Skoči na vsebino

50,75,80ccm javite se...


Roky

Priporočene objave

edin motosvet nalepka more bit original B) morm naročit da mi pošlejo :D

btw mfink napada s številom objav :evilgrin:

Popravljeno . Popravil cpi50
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

roky na vranskem bo tut za motoriste :OK: na vranskem bo za čist vse od traktoristu do kamijonarju :grim

sm zvedu zdej k je blo glih na tv :OK:

Kaj točno pa so povedal? Mamo na motosvetu tud eno temo o tem, ampak kolikor kaže nebo ravno proga za divjat, ampak izključno in samo poligon varne vožnje.. tak da mal povzem kaj so povedal? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

edin motosvet nalepka more bit original B) morm naročit da mi pošlejo :D

btw mfink napada s številom objav :evilgrin:

heh i will win!!! :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: lol zajebavam :whistle: ampak v vsaki zajebanciji je neki resnice :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj točno pa so povedal? Mamo na motosvetu tud eno temo o tem, ampak kolikor kaže nebo ravno proga za divjat, ampak izključno in samo poligon varne vožnje.. tak da mal povzem kaj so povedal? :whistle:

ja rekl so da bo proga za vse kar je na cesti. zlo so izpostavl za trening varne voznje pa motoriste.

ja sej se mi je zdel d nemore bit tako kot so oni rekl :closedeyes:

Popravljeno . Popravil mfink
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

roky na vranskem bo tut za motoriste :OK: na vranskem bo za čist vse od traktoristu do kamijonarju :grim

sm zvedu zdej k je blo glih na tv :OK:

A pa je blo rečeno, da bo proga odprta tud za motoriste, ki se bojo pršli gor samo vozit, a bo to slučajn samo za vadt v okviru kakšnih delavnic itd.?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mfink you'll never gonna get me :evilgrin:

pa tist itak da nau dirkališče kr so neki predeli za poplave gor pa take in drugačne nevarne situacije tak da za dirkat nau :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pa je blo rečeno, da bo proga odprta tud za motoriste, ki se bojo pršli gor samo vozit, a bo to slučajn samo za vadt v okviru kakšnih delavnic itd.?

ja bo tut za motoriste (so jih kr dobr izpostavl :OK: )

v glavnem -motoristi

-pa poligon varne vožnje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mfink you'll never gonna get me :evilgrin:

pa tist itak da nau dirkališče kr so neki predeli za poplave gor pa take in drugačne nevarne situacije tak da za dirkat nau :grrr

Kakšni predeli za poplave? :? A ti mislš tist k stezo polivajo z vodo za testirat?Tist niti ne mot tok, če je narjen tko kot v Franciji Mireval, ki ima znotraj kroga objekte za testirat, je pa celoten kompleks namenjen testiranju v lasti ga ima pa Goodyear.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mfink you'll never gonna get me :evilgrin:

pa tist itak da nau dirkališče kr so neki predeli za poplave gor pa take in drugačne nevarne situacije tak da za dirkat nau :grrr

we will see :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšni predeli za poplave? :? A ti mislš tist k stezo polivajo z vodo za testirat?Tist niti ne mot tok, če je narjen tko kot v Franciji Mireval, ki ima znotraj kroga objekte za testirat, je pa celoten kompleks namenjen testiranju v lasti ga ima pa Goodyear.

ne nek v enem članki je pisal da bo prou tak bazenček al kuga k bojo not lah spustil do ene 20 cm vode in bo to za treniranje v takih situacijah :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nejcZ za raceland veš k si reku d plačaš 20eur. pa si gor cev dan al od 9-16? :hmm:

pa k 20 eur plača vsak al plača en pa se cela ekipa voz :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa k 20 eur plača vsak al plača en pa se cela ekipa voz :hmm:

Ti pa maš ideje ja :D bi blo fajn.Vsak sam plača, lahk vozš tud samo enkrat po 20 (no mi smo taprvič 25minut mel) pa te pride 5€...Če daš pa 20€ za cel dan greš pa nekje 5-7x gor, poj si pa že preveč zmatran :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti pa maš ideje ja :D bi blo fajn.Vsak sam plača, lahk vozš tud samo enkrat po 20 (no mi smo taprvič 25minut mel) pa te pride 5€...Če daš pa 20€ za cel dan greš pa nekje 5-7x gor, poj si pa že preveč zmatran :D

kaj češ sm optimist :whistle: eno vprašanje pa so moje gume (pirelli sport deamon soft) dobre za raceland

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti pa maš ideje ja :D bi blo fajn.Vsak sam plača, lahk vozš tud samo enkrat po 20 (no mi smo taprvič 25minut mel) pa te pride 5€...Če daš pa 20€ za cel dan greš pa nekje 5-7x gor, poj si pa že preveč zmatran :D

to je on vprašu sam zato da loh objave nabija :devil:

damn...že ma tulk ko js :angry: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj češ sm optimist :whistle: eno vprašanje pa so moje gume (pirelli sport deamon soft) dobre za raceland

če so sport pa soft pol so pomoje ok :D sej mnda sam veš če vredi držijo al ne :?

js mam pa spredi michelin pilot city, zadi pa sava mc 29... upam da bojo držale :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sprednja je bl švoh.. pa če maš štender na motorju ga dol dej,d rgač brezveze, ker z skuterji si takoj na stojalu in sploh ne morš nikamr polagat :) Mislim sej se ti zdi ful k rajsa po tleh, sam niti ni tolk :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je on vprašu sam zato da loh objave nabija :devil:

damn...že ma tulk ko js :angry: :D

ja ja cpi :whistle: sej bo bolš :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sprednja je bl švoh.. pa če maš štender na motorju ga dol dej,d rgač brezveze, ker z skuterji si takoj na stojalu in sploh ne morš nikamr polagat :) Mislim sej se ti zdi ful k rajsa po tleh, sam niti ni tolk :)

kokr sm se po cestah furu so čist ok zdržale :winkiss: če dam pa štender dol ga morm pa skos držat pokonc :unsure: k nimam js stranske tačke :trance_33_sleep:

Popravljeno . Popravil cpi50
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah pač.. za zid prslonš al pa kej :whistle: Z štenderjem nebo nikamr polagu, mogoče notr v asvalt :krneki: Js svojga tomosa ponavad kr na zic prslonm čeprov mam čist kulsko tačko, sam mi naslonjen bl zajebano deluje :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj češ sm optimist :whistle: eno vprašanje pa so moje gume (pirelli sport deamon soft) dobre za raceland

Kje si pa prebral, da so Sport Deamon,soft? :) jest sm jih meu 21.000km na TZRki pa so ble trde k kamn :headbang: Če so pa dobre boš pa vidu k boš vozu,ene dva kroga greš, da ogreješ gume poj pa počas vidš, če ti jo odnaša morš na tisti točki nehat, če ne ga pulš še naprej :D men Dunlop D208 gor držijo fajn :)

to je on vprašu sam zato da loh objave nabija :devil:

damn...že ma tulk ko js :angry: :D

Sej se dolžina ku***a ne mer po objavah...tko, da kr šparejte :D

če so sport pa soft pol so pomoje ok :D sej mnda sam veš če vredi držijo al ne :?

js mam pa spredi michelin pilot city, zadi pa sava mc 29... upam da bojo držale :)

MC16 dej gor :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm mel neko Maxxis originalno sprednje na skuterju že 4 leta staro pa je bla še kr k nova.. pa sma z frendom kroge okol krožnega nabijala da se je mal iskril pod štenderjem, njemu je sprednjo mc 16 odneslo, men pa moje ne in bi ga skor povozu pol na tleh ehhe :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm mel neko Maxxis originalno sprednje na skuterju že 4 leta staro pa je bla še kr k nova.. pa sma z frendom kroge okol krožnega nabijala da se je mal iskril pod štenderjem, njemu je sprednjo mc 16 odneslo, men pa moje ne in bi ga skor povozu pol na tleh ehhe :)

Pa si sigurn, da je bla MC16 kriva? :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!