Skoči na vsebino

50,75,80ccm javite se...


Roky

Priporočene objave

sm naredu zdle par km da nebo kdo reku da se nč ne furam :P pa pr runnerju nemorš glih čist not noge skrit :whistle:

pr runerju juh nemoraš čist kr ma pregrado vmest :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tukaj imam eno pereče vprašanje za nas 9-šolce.

KAM ITI????

Zanima me računalniška pa vzgojiteljska,ekonomska odpade.

No kam iti.Prosim naj spregovorijo tisti ki imajo izkušnje.Aja še eno vprašanje: če greš na vzgojiteljsko lahko greš potem naprej za učitelja ker mi je ta poklic zelo privlačen npr.: Mfink junior pridi pred tablo vprašan si (npr. geo)....PO 5 minutah.....NIČ NE ZNAŠ!!! TAK SI KOT TVOJ STARI, MRŠ V KLOP DA TE NE VIDIM,MRŠ.... :lol:

Hvala že vnaprej za odgovore!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js bi tudi bil učitelj.. no ne ravno učitelj, tud profesor na srednjih šolah ne.. to je vse premal plačano.. đabe se z takimi idioti k smo mi zdej ubadat za 1500€ na mesec :rolleyes: Pol naprej na fakultetah&co majo verjetn kej višje plače?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tukaj imam eno pereče vprašanje za nas 9-šolce.

KAM ITI????

Zanima me računalniška pa vzgojiteljska,ekonomska odpade.

No kam iti.Prosim naj spregovorijo tisti ki imajo izkušnje.Aja še eno vprašanje: če greš na vzgojiteljsko lahko greš potem naprej za učitelja ker mi je ta poklic zelo privlačen npr.: Mfink junior pridi pred tablo vprašan si (npr. geo)....PO 5 minutah.....NIČ NE ZNAŠ!!! TAK SI KOT TVOJ STARI, MRŠ V KLOP DA TE NE VIDIM,MRŠ.... :lol:

Hvala že vnaprej za odgovore!!!!!

če bo fink sploh zmožn narest sina :whistle: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js bi tudi bil učitelj.. no ne ravno učitelj, tud profesor na srednjih šolah ne.. to je vse premal plačano.. đabe se z takimi idioti k smo mi zdej ubadat za 1500€ na mesec :rolleyes: Pol naprej na fakultetah&co majo verjetn kej višje plače?!

He...če hočeš po faksih pa tm, pač na višjih šolah učit, morš met kr dobro izobrazbo :) :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, sej zaenkrat še mam take mal višje cilje, pa bom vidu kk bo šlo.. ker hočm pač tolk dalč pridt da bom delu vsaj za 2k€ na mesec :rolleyes: Bo treba verjetn lepo univerzo, pa pol še kak magisterij iz česa pa take frke.. se bomo že potrudl anee :krneki: Sam morm najprej srednjo šolo nardit hahah :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem.. :whistle: Morm še razmislt kaj bom naredu z lajfu.. motociklizm bi šol študirat, sma kurc, ko pa ni take šole :rolleyes: Mam sam take okvirne cilje hehehe

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo take barve je moja.

Sm mislu, da maš rossi replico :)

Tukaj imam eno pereče vprašanje za nas 9-šolce.

KAM ITI????

Zanima me računalniška pa vzgojiteljska,ekonomska odpade.

No kam iti.Prosim naj spregovorijo tisti ki imajo izkušnje.Aja še eno vprašanje: če greš na vzgojiteljsko lahko greš potem naprej za učitelja ker mi je ta poklic zelo privlačen npr.: Mfink junior pridi pred tablo vprašan si (npr. geo)....PO 5 minutah.....NIČ NE ZNAŠ!!! TAK SI KOT TVOJ STARI, MRŠ V KLOP DA TE NE VIDIM,MRŠ.... :lol:

Hvala že vnaprej za odgovore!!!!!

To je vprašanje, ki ga zastavla vsak osnovnošolc, odgovor je pa preprost - tisto, kar te veseli,naj ti nebo šola muka pač pa iziv/navdih.Če greš na kakšno tehniško šolo (elektro,strojna,rač.,... ) si lahko kamot profesor na Srednjih šolah, sej uni nimajo vzgojiteljske pač je pa večina inženirjev.Če bi še enkrat izbirov bi šu na strojno, čeprov je tud štrom fajn sam ni tok zanimiv,vsaj men :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fakju, pa lih jest sm hotu 300 stran začet :rolleyes: :krneki:

:whistle: :whistle:

rokyju reč nj mal pobriše :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

100 strani je sam od mfink-a pa cpi50-a k se menta za furce :D :worship:

to pa ni res :angry: vsaj 150 :P

pravzaprav to sploh ni hec, midva s finkom sma popisala več ko 120 strani :whistle:

Popravljeno . Popravil cpi50
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mfink 1047

cpi50 756

_Misko_ 549

NejcZ 506

Roky 314

po tokle mate objav v tej temi :) zdj pa sami zračunejte strani :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cpi50 poglej kok tvojih postov je na vsaki strani in boš vidu kok strani si sam s mfinkom popisu :naughty:

Norca

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mfink 1047

cpi50 756

_Misko_ 549

NejcZ 506

Roky 314

po tokle mate objav v tej temi :) zdj pa sami zračunejte strani :D

omg, kva delam v tej temi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

roky kr mal čudn se mi zdi, da maš tok postov tle not..Se mi zdi, da si bl malkrat tle :unsure: ampak top lestvica pove svoje :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še mal še mal pa bo :D Sj boš kšno debato užgau pa boš meu kmal tok objav k roky al pa še več :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!