Skoči na vsebino

50,75,80ccm javite se...


Roky

Priporočene objave

ej cpi kaj kej poslušaš :hmm:

zvok motorjev :OK:

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: to pa je vic leta ja :worship:

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja. nebi o tvojem zaribanem mitotu haha :rolleyes:

no mito vsaj vem zakaj je zaribu......z njim sem bil ene 20krat na mobiju, to je ene 1000km tiščanja, kjer ni šlo pod 8k rpm

tomos pa pač crkne kr tk ja, točno obratno os tistega kar si napisu......sej čez mašino nč ne rečem ker je pač yamahina, ampak zavora se že pri novem pregreva da rata plava :slap: zadnji feder spusti olje kar sam od sebe :slap: žarnice crkujejo same od sebe :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj rata plavo? Pri meni ni nič plavega.. je pa res da se ta z navadnim diskom ob prekomernem izkoriščanju počasi pregreje in je mal za počakat.. to je res vlek minus iz moje strani. Fedr nevem zakaj ej onemu spustiil, na mojem se tud 3, 4 vozmo in smo tudi do enkrat težji od dovoljene nosilnosti pa ni nobenih problemov, žarnice pa crkujejo od takih tresljajev.. ti sploh neveš kako dela z onim zadnjim nosilcem hehe.. ampak meni odkar imam komplet novo zadnjo luč ker mi je prejšnjo on z kombijem razbil mi ni šla niti ena žarnica, prej pa kar nekaj :whistle: Problemov ni nič več kot z vsemi ostalimi motorji. Poglej mal forum, enemu na MZ-ju se je fedr clo zlomu... recimo primer.. al pa te nove rs-ke k v par tisoč km 3x zaribajo :rolleyes: To je tok, kk maš sreče, povsod je enako...je pa vedno tak da najbolj šimfajo tisti ki motorja nimajo.. jebi ga.. spat pejd zdej :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...je pa vedno tak da najbolj šimfajo tisti ki motorja nimajo.. jebi ga.. spat pejd zdej :krneki:

ja to že ampak vrjemi da ti nisem čist nč fouš k ga maš B)

spat pa res še ne grem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj rata plavo? Pri meni ni nič plavega.. je pa res da se ta z navadnim diskom ob prekomernem izkoriščanju počasi pregreje in je mal za počakat.. to je res vlek minus iz moje strani. Fedr nevem zakaj ej onemu spustiil, na mojem se tud 3, 4 vozmo in smo tudi do enkrat težji od dovoljene nosilnosti pa ni nobenih problemov, žarnice pa crkujejo od takih tresljajev.. ti sploh neveš kako dela z onim zadnjim nosilcem hehe.. ampak meni odkar imam komplet novo zadnjo luč ker mi je prejšnjo on z kombijem razbil mi ni šla niti ena žarnica, prej pa kar nekaj :whistle: Problemov ni nič več kot z vsemi ostalimi motorji. Poglej mal forum, enemu na MZ-ju se je fedr clo zlomu... recimo primer.. al pa te nove rs-ke k v par tisoč km 3x zaribajo :rolleyes: To je tok, kk maš sreče, povsod je enako...je pa vedno tak da najbolj šimfajo tisti ki motorja nimajo.. jebi ga.. spat pejd zdej :krneki:

Predn blebetaš neumnosti se vsaj mal prepričej.Še nepoznam nobenga, da bi mu tanova ribnla .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predn blebetaš neumnosti se vsaj mal prepričej.Še nepoznam nobenga, da bi mu tanova ribnla .)

Hehe... valda, če je nov motor, pa da ga merkaš, pa lepo vozš... to ne riba...

sam pač tok je k morš met pr seb razšiščen da če boš mrzuga navijou, pa slb ole tankov, da ti tud motor ne bo dobr delov. (učte se na napakah drugih, ne bit tko k jest k mi more 2x zaribat... da dujamem, malo za šalo, malo za res :P )

Če bi tko ribal k pravjo, takih motorjev sploh neb prodajal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe... valda, če je nov motor, pa da ga merkaš, pa lepo vozš... to ne riba...

sam pač tok je k morš met pr seb razšiščen da če boš mrzuga navijou, pa slb ole tankov, da ti tud motor ne bo dobr delov. (učte se na napakah drugih, ne bit tko k jest k mi more 2x zaribat... da dujamem, malo za šalo, malo za res :P )

Če bi tko ribal k pravjo, takih motorjev sploh neb prodajal.

Stari,to on ne razume,njemu je važn, da RSke ribajo in, da je njegov tomos with akrapovič 1A.Nevem zakva jo je poj hotu, če tok pluva čez njo...Aja sej res, vsak svojo kravco hval :)

Fingi,nočko :004 zjutri se pa vidmo :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest, k sm meu 125 2t in 4t, se mi zdi da lohk kr dost realno primerjam to med sabo... pa bi se, če bi bil šeenkrat 16 str, pa da bi se odločal za nakup... 100% odločil za 2t.

Pa upošteval nasvete nekaterih forumerašev... pa preslišal druge. :rolleyes:

Se vidva Roky. Lahko noč vsem :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne pravm da je slaba RS-a, pravm da je odvisno kak motor dobiš.. lahko je nov pa 5x crkne vse, al pa 10 let star pa dela. Proti rs-ki vem da tomos ni nč, nočm sam da us šimfate, k niti nimate tega motorja...Mah bmk, govorte vi kar čete, brezveze se sekirat ;)

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo me s šole :OK:

motorji (2t,4t) nemormo govort ker je bolši, zato kr ma vsak svoje prednosti pa slabosti

pa vse je odvisn kaj določena oseba hoče O:-)

@cpi: delavec se pritožuje zaradi pikanja z marelo, predlagam da probaš z družinsko marelo :P

Popravljeno . Popravil mfink
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OOj, kako kaj?

Me ni bilo 3 dni se je internet sfukal :whistle: (nič kriv :whistle: )

O čem teče tema???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OOj, kako kaj?

Me ni bilo 3 dni se je internet sfukal :whistle: (nič kriv :whistle: )

O čem teče tema???

ti pa rokde... sta delovca, cpi je vaš nadzornik,jst sm pa feudalec :P

drgač pa tema poteka o vsem mogočim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti pa rokde... sta delovca, cpi je vaš nadzornik,jst sm pa feudalec :P

drgač pa tema poteka o vsem mogočim

???

Semi slišal da nekaj o RS govoriste, moje mnenje: RS so jajca :yawn:

Itaq pa poteka večni boj(vsaj med 50cc) med yamaho tzr in rs, vendar je meni tzr boljša :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

???

Semi slišal da nekaj o RS govoriste, moje mnenje: RS so jajca :yawn:

Itaq pa poteka večni boj(vsaj med 50cc) med yamaho tzr in rs, vendar je meni tzr boljša :lol:

ej veš kaj pust ti rs-ko na mer!!!! :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti pa rokde... sta delovca, cpi je vaš nadzornik,jst sm pa feudalec :P

drgač pa tema poteka o vsem mogočim

ja sej me cpi tku gon po tistih njivah

pa na začetku je mu mejhen dežnik zdej pa že družinkiga uporabla zdej že na V hodm

:yawn:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej majo itak iste motorje (am6) tak da se je BV preperat :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne sej ni panike :OK:

k kdo ve kje bi lahk kupo opremo za motor

(rokavice, jakna, hlače,...) :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

k kdo ve kje bi lahk kupo opremo za motor

(rokavice, jakna, hlače,.. .) :winkiss:

tc-motoshop

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ejga mfink .. lej, sam zate :winkiss: A bo? Lepše bi blo ble okvirja tablce, sam se mi jo je škoda zdelo vrtat :rolleyes:

post-9211-1200925149_thumb.jpg

post-9211-1200925183_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!