Skoči na vsebino

50,75,80ccm javite se...


Roky

Priporočene objave

v louisu sm biu najprej Schmidt, poj Schmitt, poj pa vendarle Schmid :D hehe.. so neki cajta rabl :P

kr dobra ja :P več ne komentiram :D ..... tvoja sestrična? hahah.. al je tko.. polsestrična.. al kva js vem. ker vidve si nista podobne nč glede vizualnosti pa postave pa to :D haha

Kaj si si ti ful podoben z svojimi bratranci(če jih maš seveda) ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj si si ti ful podoben z svojimi bratranci(če jih maš seveda) ?

nimam :)

jz tut ne :trance_33_sleep: :closedeyes:

sedaj vem :D

a mate sam sestrične :naughty:

yap

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nimam :)

sedaj vem :D

yap

kolk stare :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans sma z kolegom nardila par km :rolleyes: Pa nosilec sm popedenu oz sma ga do konca, samo sm pozabu slikat hah :whistle:

post-9211-1200855981_thumb.jpg

post-9211-1200855997_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js nimam nč pizda.. bom mogu mal zatežit da nardijo kej počasi :grim

Bi bil že cajt ane :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolk stare :naughty:

19 pa 22.. ena je pa ukol 30pumoje.. sam s to se ne štekam. drugedve pa največje face :)

10 sestričn pa 11 bratrancov :rolleyes:

kr 10 :D

a je še kšna taka prbližn k Teja? prbližn istih let pa to.. po izgledu lahko tudi boljša :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans sma z kolegom nardila par km :rolleyes: Pa nosilec sm popedenu oz sma ga do konca, samo sm pozabu slikat hah :whistle:

glej da boš lepo vštimov tablce :trance_33_sleep:

jst pol nemislm nov nosilc kupovat :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

19 pa 22.. ena je pa ukol 30pumoje.. sam s to se ne štekam. drugedve pa največje face :)

kr 10 :D

a je še kšna taka prbližn k Teja? prbližn istih let pa to.. po izgledu lahko tudi boljša :D

Haha am ej večina že poročenih!Sm najmlajša od od sestričn in bratrancov!Tko da niti ne ....Drugač pa tko Teja je od moje sestrične hčerka že :whistle: sam midve rečeva da sva kr sestrične!!Sam tko sm te vprašala če jo poznaš, ko smo bli včeri na eni žurki na Šmarjetni gori, pa je nekak debata nate padla!!Pa je rekla da te pozna kao ja to je "moi" Šmid!Sam to je blo v fori, da se ti ne bo preveč zdel :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kak je biu dans lep dan.. takoj po kosilu sm šou na motor in se furu do teme :D naredu sm pa mal manj ko 200km, dobr bo za začetek :D :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kr dobra ja :P več ne komentiram :D ..... tvoja sestrična? hahah.. al je tko.. polsestrična.. al kva js vem. ker vidve si nista podobne nč glede vizualnosti pa postave pa to :D haha

sam lol bom reku :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

smo bli včeri na eni žurki na Šmarjetni gori, pa je nekak debata nate padla!!Pa je rekla da te pozna kao ja to je "moi" Šmid!Sam to je blo v fori, da se ti ne bo preveč zdel :P

se mi sploh ne zdi nč, daleč od tega :) .. js pa njej pravm da je moja gejša :) mava "skupne vikende" hahaha.. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam lol bom reku :D :D :D

Ti res lohka rečš sam lol :evilgrin:

se mi sploh ne zdi nč, daleč od tega :) .. js pa njej pravm da je moja gejša :) mava "skupne vikende" hahaha.. :)

no ja vidva že vesta :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kak je biu dans lep dan.. takoj po kosilu sm šou na motor in se furu do teme :D naredu sm pa mal manj ko 200km, dobr bo za začetek :D :yea1:

In kakšne so kj ceste?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti jaz povem da so totalno v kurcu :rolleyes: Te glavne še nekako, kar je pa že bolj vas oz ni tolk prometa pa podn od podna.. na vseh križiščih pesk, da ne morš niti normalno spelat, itd :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!