Skoči na vsebino

50,75,80ccm javite se...


Roky

Priporočene objave

Matr je že ura :slap: zjutri ob 7.15 pa pišem esej na temo Družina večja vrednota kot družba...Spet bom mogu dve strani moralizirat :D

Nočko vsem...Mojim pikcom v tej temi (Fifty,k0ci,Fingi) pa še :004 :004 :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr je že ura :slap: zjutri ob 7.15 pa pišem esej na temo Družina večja vrednota kot družba...Spet bom mogu dve strani moralizirat :D

Nočko vsem...Mojim pikcom v tej temi (Fifty,k0ci,Fingi) pa še :004 :004 :004

drž pesti ob 14:15 :) najti najt

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drž pesti ob 14:15 :) najti najt

Veš, da bom...ti se pa zjutri zame enkrat okol obrn hehehe :D

u rikverc rokyu :004 , pa še fiftyu enga hehe :004

:004

najt :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u rikverc rokyu :004 , pa še fiftyu enga hehe :004

oooo :004

Veš, da bom...ti se pa zjutri zame enkrat okol obrn hehehe :D

:004

najt :zzz:

ni problema.. sj pumoje bom že ukol 9ih ustou :) pa d si umir nrdim zajtrk.. nism meu zajtrka že tko.. ene 3leta pumoje :D haha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr je že ura :slap: zjutri ob 7.15 pa pišem esej na temo Družina večja vrednota kot družba...Spet bom mogu dve strani moralizirat :D

Nočko vsem...Mojim pikcom v tej temi (Fifty,k0ci,Fingi) pa še :004 :004 :004

Haha a vi ste mel tud to temo :D mi tud :wacko: krneki upam d bo 2... sm krneki nakladu, k ni domišlija pa to glih moja vrlina =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo ravnokar pogledal.Super film samo pes škoda ker je umrl in Will škoda ker je umrl...(konec se mi zdi beden)Drugače pa :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: x10000000000000000000

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haha a vi ste mel tud to temo :D mi tud :wacko: krneki upam d bo 2... sm krneki nakladu, k ni domišlija pa to glih moja vrlina =)

Ja na ker šol pa si ti?A si mogoče na Iskr? :hmm:

Je kdo že gledu film I AM LEGEND???

Že staro :whistle: Men precej dolgočasn oz. ZF mi ni ravno kul.Shoot em up,Hitman,Good Luck Chuck,...to so mi boljši filmi v 2007 :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Shoot em up,Hitman,Good Luck Chuck,...to so mi boljši filmi v 2007 :)

Sami globoki filmi :D

Meni pa sta najboljša filma v 2007 Fracture in pa 300.

Pa Anthony Hopkins mi je najboljši igralec :D Nasplošno :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni pa nasplošnu dobro igrajo črnci(Will Smith itd...)

Anthony Hopkins, a ta je oni ki igra v Forest Gumpu?

Hitman itaq cool in WW2 filmi so mi tudi :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja na ker šol pa si ti?A si mogoče na Iskr? :hmm:

Že staro :whistle: Men precej dolgočasn oz. ZF mi ni ravno kul.Shoot em up,Hitman,Good Luck Chuck,...to so mi boljši filmi v 2007 :)

shoot em up pa good luck chuck :grim :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja in?dobr film? :naughty:

Film je :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: .Svaka čast igralcem režiserju in predvsem scenaristom(tudi če stavkajo),sedaj pa hitro na partis,btmon,mininova,piratebay...in si zloudaj I am legend dol.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Film je :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: .Svaka čast igralcem režiserju in predvsem scenaristom(tudi če stavkajo),sedaj pa hitro na partis,btmon,mininova,piratebay...in si zloudaj I am legend dol.

Prej sm dau dol vlečt in je že na 70% :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni pa nasplošnu dobro igrajo črnci(Will Smith itd...)

Anthony Hopkins, a ta je oni ki igra v Forest Gumpu?

Hitman itaq cool in WW2 filmi so mi tudi :worship:

Ne, Forest Gumpa je igral Tom Hanks. Anthony Hopkinsa najbrž poznaš iz Hannibalov?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prefinjeni gospodič, žal se motite. Film Hannibal je bil le eden, drugi (oz. prvi del) je bil The silence of the lambs. Nism se mogu upret :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prefinjeni gospodič, žal se motite. Film Hannibal je bil le eden, drugi (oz. prvi del) je bil The silence of the lambs. Nism se mogu upret :P

Da. Tretji del je bil Rdeči zmaj in četrti Rojstvo zla, čeprav v slednjem ne igra več Anthony Hopkins in zato ni toliko dober. Saj prav, da me popraviš, kdaj pa kdaj se moram tudi jaz zmotiti in če me ne bi nihče popravil, bi že začel misliti, da sem nezmotljiv. Hvala še enkrat, spoštovani.... hm, škoda da ne morem vrniti fraze Prefinjeni gospodič... No, pa Prijazen fant, saj vseeno :) Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da. Tretji del je bil Rdeči zmaj in četrti Rojstvo zla, čeprav v slednjem ne igra več Anthony Hopkins in zato ni toliko dober. Saj prav, da me popraviš, kdaj pa kdaj se moram tudi jaz zmotiti in če me ne bi nihče popravil, bi že začel misliti, da sem nezmotljiv. Hvala še enkrat, spoštovani.... hm, škoda da ne morem vrniti fraze Prefinjeni gospodič... No, pa Prijazen fant, saj vseeno :) Hvala.

Ti lahko rečeš samo hvala gospodar :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Film je :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: .Svaka čast igralcem režiserju in predvsem scenaristom(tudi če stavkajo),sedaj pa hitro na partis,btmon,mininova,piratebay...in si zloudaj I am legend dol.

ma men je pa đabe gledat na dvix k je tok slaba kvaliteta da kr res ni. raj dam tiste tri evre pa pou pa grem pogledat u kino :D

ceprov me je punca vn nagnala pr unem delu k je su strelat freda d lutko pa ga je lastna past ujela :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!