Skoči na vsebino

50,75,80ccm javite se...


Roky

Priporočene objave

Pa ja, mu bom še zjutri težil.. mu bom dal GPS u avto pa reku da grema sprobat do servisa ehehhe :rolleyes:

Joo, sm se zasral prej k sm celo popoldne spal, zdej sm pa ko nov :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah, itak ga bom še vsaj enkrat potem sam menjal med sezono..rad bi šol čimprej, da mam pol mir (recimo, nikol ne veš heh) Pa če kej crkne da mam servisno potrjeno pa j toto

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Napol :whistle:

tvoji tastari še spijo?

če spijo se odplaz na servis :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, si nor, ne grem sam nikol, ker niti ne mislim sam plačat :lol1: Drgač bi valde že učer šou heh

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, si nor, ne grem sam nikol, ker niti ne mislim sam plačat :lol1: Drgač bi valde že učer šou heh

aja na plačilo sm pa čist pozabu :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst pa zlo retko pelem na servis

ponavat z starmu fotrm doma poštelamo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js pa morm ker rabim potrjeno servisno knjigo zarad garancije ;) Drgač valda neb vozu.. pa tud če misliš ti tak motor kupt je bolš filing če ma motor potrjeno servisno pa račune ane :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

grem jst šravfat

ajd se tipkamo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js morm pa mal u navao.. par 100 šraufov kupt, pa take frkarije, k mi vedno zmanjka pol k nucam :glare: Aii

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

17€ sm dal za razne šraufe, podložke pa te pičkarije hah :rolleyes: Bo vsaj mir zdej :trance_33_sleep: Pa še tavelko lepilo proti odšraufvanju, pa silikon sm kupu, pa neke spreje, k niti nevem zakaj so :D

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

17€ sm dal za razne šraufe, podložke pa te pičkarije hah :rolleyes: Bo vsaj mir zdej :trance_33_sleep: Pa še tavelko lepilo proti odšraufvanju, pa silikon sm kupu, pa neke spreje, k niti nevem zakaj so :D

:OK: Kje si pa kupu? :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst pa zlo retko pelem na servis

ponavat z starmu fotrm doma poštelamo

Js še tud nikol nisn nobenga motorja na servis pelu, sam dele kupim, pa sam skup dam, u garanciji tak ni več... Pa ne bom mu plačvau da mi olje al pa disk ploščice menja če mam doma 5min dela..

Pa še tavelko lepilo proti odšraufvanju, pa silikon sm kupu, pa neke spreje, k niti nevem zakaj so :D

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LLejte pubeci, men je to vse jasno, samo js rabim jeben štempl :krneki: Sm mu reku da mu dam 10€ da mi štempl da, pa noče prasc :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ve gdo za sprej, ko ga kao po tablci pošpricaš..pa te ne morjo slikat, ker se tak blešči da se nč ne vidi, to mi je zadnič en pravu, pa me zanima če je že gdo slišu za to?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LLejte pubeci, men je to vse jasno, samo js rabim jeben štempl :krneki: Sm mu reku da mu dam 10€ da mi štempl da, pa noče prasc :trance_33_sleep:

to je druga ja, dokler je v garanciji, pač morš plačat te servise, čeprav za bv..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti špreji so baje bullshit.. kolker sm bral, kako je pa v resnivi pa nevem. Raje naredi tak ko sm jaz mel, mini motosček k je lepo pospravu tablco.. sicer ni deloval niti prbližno tak k sm si zamislu, da bi pa nastavu do konca pa tud ni šlo, ker se je iz neznanega razloga skuru hah :D :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti špreji so baje bullshit.. kolker sm bral, kako je pa v resnivi pa nevem. Raje naredi tak ko sm jaz mel, mini motosček k je lepo pospravu tablco.. sicer ni deloval niti prbližno tak k sm si zamislu, da bi pa nastavu do konca pa tud ni šlo, ker se je iz neznanega razloga skuru hah :D :krneki:

Kuko si mel pa to narjen?maš kšne slike? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!