Skoči na vsebino

50,75,80ccm javite se...


Roky

Priporočene objave

blagor, :rolleyes:

vi boste nažigal jst pa pulerov pa brusu plastike pa rihtov motor :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Nedeljo baje 13 stopinj :rolleyes:

gledam napovedi pa se sam nižajo temparature :unsure: ... če bo pa res vsaj 10 pa :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

blagor, :rolleyes:

vi boste nažigal jst pa pulerov pa brusu plastike pa rihtov motor :cry:

mah kaj boš to rihtu, skup sestav pa gasa sej boš itq še kdaj padu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

blagor, :rolleyes:

vi boste nažigal jst pa pulerov pa brusu plastike pa rihtov motor :cry:

jop...res škoda. sm mislu da bo že zdej kšna skupna furca padla :) sej boš to zrihtov do februarja ne :D :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah kaj boš to rihtu, skup sestav pa gasa sej boš itq še kdaj padu

ja to je res, če je sam poprackan al pa mal počen se nesplača nanovo zdej brust pa kitat pa barvat :trance_33_sleep: js sm kr z rdečim alkoholcom pobarvu tist kar je poraskan :D barva je pa skor ganc ista :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kak so ti policaji smotani.. sm vidu da kolega policaj tam z radarjem nekej okol skače, pizda, pa se 90 peljem (60 omejitev), pa me ni hotu ustavt da bi kako rekla.. barabaaa :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@cpi: vem da bom še kdaj fuknu sam itak mi je sorodnik (stric) avtoličar, pa je reku da bo za đabe zrihtu

@nejcZ: polcaje gledat.......................................živa komedija :devil: sej so ko v unm filmu milice :lol1:

Popravljeno . Popravil mfink
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kak so ti policaji smotani.. sm vidu da kolega policaj tam z radarjem nekej okol skače, pizda, pa se 90 peljem (60 omejitev), pa me ni hotu ustavt da bi kako rekla.. barabaaa :trance_33_sleep:

Haha, vidš...

90 po števcu je še mn kot 60 realnih :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

hec

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haha, vidš...

90 po števcu je še mn kot 60 realnih :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

hec

:whistle:

:lol1: :lol1: :lol1: kaj si evil :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haha, vidš...

90 po števcu je še mn kot 60 realnih :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

hec

:whistle:

haha :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haha, vidš...

90 po števcu je še mn kot 60 realnih :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

hec

:whistle:

Mam kolesarskega nastavljenega, pa ko me prime še gps na nokii, tk da kr dobr kaže veš :rolleyes: Provokator :P

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haha, vidš...

90 po števcu je še mn kot 60 realnih :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

hec

:whistle:

:lol1: :lol1: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, mal heca pa more bit ane :whistle:

itak .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm biu enkrat dobr, k smo šli privč skp z Rokyjam pa Fiftyjam na Ride, k sm meu ta nou motorčk.. husota pač.... in je res iz KR prot LJ sama ravna cesta...

in tist nkamr ni šlo, k sm neki meu takrt zjeban, in je to zgledal tko da sm pr ene 9'km/h biu čist zaliman na kestl, pa ni šlo nkamr več :rolleyes: :rolleyes:

k smo se pa vračal je pa šlo se mi zdi ene 120 :whistle: :whistle:

Pol, k sm pa poštimou je šlo pa k burja :lol1: :lol1: :slap: na žalost sm čez 2 dni pol prodav :( :( :slap:

Popravljeno . Popravil _Fingi_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam kolesarskega nastavljenega, pa ko me prime še gps na nokii, tk da kr dobr kaže veš :rolleyes: Provokator :P

kaj si dav kolesarskega gor :trance_33_sleep:

to bo 100 eur manj ko ga boš men prodav

200eur (zarat tega k si ga razbu) + 100eur(zato k si uniču števc) 100+200= 300 eur manj ko ga boš men prodav :grim :P :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj si dav kolesarskega gor :trance_33_sleep:

to bo 100 eur manj ko ga boš men prodav

200eur (zarat tega k si ga razbu) + 100eur(zato k si uniču števc) 100+200= 300 eur manj ko ga boš men prodav :grim :P :P :P

Nakonc boš tok znižov, da mu boš sam za kufe dal :D :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm biu enkrat dobr, k smo šli privč skp z Rokyjam pa Fiftyjam na Ride, k sm meu ta nou motorčk.. husota pač.... in je res iz KR prot LJ sama ravna cesta...

in tist nkamr ni šlo, k sm neki meu takrt zjeban, in je to zgledal tko da sm pr ene 90km/h biu čist zaliman na kestl, pa ni šlo nkamr več :rolleyes: :rolleyes:

k smo se pa vračal je pa šlo se mi zdi ene 120 :whistle: :whistle:

Pol, k sm pa poštimou je šlo pa k burja :lol1: :lol1: :slap: na žalost sm čez 2 dni pol prodav :( :( :slap:

pa tist tvoj prehitevanje.. :) funny

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez skrbi da je originalen gor :rolleyes: Ni nič razbito trotl..

je pa blo :trance_33_sleep: hec hec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa tist tvoj prehitevanje.. :) funny

:blush: :blush:

5 minut mim avta hodu :blush:

Pomoje sploh mem neb pršu, zih se me je un usmilu pa zbremzov, haha :kva1: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

števc ni bil nikol.. sej drugpo tud ne, sam plastike mal porajsane, sam je tak vse bovo zaj

vem sam mal zajebavam :lol:

sej pr tep vidm da je motor še kar popendenan :winkiss: le merki ga d bo pol še pr men lep

Popravljeno . Popravil mfink
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vem sam mal zajebavam :lol:

sej pr tep vidm da je motor še kar popendenan :winkiss:le merki ga d bo pol pr men lep

Počak še kšn let pa bomo vidl kašn bo :lol: ;) Šala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!