Skoči na vsebino

50,75,80ccm javite se...


Roky

Priporočene objave

smo že 3 :whistle:

4-je sam mene je učeri :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to smo se zgleda na motosvetu nalezl :unsure:

ampak res :glare:

računalniški virus :hed destroyer

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj se smejiš bolanemu človeku :)

ampak res :glare:

head nism vidu sory

nč grem jst en krog z motorjem ajd :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js pa se danesnč nebom pelav, jutr je dež napovedan a cel dan ( da malo še ceste spuca :OK: ) pol v petek ko je pa sončno pa 8°C grem pa u LJ :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pravč da bo vreme?! Cool :) Bom šol en krog po savinjski :) Zdejle sm pa WLAN pošmenkov doma huh.. g33k :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a maš doma siol tv pa un ruter ko ma že wlan serijsko gor :?

dej povej kaj si mogu vse naštimat k men ne dela, oz. računalnik se poveže z routerjem in signal ma poln sam ko odprem mozillo ni nič.......Naslova ni mogoče najti itn.

pa tam ko kliknem un ekranček k ma zravn še narisan zelen signal za wlan, mi odpre, ampak paketkov noče pošiljat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimam siola.. mam net preko T2.. pa en šmeksi ruter, pa pol vse nastavljeno.. in mi dela u nulo. vleče tud izven bajte na polno, tud na Nokii N95 laufa brez problema :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A sam bat in celindr al je še kj narobe?kok si dau za bat, brušenje celindra?(če ni skrivnost)Kok si pa pobrusu?

Sorri učeri mi je net crknu pa nism mogu odpisat :headbang: . Ja zdele mam pr enmu mašino in mi bo še blajerco pa ležaje zamenov. Drugač bat je biv pomojm da 140€ (se ga drugač dobi za okol 90-100€ + 30€ poštnine) pa brušenje 30€. Pobrusu mi je kšne 0,5mm , tko da zdej mam 54mm.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@koci : nastavit morš mrežo al kaj že :unsure: mam js prek wlana na prenosniku internet in je blo treba neki pod omrežnimi nastavitvami nastavit :whistle: v omrežno skupino morš računalnik dodat :hmm:

Popravljeno . Popravil cpi50
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a maš doma siol tv pa un ruter ko ma že wlan serijsko gor :?

dej povej kaj si mogu vse naštimat k men ne dela, oz. računalnik se poveže z routerjem in signal ma poln sam ko odprem mozillo ni nič.......Naslova ni mogoče najti itn.

pa tam ko kliknem un ekranček k ma zravn še narisan zelen signal za wlan, mi odpre, ampak paketkov noče pošiljat

to mam jest, to sploh nism vedu da mi to omogoča :D Kwa pa morm to nabavt da mam lohk wlan, uno kartico pa ...?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@koci : nastavit morš mrežo al kaj že :unsure: mam js prek wlana na prenosniku internet in je blo treba neki pod omrežnimi nastavitvami nastavit :whistle: v omrežno skupino morš računalnik dodat :hmm:

bi rekel da imaš prav, če mi ne bi v stanovanju v lj lepo delal wlan, doma pa mi noče :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!