Skoči na vsebino

50,75,80ccm javite se...


Roky

Priporočene objave

ja .... no mislu sm ce se bo kdo pelu pac prod krskm pa tko no uglavnm tuki je tko lepo toplo u krskm:D sm su zle mal se vozt

In si kej zalagu :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alo fantje,. vete kaj trga.. KTM 200SX supercross :worship: :worship: To ne morš verjet kako to dela hehe.. na tomosu se mi zdi kot da sm na kolesu :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alo fantje,. vete kaj trga.. KTM 200SX supercross :worship: :worship: To ne morš verjet kako to dela hehe.. na tomosu se mi zdi kot da sm na kolesu :trance_33_sleep:

razlog: to je 2-takt. ti imaš 4-takt :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, sam veš kako pa res tisto dela.. čist noro ej :worship: Trga od začetka naprej.. res čist od začetka, od polovice gasa naprej pa si na zadnji :worship: To vsaka prestava (no ja, dlje kot do tretje nism pršu, k leti ko hudič :D )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne res, tk se mi je hudo zdelo da je kr kriza hehe. Treba neki nabavt :krneki: To kr ne morš verjet kk trga že iz nizkih naprej. Hah, nikol več pod 50 konjev motorja če bo supermoto in pod 100 če bo cestni :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker na forumu za računalništvo nisem dobil ničesar,bom pa tukaj poskusil :whistle: :

Danes sem si zaželel malo nostalgije,(vsaj zame je to nostalgija...)POKEMONE za na GBA in sicer sapphire.Igral sem kako uro ko me je začelo dolgočasiti in sem se odločil za kode :whistle: in sicer gameshark.Ok dobim kode hočem vpisati vendar ne znam,sicer upiše jih in napiše da je enable vendar ko grem v ''grmovje'' koda za npr. za lugio ne deluje ali pa da pokemon postane 99 level.Mislim da nisem prav vpisal kode.Prosim pomagajte.HVALA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker na forumu za računalništvo nisem dobil ničesar,bom pa tukaj poskusil :whistle: :

Danes sem si zaželel malo nostalgije,(vsaj zame je to nostalgija...)POKEMONE za na GBA in sicer sapphire.Igral sem kako uro ko me je začelo dolgočasiti in sem se odločil za kode :whistle: in sicer gameshark.Ok dobim kode hočem vpisati vendar ne znam,sicer upiše jih in napiše da je enable vendar ko grem v ''grmovje'' koda za npr. za lugio ne deluje ali pa da pokemon postane 99 level.Mislim da nisem prav vpisal kode.Prosim pomagajte.HVALA

:hmm: :?

nkol špilov :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem jo špilal pred 5 leti heh vendar se mi je danes zahotelo po njej.Kakšne ideje glede rešitve???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alo fantje,. vete kaj trga.. KTM 200SX supercross :worship: :worship: To ne morš verjet kako to dela hehe.. na tomosu se mi zdi kot da sm na kolesu :trance_33_sleep:

Ravno zdajle je bil pri meni fant, ki ima KTM 525 SX... To trga še veliko bolj, pravzaprav je zadeva že prav nora :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja, konjev nevem če ma oni 525 kaj več.. oboje je dost noro pomoje.. je pa res da take mašine še nism peljal, sigurno pa je noro :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja, konjev nevem če ma oni 525 kaj več.. oboje je dost noro pomoje.. je pa res da take mašine še nism peljal, sigurno pa je noro :worship:

Saj je tudi jaz nisem peljal, pravim samo, da je bil pri meni tip :D

Drugače pa med 200SX in 525SX ni bistvena razlika v konjih, ampak da 525 že od začetka nenormalno vleče in nori, medtem ko je 200SX treba zavrtet...

Popravljeno . Popravil Čamac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To valda mora bit enkrat več navora, čeprav meni se je zdelo da je že takoj trgalo, čim si malo gas obrnil :worship: Ti krosi so tak čist nori heh. Ko sm se nazaj na tomosa vsedu se mi ej dobesedno zdel ko bicikl, pa grem mal driftat pa slajdat probvat.. nč ni šlo hehehe :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A tis na Iskr?In zakaj me ne pocukaš za rokav? :) Vsak odmor sm zunej na :smoke: Drgač mamo pa Iličko,valda :yea2:

Mja sej sm jst tud usak odmor zuni na :smoke: :P te pocukam k te vidm kej ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mja sej sm jst tud usak odmor zuni na :smoke: :P te pocukam k te vidm kej ;)

ti ga kr pocukej za kurac.. ni panike :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti ga kr pocukej za kurac.. ni panike :D

lol, a kr tko...drugim pustiš, da me za kurac vlečejo...sm pa mislu, da sva en drugmu zvesta :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lol, a kr tko...drugim pustiš, da me za kurac vlečejo...sm pa mislu, da sva en drugmu zvesta :whistle:

varam te :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, če me z našo družbo poj ti ne zamerim...Itak žgemo gang bang vsak petek zvečer :D

poj pa ceu vikend komej hodm..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

finka ni :whistle:

evo me

mam skos neke turneje :drunk: bo treba nehat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!