Skoči na vsebino

50,75,80ccm javite se...


Roky

Priporočene objave

če imaš dobre gume, se nimaš česa bat dokler tačka ne podrsa po tleh......ko podrsa tačka si že bolj na meji, vendar imaš še vedno malo rezerve

sploh pa si s tačko takoj na tleh če se ne presedaš

js sm s tačko kr ene parkrat podrsou.. pa mam sredno gumo zlo slabo. sj mi je velikrat zdrsnla mal.. ampak na srečo nism padu :) ene parkrat je blo pa ZLOOO bliz :D kuj po prvi šikani.. huh :) tm sm se preveč ulegu zmer

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa vm ni to nč gadno k brusš s tačko?

Men je enkrat pr husotu, čez ovink tm,prot železn kapl, nasedl nekam, ne vem a na štendr al na tačko, pa me je res ruknl...

Ne vem, a nism biu prpravlen al mej res nenormalno velik, uglavnm filing res ni bil dobr :rolleyes: če bi sam normaln drgnil bi še reku, da te pa kr uzigne... a-a :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jutr0 :yea1:

a mogoče kdo ve zakaj mi z brzine zdaj skos zmeče, kaj moram zrihtat

brzine sm pa zrihtov, notr mi je neke zihrnge k držijo štango za šaltat polomilo, pa zato se ni dal dobr šaltat. zdej sm pa zihrnge zamenov

pa mi iz brzine zmeče, kaj naj nardim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa vm ni to nč gadno k brusš s tačko?

Men je enkrat pr husotu, čez ovink tm,prot železn kapl, nasedl nekam, ne vem a na štendr al na tačko, pa me je res ruknl...

Ne vem, a nism biu prpravlen al mej res nenormalno velik, uglavnm filing res ni bil dobr :rolleyes: če bi sam normaln drgnil bi še reku, da te pa kr uzigne... a-a :wacko:

odvisno kašne so tačke, če so fiksne itq d ti rukne sam pr SS motorjih so vzmetene tak da lepo drsa in ni nič čutit da bi kaj motor dvigvalo od ceste :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa vm ni to nč gadno k brusš s tačko?

Men je enkrat pr husotu, čez ovink tm,prot železn kapl, nasedl nekam, ne vem a na štendr al na tačko, pa me je res ruknl...

Ne vem, a nism biu prpravlen al mej res nenormalno velik, uglavnm filing res ni bil dobr :rolleyes: če bi sam normaln drgnil bi še reku, da te pa kr uzigne... a-a :wacko:

Tko kot je že k0ci napisov,sam se nespomnem kašne je že meu tvoj huso :hmm: Drgač pa ni panike,mal začutš,čeprov jest sm največkrat s škornam potegnu pa sm nogo res probov pospravlat pa čimbolj na prste pa je še zmer zapeu škorn...nevem a mam res tok velke tace :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa vm ni to nč gadno k brusš s tačko?

Men je enkrat pr husotu, čez ovink tm,prot železn kapl, nasedl nekam, ne vem a na štendr al na tačko, pa me je res ruknl...

Ne vem, a nism biu prpravlen al mej res nenormalno velik, uglavnm filing res ni bil dobr :rolleyes: če bi sam normaln drgnil bi še reku, da te pa kr uzigne... a-a :wacko:

ti si s štendram takrt drajsnu :D oz. s tistmu železam kjer je štendr prpet.. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: mislte stopalko al tačko; če na SS bursš s tačko po tleh pomen, da je motor že na tleh

da pa ne drsaš s stopalko po tleh je pa odgovor preprost, umislš si drikalne stopalke, so malce više in si jih nastavljaš po želji

pa še drage niso

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: mislte stopalko al tačko; če na SS bursš s tačko po tleh pomen, da je motor že na tleh

da pa ne drsaš s stopalko po tleh je pa odgovor preprost, umislš si drikalne stopalke, so malce više in si jih nastavljaš po želji

pa še drage niso

tuki nj bi blo mišlen kot tačka = stopalka :) saj pumoje.. na skuterju je mišlena tačka = štendr :D

ah.. ko bi le vedu :D

s tistim ko sem napisal da sem podrgnu kdaj s tačko, sem imel v mislih stopalko :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dan

mfink..boš kej poslikov raf** tzr-ko?

Popravljeno . Popravil _Misko_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odvisno kašne so tačke, če so fiksne itq d ti rukne sam pr SS motorjih so vzmetene tak da lepo drsa in ni nič čutit da bi kaj motor dvigvalo od ceste :D

Pr mojmo so tut, tk da ti ne zašteka kaj ko se dotakneš tleha (to se mi je sam parkrat zgodlo, pa še takrat sm z škorno pobruso, pa se je tačka vseen dvignala) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dan

mfink..boš kej poslikov raf** tzr-ko?

bom jutr ko s š0le pridm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js pa mislim da še nisem bil z tačko pri tleh.. ker se presedem bolj gor (za supermoto to pravm heh).

kam se ti presedaš :huh:

drugač kruder116 ma hisqvarno sm 125 (supermoto), pa ma stopalke čist zripsane, ko sma na podmejo se vozla, stopalka je glih meja, pol je pa počas rob gume tud, sma stestirala oba :slap: . Js z RS ko pa tak sm šuhe čist zbrusu ob strani, ker nisn jih mogo bol nazaj pa noter dat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kdo ve kako se reče unim bunkam k se jih pritrdi na motor, pa pol ku fuknš ne podrajsaš plastik

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej supermoto ma valda ne-fiksne tačke :whistle: Dans smo ga spet žgal hah.. noro to vreme, jutri bo pa baje spet mrzl... grr

post-9211-1201022255_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

crashpadi :D

aha :P

sm napisov na strica googla, pa mi je vrglu sam enih 3 primerov :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej supermoto ma valda ne-fiksne tačke :whistle: Dans smo ga spet žgal hah.. noro to vreme, jutri bo pa baje spet mrzl... grr

so hude sam jst mam jače :D

no sam jst sm jih imel, zdej jih pol manka :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha :P

sm napisov na strica googla, pa mi je vrglu sam enih 3 primerov :BUA:

jih prodajajo v tc motoshopu. so pa sam za r6, r1 pa fazer :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jih prodajajo v tc motoshopu. so pa sam za r6, r1 pa fazer :closedeyes:

najbrš tut na moj motor pašejo :hmm: bom pogledov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej supermoto ma valda ne-fiksne tačke :whistle: Dans smo ga spet žgal hah.. noro to vreme, jutri bo pa baje spet mrzl... grr

jap... bo do konc tedna že spet skor minus tud podnevi :glare: zima se šele začenja :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!