Skoči na vsebino

50,75,80ccm javite se...


Roky

Priporočene objave

ne :whistle: sj bo to kr nejcZ zrihtu kr od motosveta nevem če bo kej :unsure:

Človek ti si res neučakan,vrjetn tud zadolženi za nalepke nimajo samo tega dela :slap:

aha no mal se zanimam, ker tastari murijo če bom zdj nabavu 125 da morm delat izpit..itk bodo baje oni dal za izpit :D

A ti si se mislu pa kr brez izpita vozt?Jest sm dau 425€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Računejte na to, da če delate izpit za 125cc, delate zadnjič izpit za motor... ker se vm potem enostavno podaljša po 2eh letih in imate do 25kw omejitev, pri 21 pa dobite neomejeno. Tko da, če se mislte vozt z močnejšimi motorji naprej, ubistvu sploh ni važn kdaj ga greš delat, enkrat ga boš mogel, edino to je, da če ga zdej nrdiš se lahko prej ukol gonš. Ja, pa če boste delal, ga probejte čimprej pri 16ih naredit.. ne tako kot jest, k mam aprila rojstni dan, naredu sm ga pa oktobra...tko da, namest da bi čez 3 mesce že imel izpit za 25kw, ga dobim šele konec sezone...

Pol se ti avtomatsko podalša al morš odpelat kakšno "glavno" vožnjo ali kar kol drugega?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol se ti avtomatsko podalša al morš odpelat kakšno "glavno" vožnjo ali kar kol drugega?

A ti ne razumeš, da se AVTOMATSKO nadgradi? :? omg, k da bi bli nepismeni no :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Človek ti si res neučakan,vrjetn tud zadolženi za nalepke nimajo samo tega dela :slap:

A ti si se mislu pa kr brez izpita vozt?Jest sm dau 425€

Ne to ne sam takoj na začetku nebi mel izpita.Poznam jih ene par se tko furajo sam oni že kr neki cajta..

a si furu s svojmu motorjem?

A ti ne razumeš, da se AVTOMATSKO nadgradi? :? omg, k da bi bli nepismeni no :headbang:

Sory nek sm slišu da morš pol kao še enkrat neki pelat..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Človek ti si res neučakan,vrjetn tud zadolženi za nalepke nimajo samo tega dela :slap:

A ti si se mislu pa kr brez izpita vozt?Jest sm dau 425€

ok no pač sam skrbi me kr tam en pizdi da že eno leto čaka pa še ni dobil :whistle:

je pa jebada se brez izpita se vozt ja...tko živčno za vsak ovinek gledaš če so slučajn kapsi tam :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol se ti avtomatsko podalša al morš odpelat kakšno "glavno" vožnjo ali kar kol drugega?

nč ne peleš sm greš na občino pa ti štempla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok no pač sam skrbi me kr tam en pizdi da že eno leto čaka pa še ni dobil :whistle:

je pa jebada se brez izpita se vozt ja...tko živčno za vsak ovinek gledaš če so slučajn kapsi tam :krneki:

hehe...

tu je pa dobr če si na vas doma...

ni nikjer nobenga copsa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe...

tu je pa dobr če si na vas doma...

ni nikjer nobenga copsa

kaj ne sam 5 jih na vasi živi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj ne sam 5 jih na vasi živi

eh tisti so pridni...

hehe...

nč ne težijo...

sm j pa res da odkar je cindra na vas jih ful velik niki hod na patrulje hehe...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a si furu s svojmu motorjem?

Sory nek sm slišu da morš pol kao še enkrat neki pelat..

Ne nism furov s svojim motorjem.Zakaj bi?S cestakom boš tm motovilu po poligonu ja,je tista TWjka čist preveč okretna.S svojim motorjem sm se sam prpelov na ure :krneki: no enkrat me je tud Fingi :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh tisti so pridni...

hehe...

nč ne težijo...

sm j pa res da odkar je cindra na vas jih ful velik niki hod na patrulje hehe...

sej bodo hmal začel hodt sam da jst od nejca motor kupm :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej bodo hmal začel hodt sam da jst od nejca motor kupm :naughty:

jo pol bodo še kamere za nadzor prometa uvedl...

pa te bo kaka stara bakica z metlo lovila...

sej mene bi na frčotu ujela hehe :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne nism furov s svojim motorjem.Zakaj bi?S cestakom boš tm motovilu po poligonu ja,je tista TWjka čist preveč okretna.S svojim motorjem sm se sam prpelov na ure :krneki: no enkrat me je tud Fingi :004

haha, kok je blo to fajn, k sm z istmu motorjam, nč sevajočmu (turkizno zelen-črn) prpelov 3 različne osebke v roku enga mesca h istmu inštruktorju za vožno :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jo pol bodo še kamere za nadzor prometa uvedl...

pa te bo kaka stara bakica z metlo lovila...

sej mene bi na frčotu ujela hehe :naughty:

ja sej pizde stare sej nimajo nč druzga za počet ko pa mene opravljat pa me lovit :glare: pizde trcjalske

pun para :D

dnar ni nikol problem :trance_33_sleep:

za motor se zmeri najde :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha, kok je blo to fajn, k sm z istmu motorjam, nč sevajočmu (turkizno zelen-črn) prpelov 3 različne osebke v roku enga mesca h istmu inštruktorju za vožno :D

funny je blo k je men Konc reku "ma ti kr prid z motorjam pa ga tle pust tacajt, sam pazi, da te ne dobijo" :D pa usakič k sm vozu je kofe padu,itd...Res,bolšga inštruktorja nepoznam ane,faca 1A, da negovorim kva s KTMom dela :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej pizde stare sej nimajo nč druzga za počet ko pa mene opravljat pa me lovit :glare: pizde trcjalske

dnar ni nikol problem :trance_33_sleep:

za motor se zmeri najde :naughty:

eh sej jim pobegneš tm po tistih routah ni panike...

jst pa s frčijem piču 50 km/h oni pa za menoj

pa jim ne bom ušu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

funny je blo k je men Konc reku "ma ti kr prid z motorjam pa ga tle pust tacajt, sam pazi, da te ne dobijo" :D pa usakič k sm vozu je kofe padu,itd...Res,bolšga inštruktorja nepoznam ane,faca 1A, da negovorim kva s KTMom dela :krneki:

Kje si pa delov izpit?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh sej jim pobegneš tm po tistih routah ni panike...

jst pa s frčijem piču 50 km/h oni pa za menoj

pa jim ne bom ušu...

sigurnu ne kr so že napredne pa so kozmodrisk kupile pa ortopetske cokle :glare: pizde trcjalske

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

roky si že dubu rave?baha je reku da je že poslov :D

Popravljeno . Popravil _Misko_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sigurnu ne kr so že napredne pa so kozmodrisk kupile pa ortopetske cokle :glare: pizde trcjalske

ja pa diarejo da se spočijejo...

lenobe kurčeve...

sm res ne vem kaj jim ni jasnu d nas tku obletavajo...

sej je cindra mal vn iz vasi pa naj se tm vozjo ne pa pr nas...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pa diarejo da se spočijejo...

lenobe kurčeve...

sm res ne vem kaj jim ni jasnu d nas tku obletavajo...

sej je cindra mal vn iz vasi pa naj se tm vozjo ne pa pr nas...

ku bom vidu kšno trcjalsko kukuš jo bom sm zbu :glare: pizde trcjalske

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!