Skoči na vsebino

50,75,80ccm javite se...


Roky

Priporočene objave

:grrr

mam jz 4 motorje :evilgrin: :grim

1 na ekranu, 2 modelčka pa enga podrtga pony prasca v garaž :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zkaj pa se ne furaš :whistle:
K nima jajc :grrr

:grim

1 na ekranu, 2 modelčka pa enga podrtga pony prasca v garaž :lol1:

:lol1: :lol1:.....3 mam v sobi :evilgrin: 1 pa v garaži ja :evilgrin: ....naomari

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bemo ocene morm popravt, če ne dobim prepoved motorja in compa :headbang:

hehe, no zarad takih (podobnih) primerov si jest sam stvari kupujem...

K nima jajc :grrr

hehe, lih na tale vic sm se spomnu:

Janica in Ivica Kostelič se v slačilnici pogovarjata o drogah v smučanju.

Pa janica zašepeta:

mislim da nama oče na skrivaj dodaja steroide.

Zakaj pa tako misliš odvrne ivica.

Na nekaterih delih telesa, kjer doslej nisem imela dlak , so mi začele poganjati kocine, nekoliko osramočena odvrne janica.

Kje pa??

Po jajcih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, no zarad takih (podobnih) primerov si jest sam stvari kupujem...

Jah sej jest tud dost sam kupm, motorja je 2/3 mojga :), od compa pa ni nč mojga. Sam tud če bi bil motor al pa comp čist moj bi mel zih kej omejn.

Popravljeno . Popravil _LuX_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Misko a ti sploh u sql hodš k si usak dan tkole zgodi na MS

Hodm hodm..Mam prakso pri delodajavcu in ta tedn četrtek, sreda sm meu popoldne..nasledn tedn mam pa zutri.. :whistle:

Popravljeno . Popravil _Misko_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

upam da res ne :unsure:

m2 :blush:

brgač bi blo.............bjakkx :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, no zarad takih (podobnih) primerov si jest sam stvari kupujem...

hehe, lih na tale vic sm se spomnu:

Janica in Ivica Kostelič se v slačilnici pogovarjata o drogah v smučanju.

Pa janica zašepeta:

mislim da nama oče na skrivaj dodaja steroide.

Zakaj pa tako misliš odvrne ivica.

Na nekaterih delih telesa, kjer doslej nisem imela dlak , so mi začele poganjati kocine, nekoliko osramočena odvrne janica.

Kje pa??

Po jajcih

sva že dva :)

haha, ta vic je ql ja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haha,tako je :D

In zdej mislš, da moderator rataš z nabijanjem? :trance_33_sleep: Nej ti k0ci razloži kako postaneš :D

hja zdej tko je ne, jst sm pač postal moderator ko je noise dal razpis da potrebuje dva in sm mogu na ene 15 vprašanj odgovort d sm naprej pršu pa nevem kaj še vse pol, tko da jst sm po pravični poti pršu do tega mesta

........kar pa o rokyu ne :whistle: on je pa pač tko mal je podkupu noisa na MS fešti ko je bla v rollbaru......pač ga je napil da tut hodt ni več mogu in potem ga je roky nekako uspel pregovort da je zdej še on fata, čeprav pomoje noise ni vedel kaj govori.......ampak obljuba dela dolg, in zdej je roky kjer je :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja zdej tko je ne, jst sm pač postal moderator ko je noise dal razpis da potrebuje dva in sm mogu na ene 15 vprašanj odgovort d sm naprej pršu pa nevem kaj še vse pol, tko da jst sm po pravični poti pršu do tega mesta

........kar pa o rokyu ne :whistle: on je pa pač tko mal je podkupu noisa na MS fešti ko je bla v rollbaru......pač ga je napil da tut hodt ni več mogu in potem ga je roky nekako uspel pregovort da je zdej še on fata, čeprav pomoje noise ni vedel kaj govori.......ampak obljuba dela dolg, in zdej je roky kjer je :lol:

Hahhahaha ti se kr zajebavi,ja :D Tud jest sm po pravični poti pršu...sam, da nism na nič odgovarjav, mi je blo bolš tko, da sva se v živo zmenila :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma sej veš d se hecam :D ti si itq taprav za moderatorja, in mi sploh ni važno na kakšen način si prišel do tega mesta :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma sej veš d se hecam :D ti si itq taprav za moderatorja, in mi sploh ni važno na kakšen način si prišel do tega mesta :worship:

Hehe sej sm se tud jest hecov...nism tko resno mislu hehehe :D :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma sej veš d se hecam :D ti si itq taprav za moderatorja, in mi sploh ni važno na kakšen način si prišel do tega mesta :worship:

s sexom

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako za f00k pa ti to veš? :D

ker sem tudi jaz probal s tem.. ampak mi je po dejanju povedou, da je mesto že oddano. se prav, da me je sam izkoristu :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker sem tudi jaz probal s tem.. ampak mi je po dejanju povedou, da je mesto že oddano. se prav, da me je sam izkoristu :closedeyes:

lol no Fifty :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lol no Fifty :D

nč lol.. kaj lol.. izkoriščen sm biu.. počutim se zapostavljenega. najraje bi se šel v kot jokati. hahahhaa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rabš žiletko :kva1:

a maš še kšno? :o

dj mi jih ceu komplet.. velikrat falim žilo :glare: nism glih profi v tem.

k sm biu pr shaolincih me niso tega naučil.. :ninja: lohk pa prežvim če se grem obest :) mam tok izurjen vrat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe pa kaj si ti terminator al kaj d rabš za vsak poskus novo žiletko, sej se ne skrha, če fališ pač greš šenkat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!