Skoči na vsebino

50,75,80ccm javite se...


Roky

Priporočene objave

Naj mi en pove kak nej telefon spravim gor na tomosa da se bo dal kej posnet :trance_33_sleep: K bom znoru ker nč ne izpade tak kot bi hotu :S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj mi en pove kak nej telefon spravim gor na tomosa da se bo dal kej posnet :trance_33_sleep: K bom znoru ker nč ne izpade tak kot bi hotu :S

nosilec si nared :whistle: ka maš namen on board posnet ? a dans pade kšna furca :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja dans bom že šol mal okol, sam kakih večjih turc pa ne :) Sej sm zfle neki testno posnel, sam nočte vedet kak sm prpelu fon na balanco hahaha :D :worship:

edit: nebom dal linka k je tak za kurac video k sta lih 2 slikce na sekundo.. sam digitalca pač nebom limu na balanco k ga je škoda :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nism dal nokie gor.. če bi nokio dal bi bil video tiptop.. dal sm SE k750i :rolleyes:

tega pa res ni škoda :devil: če boš dal pa nokio gor pa le pazi d nebo slučajn dol padla :closedeyes:

pa nek nosilc si lah nardiš, tko ko za tablco sam da ma neke robove da lah mobitel gor stoji :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, sej to na balanco bi lahko nardil če bi uzel 5€ pa šol materjal kupt, pa si ene 2 urci časa uzel.. samo me moti, ker bi rad mel tak na glavi da se dejansko premika kamera tak kot ti gledaš ane... :whistle: Zato pa morm neko kamerco mini dobit, da nebom ko kak vesolc zgledo :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, sej to na balanco bi lahko nardil če bi uzel 5€ pa šol materjal kupt, pa si ene 2 urci časa uzel.. samo me moti, ker bi rad mel tak na glavi da se dejansko premika kamera tak kot ti gledaš ane... :whistle: Zato pa morm neko kamerco mini dobit, da nebom ko kak vesolc zgledo :trance_33_sleep:

:lol1:

sm si glih zamislu ta prizor da maš kamero na vrh čelade gor prpeto :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogu bi neko staro čelado dobit, pa prevrtat, pa notr dar rako aluminjasto ukrivljeno ploščico za ojačitev, pol pa gre kamera bp gor heheeh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A RS-o si kupu al kko? Hudo. Js grem zle za ene 2 urci na cesto dokler je še topl :)

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kupu sm sam ne od bahe od enga druzga mudela.. :closedeyes:

čestitke :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej slike

Ja bom posliku..sam da zrihtam IR k neki jebe, k drgač nemorm dat iz telefona na računalnik :)

čestitke :)

hvala :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Misko, čestitke še z moje strani....

zdej pa po pamet :yea1:

Aja, izpit ti že maš al še ne? :unsure:

hvala

Res je po pamet je treba :worship:

V teku (beri:se dela) ^_^

Popravljeno . Popravil _Misko_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mišonar, tud iz moje strani čestitke!

Sam neki mi pa ni jasn...Kako za f00k maš lahk 50kg? :D

hvala

no lih točn 50 ne, mal več :D Sm bl mejhn pa suh :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala

no lih točn 50 ne, mal več :D Sm bl mejhn pa suh :)

poj si take sorte k js :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poj si take sorte k js :D

:grim Sj zato pa gre kr mal preveč aprilia :) nism navajen.A tebe v prvi pa drugi prestavi kej nazaj zategne?pr men ko zgleda k ,da bi mi mutor hotu spidit :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grim Sj zato pa gre kr mal preveč aprilia :) nism navajen.A tebe v prvi pa drugi prestavi kej nazaj zategne?pr men ko zgleda k ,da bi mi mutor hotu spidit :lol:

Drž se madonca...Kva a te bo na 600 dol strgal akva :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!