Skoči na vsebino

50,75,80ccm javite se...


Roky

Priporočene objave

:grim Sj zato pa gre kr mal preveč aprilia :) nism navajen.A tebe v prvi pa drugi prestavi kej nazaj zategne?pr men ko zgleda k ,da bi mi mutor hotu spidit :lol:

Sej se boš kmalu navadu.

mal se naprej še nagn, alpa oprim tanka z nogam, pa mal bl se drž pa je ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grim Sj zato pa gre kr mal preveč aprilia :) nism navajen.A tebe v prvi pa drugi prestavi kej nazaj zategne?pr men ko zgleda k ,da bi mi mutor hotu spidit :lol:

ker motor si meu ti prj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker motor si meu ti prj?

pomoje je situacija dost podobna moji pred 1 letam... iz tomosa na odprto 125ko.. se mi je zdel da več k 125cc sploh ne bom nikol rabu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomoje je situacija dost podobna moji pred 1 letam... iz tomosa na odprto 125ko.. se mi je zdel da več k 125cc sploh ne bom nikol rabu :D

sj glih zato me zanima ker motor je meu prj :D hehe

ker k greš iz enih jajc na 125 2-t, se ti zdi da maš raketo.. poj po enmu tednu ti je pa že kr mal dougcajt.. in greš večino ovinkov na polno.. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dan

Lih iz majhne furce. :D Sam mal je še mrz :wacko: Se bo kdo dons furu?

glih s furce... kapsi so me vstavl :glare:

pa btw čestitke za novo pridobitev :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drž se madonca...Kva a te bo na 600 dol strgal akva :D

Sploh nevem če kj več rabm :lol: Me bo strgal k k muho s šipe :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh nevem če kj več rabm :lol: Me bo strgal k k muho s šipe :D

Preber 3 objave nazaj :D

To smo vsi govoril... :krneki:

Hehe, ja :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej se boš kmalu navadu.

mal se naprej še nagn, alpa oprim tanka z nogam, pa mal bl se drž pa je ;)

Ja sj sm čist naprej nagnen k me že tko nazaj špona :D Iz šterke na rs-ko je pa res k iz katre na mustanga :P Učer sm prov razmišlu na motorju kakšno raketo mam :lol: Hvala usm za čestitke ^_^ Mene so pa učer kapsi ustavl s frendom na srečo sm meu mutor doma, ker sm mislu it z motorjam, ampak me je frend pelu na balanc na kolesu.Pa kr naenkrat murjak iz šume na cesto z megalajtko :lol:

In je pač sam popisu pa reku da se ne tko furat..Frednu je pa čestitu za roj.dan :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preber 3 objave nazaj :D

Hehe, ja :whistle: :whistle:

:D

Sj tut motor zgleda res velk.K na slikah se mi je zdel neki tazga k šterka pol pa vidm mutor pa sam :blink: :D U garaž je kr mal, mal placa :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D

Sj tut motor zgleda res velk.K na slikah se mi je zdel neki tazga k šterka pol pa vidm mutor pa sam :blink: :D U garaž je kr mal, mal placa :lol:

A dej...zj pa že pretiravaš :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Temu se reče met motor , ne pa moped :whistle: :D

:grim

na slikah so se tud men zdel motorji dost manjši, pol pa grem v moto trgovino :blink: hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A dej...zj pa že pretiravaš :D

Res kr zasede :D A prvo pomoč morm met jst tut tko k pr avtu?zto k je neki v gabku sam je čist mejhna :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res kr zasede :D A prvo pomoč morm met jst tut tko k pr avtu?zto k je neki v gabku sam je čist mejhna :whistle:

men je kaps dans neki reku ke mam obvezno opremo :? a pr 50cc je tud treba met PP pa žarnce :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men je kaps dans neki reku ke mam obvezno opremo :? a pr 50cc je tud treba met PP pa žarnce :hmm:

lol, pa trikotnik tud

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men je kaps dans neki reku ke mam obvezno opremo :? a pr 50cc je tud treba met PP pa žarnce :hmm:

Kaj a rabš ščitnike, kolenčnike...Kup dainese kombinezon pa škorne pa rokavice pa reč evo kaps use mam :lol: :D ;)

lol, pa trikotnik tud

:lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Orezna oprema na motorju:

verige

trikotnik

prva pomoč

komplet žarnic

svetilka ob primeru nesreče.

Pri skuterju je podobno, le da ne rabiš verig, temveč samo tiste savine gume s špicami - govorim za pozimi.

Ne, sej se hecam.

Na motorju je obvezno imeti samo prvo pomoč, amapk more biti ta, ene 7x10x15 cm velika, modra, ne tista tamala 5x3x10 cm.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Orezna oprema na motorju:

verige

trikotnik

prva pomoč

komplet žarnic

svetilka ob primeru nesreče.

Pri skuterju je podobno, le da ne rabiš verig, temveč samo tiste savine gume s špicami - govorim za pozimi.

Ne, sej se hecam.

Na motorju je obvezno imeti samo prvo pomoč, amapk more biti ta, ene 7x10x15 cm velika, modra, ne tista tamala 5x3x10 cm.

jst mam pa uno tamalo, taka bela je..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst mam pa uno tamalo, taka bela je..

Jest mam pa gate zmeri gor...dost je...velik bolj vsestransko kot pa PP :)

Pod sedežam so pa čiki pa denarnca :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest mam pa gate zmeri gor...dost je...velik bolj vsestransko kot pa PP :)

Pod sedežam so pa čiki pa denarnca :D

sam morš met ta navadne gate, ne boarce.. da jh , če je treba, lahko uporabš kot tisto trikotno ruto ;) :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam morš met ta navadne gate, ne boarce.. da jh , če je treba, lahko uporabš kot tisto trikotno ruto ;) :whistle: :whistle:

Res je...sam kurac, jest mam več al manj tangice,navadne mam sam v rdečih dnevih :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, sej se hecam.

Na motorju je obvezno imeti samo prvo pomoč, amapk more biti ta, ene 7x10x15 cm velika, modra, ne tista tamala 5x3x10 cm.

a to tud za 50cc :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!