje...sm pač ženska, jebat ga

Tud, če telim fantom še tako dopovedujemo bo bolj mal zalegl.Vsi smo bli v teh letih, k nas je čist vse zanimal.Po en stran je dobr, da na začetku vidjo punco kot spolni objekt (če je obojestransko s tem ni nič narobe), da spoznajo, da ni dobr sex brez ljubezni oz. s kreno bejbo, iz napak se učimo,fuck it.Kar se iskanja punce tiče je zelo fajn, če gradiš najprej prijateljstvo, da se dodobra spoznata in potem vidš, če sta sploh za skup.

Kar se pa telih one night bejb tiče ma pa vsak svojo predstavo.Res je bedno, če si samski pa tm na en žurk se vsi dol dajejo ti pa kva, si ga boš pred vsemi brusu na roke al kva.More bit tud kšna taka izkušnja, da vidš kaj ti najbolj ugaja.Danes je več bejb, ki si želijo tipa za eno noč kot pa za resno zvezo.

Je pa še nekej med 13,14,15 letniki.K sm biu jest 14 let str se je internet šele razvijov in nismo mel msnja pa to,ampak običajen IRC ampak na njem se definitivno ni dogajalo to, kar danes prek MSNja (rajcanje pred kamero,opolzke zgodbice,itd...) in v tem jest vidm problem.Internet je ratov preveč dostopn vsem.V zadnjih dveh letih je pač net razcvetel do te mere, da se dogaja že kriminal gor.K smo bli mi v 8.razredu smo probal kadit cigaret pa smo bli usi veseli kva smo probal, dons v OŠ pohajo,redno, da ne govorim kako "odraslo" na nek način kurbirsko se oblačjo ta dekleta :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud, če telim fantom še tako dopovedujemo bo bolj mal zalegl.Vsi smo bli v teh letih, k nas je čist vse zanimal.Po en stran je dobr, da na začetku vidjo punco kot spolni objekt (če je obojestransko s tem ni nič narobe), da spoznajo, da ni dobr sex brez ljubezni oz. s kreno bejbo, iz napak se učimo,fuck it.Kar se iskanja punce tiče je zelo fajn, če gradiš najprej prijateljstvo, da se dodobra spoznata in potem vidš, če sta sploh za skup.

Kar se pa telih one night bejb tiče ma pa vsak svojo predstavo.Res je bedno, če si samski pa tm na en žurk se vsi dol dajejo ti pa kva, si ga boš pred vsemi brusu na roke al kva.More bit tud kšna taka izkušnja, da vidš kaj ti najbolj ugaja.Danes je več bejb, ki si želijo tipa za eno noč kot pa za resno zvezo.

Je pa še nekej med 13,14,15 letniki.K sm biu jest 14 let str se je internet šele razvijov in nismo mel msnja pa to,ampak običajen IRC ampak na njem se definitivno ni dogajalo to, kar danes prek MSNja (rajcanje pred kamero,opolzke zgodbice,itd...) in v tem jest vidm problem.Internet je ratov preveč dostopn vsem.V zadnjih dveh letih je pač net razcvetel do te mere, da se dogaja že kriminal gor.K smo bli mi v 8.razredu smo probal kadit cigaret pa smo bli usi veseli kva smo probal, dons v OŠ pohajo,redno, da ne govorim kako "odraslo" na nek način kurbirsko se oblačjo ta dekleta :krneki:

treba je probavat use živo :D tko da.. tuki nj grejo kr u napad :D

no ja.. takrt u lescah bi tut men kšna pasala, pa ni nobena zame ustala :D hahah. yap, ful velik jih je za one night stand :)

tuki pač na kratk lohk rečš: cajti se spreminjajo :)

haha...no sej to je tisto :OK:

kaj tisto :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ahm prj ste mi bli bolši, k niste bli tok pomehkuženi :P ampak navadn.. sj se bom navadu :D sm prilagodljiv človek.. :D

učasih si znou bit bl nesramn :D zdj sm pa ustou sam :closedeyes: hehe :D

Tko kot je Fingi reku prejle v white textu ;) če tole z to bejbo nau znesl oz. se nebo nč razvil iz tega greva midva v akcijo...tem na en dobr plejs pelov :naughty:

Haha,ares akva? :D a sm biu kdaj ful nesramn do Anje (povej kva sm reku, da se nasmejim :D ) ne sam nočm jo zajebavat več,sej tud busanci s smrdljivim nogam morjo bit na tem kosu zemlje :D ne najbl funny mi je to k Anji med prsti na nog pleveu rase :lol1:

sorry metuljcica

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud, če telim fantom še tako dopovedujemo bo bolj mal zalegl.Vsi smo bli v teh letih, k nas je čist vse zanimal.Po en stran je dobr, da na začetku vidjo punco kot spolni objekt (če je obojestransko s tem ni nič narobe), da spoznajo, da ni dobr sex brez ljubezni oz. s kreno bejbo, iz napak se učimo,fuck it.Kar se iskanja punce tiče je zelo fajn, če gradiš najprej prijateljstvo, da se dodobra spoznata in potem vidš, če sta sploh za skup.

Kar se pa telih one night bejb tiče ma pa vsak svojo predstavo.Res je bedno, če si samski pa tm na en žurk se vsi dol dajejo ti pa kva, si ga boš pred vsemi brusu na roke al kva.More bit tud kšna taka izkušnja, da vidš kaj ti najbolj ugaja.Danes je več bejb, ki si želijo tipa za eno noč kot pa za resno zvezo.

Je pa še nekej med 13,14,15 letniki.K sm biu jest 14 let str se je internet šele razvijov in nismo mel msnja pa to,ampak običajen IRC ampak na njem se definitivno ni dogajalo to, kar danes prek MSNja (rajcanje pred kamero,opolzke zgodbice,itd...) in v tem jest vidm problem.Internet je ratov preveč dostopn vsem.V zadnjih dveh letih je pač net razcvetel do te mere, da se dogaja že kriminal gor.K smo bli mi v 8.razredu smo probal kadit cigaret pa smo bli usi veseli kva smo probal, dons v OŠ pohajo,redno, da ne govorim kako "odraslo" na nek način kurbirsko se oblačjo ta dekleta :krneki:

tkel roky...

s tistim kar se iskanaj tiče...ma se ne bi mogal bolj strinjat :worship:

kar je v drugem odstavku se mi še zmer zdi mal mim...jebat ga...sory kaj boš dj reku da se na vsaki žurki vsi poparčkajo, in dj boš delu kar delajo ostali in boš tak butl k ostali :headbang: :headbang:

sory ampak če gledaš punce k so tok stare kt jst al pa okol to ni res...večina jih išče resnga tipa...

to oblačenje mladih deklic ne bi komentirala ker maš prou :BUA:

treba je probavat use živo :D tko da.. tuki nj grejo kr u napad :D

no ja.. takrt u lescah bi tut men kšna pasala, pa ni nobena zame ustala :D hahah. yap, ful velik jih je za one night stand :)

tuki pač na kratk lohk rečš: cajti se spreminjajo :)

kaj tisto :o

nč no..pač ne zastopš :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tko kot je Fingi reku prejle v white textu ;) če tole z to bejbo nau znesl oz. se nebo nč razvil iz tega greva midva v akcijo...tem na en dobr plejs pelov :naughty:

Haha,ares akva? :D a sm biu kdaj ful nesramn do Anje (povej kva sm reku, da se nasmejim :D ) ne sam nočm jo zajebavat več,sej tud busanci s smrdljivim nogam morjo bit na tem kosu zemlje :D ne najbl funny mi je to k Anji med prsti na nog pleveu rase :lol1:

sorry metuljcica

s čim me boš pelou? pa kdaj? ^_^ :D

jah tko nasploh si znou bit bl nesramn, ne sam do štiršestke.. :)

haha, funny :D

zakva se krneki kuj opravičš poj.. like, brezveze :D hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sorry metuljcica

ql je

s čim me boš pelou? pa kdaj? ^_^ :D

jah tko nasploh si znou bit bl nesramn, ne sam do štiršestke.. :)

zakva se krneki kuj opravičš poj.. like, brezveze :D hehe

pač je prjazn... :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nč no..pač ne zastopš :D

česa ne zastopim :D mi lahko prosim razložiš? :evilgrin: hvala :P

pač je prjazn... :winkiss:

no vidš roky.. nč nis nesramn.. aaaaahh :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kar je v drugem odstavku se mi še zmer zdi mal mim...jebat ga...sory kaj boš dj reku da se na vsaki žurki vsi poparčkajo, in dj boš delu kar delajo ostali in boš tak butl k ostali :headbang: :headbang:

sory ampak če gledaš punce k so tok stare kt jst al pa okol to ni res...večina jih išče resnga tipa...

Ne obtožuj tistga kar teb ni všeč, če bi bli na svetu vsi isti bi blo dolgočasn.Jest tud tebe ne obtožujem k si busanc !

s čim me boš pelou? pa kdaj? ^_^ :D

jah tko nasploh si znou bit bl nesramn, ne sam do štiršestke.. :)

haha, funny :D

zakva se krneki kuj opravičš poj.. like, brezveze :D hehe

Ja nevem, upam, da že z avto hehe :naughty: kdaj...hm, odvisno,odvisno :unsure:

Heheheh :D

ql je

pač je prjazn... :winkiss:

Dat nam ene slike poslov :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

česa ne zastopim :D mi lahko prosim razložiš? :evilgrin: hvala :P

no vidš roky.. nč nis nesramn.. aaaaahh :D

jah nč...lej pač zajebavaš an nesramn način...noben ti ne bran torej...veselo na delo.. .)

fora da rokyjevo teženje me pa ne gane ker ma vedno site fore...drgač ap aj pogrešam našo zajebancijo na pjačkh....oziroma pogrešam sploh naše pjačke tk da ta vikend pa res... :OK:

petnula upam da ne delaš..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne obtožuj tistga kar teb ni všeč, če bi bli na svetu vsi isti bi blo dolgočasn.Jest tud tebe ne obtožujem k si busanc !

Ja nevem, upam, da že z avto hehe :naughty: kdaj...hm, odvisno,odvisno :unsure:

Heheheh :D

Dat nam ene slike poslov :whistle:

lol :D

ok

haha.. pošl :D sj ni "nesramna" slika :) je pa dokaj funny :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne obtožuj tistga kar teb ni všeč, če bi bli na svetu vsi isti bi blo dolgočasn.Jest tud tebe ne obtožujem k si busanc !

Dat nam ene slike poslov :whistle:

res je....ostalo ne komentiram :D

bolš da ne ja :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah nč...lej pač zajebavaš an nesramn način...noben ti ne bran torej...veselo na delo.. .)

fora da rokyjevo teženje me pa ne gane ker ma vedno site fore...drgač ap aj pogrešam našo zajebancijo na pjačkh....oziroma pogrešam sploh naše pjačke tk da ta vikend pa res... :OK:

petnula upam da ne delaš..

ok :D

site fore.. lol :D

amm.. ta tedn delam četrtk & soboto. u petk pa vrjetn nimam časa :) grem vn

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa čist tko.. mimogrede :) kva če bi se preselil v zbilske kofetkarje? :D tenkju

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm lih hotu rečt ja: zbiljaki, marš na svoj pašnk :devil:

sj roky ma pumoje to moč, da premakne te poste ke.. :D ali pač?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj roky ma pumoje to moč, da premakne te poste ke.. :D ali pač?

Ma,ma...mah nam nč prestavlov, ker se vse povezuje poj bi mogu zadnjih 5 strani prestavt :D sej bomo tm nadaljeval našo interno zajebancijo hehe :)

moč ima, le volja je vprašaj :D

:lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma,ma...mah nam nč prestavlov, ker se vse povezuje poj bi mogu zadnjih 5 strani prestavt :D sej bomo tm nadaljeval našo interno zajebancijo hehe :)

:lol1: :lol1: :lol1:

ahh.. in toj tvoja resnost kot moderator :closedeyes: haha :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ahh.. in toj tvoja resnost kot moderator :closedeyes: haha :D

Kr zajebavi se haha :D ne res, kr poglej, da so vsi posti povezani :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kr zajebavi se haha :D ne res, kr poglej, da so vsi posti povezani :D

so nekak ja.. sam na zadnih 4ih straneh ni noben od telih k majo skutrje oz. pač motor pod 125ccm :D sam mi iz ZK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

so nekak ja.. sam na zadnih 4ih straneh ni noben od telih k majo skutrje oz. pač motor pod 125ccm :D sam mi iz ZK

Je blo velik moraliziranja tko, da nej jim to ostane, da bojo kej potegnil iz tega :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm mal prebral te zadne 4 strani in mate čist prov :worship:

sam jst sm za resno zvezo, pa kaj k večina mladih (13,14,15,16) punc živi v oblakih :wacko:

mislm to mi je glupa pa bluzi kok je njen fotr fukjen, pa ji hoče sam dobr. :huh: (hotla pr men prspat pa je fotr ni pustu ona je pa skor zbežala od bajte(punca stara 14 )

recimo to je bil eden od mojih nesrečnih primerov

Popravljeno . Popravil mfink
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm mal prebral te zadne 4 strani in mate čist prov :worship:

sam jst sm za resno zvezo, pa kaj k večina mladih (13,14,15,16) punc živi v oblakih :wacko:

mislm to mi je glupa pa bluzi kok je njen fotr fukjen, pa ji hoče sam dobr. :huh: (hotla pr men prspat pa je fotr ni pustu ona je pa skor zbežala od bajte(punca stara 14 )

recimo to je bil eden od mojih nesrečnih primerov

ka to klara????? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!