Skoči na vsebino

50,75,80ccm javite se...


Roky

Priporočene objave

Kolko je novi? Novi je 3000 :rolleyes: Tisti k je tam na (Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)u je vse prej kot nov hehe :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne govorim za tomosa.. sm mel skuterja prej :closedeyes: :whistle:

oo lej, tomazin, kaj pa ti tu? se zgubu? zdej vidiš da ti nč bl ne gre tomos muhahahah :D

dej dej.. če si v zavetrju biu :D :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolko je novi? Novi je 3000 :rolleyes: Tisti k je tam na (Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)u je vse prej kot nov hehe :)

jst sm se menu v trgoavto pa je reku da ga ma za 2.450 novga z akrapotm (če plačam v kešu)

Popravljeno . Popravil mfink
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa vem.. to so verjetno tisti ki jih že 2 leta ne morjo prodat.. drugače pa je redna cena 3k, kolkr smo tud mi po večini dal..

dej dej.. če si v zavetrju biu :D :closedeyes:

Ja, sam to sam takrat k sm nazadnje padu mim tebe heh.. drgač pa sma vštric vozla... pa manj kil maš :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa vem.. to so verjetno tisti ki jih že 2 leta ne morjo prodat.. drugače pa je redna cena 3k, kolkr smo tud mi po večini dal..

tut možn :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

p.s: od kr sm fuknu jst nemorm polagat, preveč začnem cvikat pa trzat. a obstajajo kšni tableti proti tej fobiji? :?

Počas pa postopoma.Pa nesme te bit strah, ker, če te je strah potem se preveč obremenjuješ s strahom in nisi pozoren na cesto in sporočila, ki ti jih motor vrača, tko, da le pogumno :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa vem.. to so verjetno tisti ki jih že 2 leta ne morjo prodat.. drugače pa je redna cena 3k, kolkr smo tud mi po večini dal..

Ja, sam to sam takrat k sm nazadnje padu mim tebe heh.. drgač pa sma vštric vozla... pa manj kil maš :krneki:

ja pol ko sm se za tabo pelu mi še v peto ni blo treba blo dat ko sm se fain u zavetrju pelu :D drugač pa itq da grejo isto sej je ista mašina pa vse :D :rolleyes: razlika je edino da je moj lepši :P

Popravljeno . Popravil tomazin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, sam js sm pol za razliko od tebe mejčkn spustu gas v naselju pa tk hehe :rolleyes: Čeprov tam v nulo poznam, pa vseeno :)

Pa lepši zobnik maš :(

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Počas pa postopoma.Pa nesme te bit strah, ker, če te je strah potem se preveč obremenjuješ s strahom in nisi pozoren na cesto in sporočila, ki ti jih motor vrača, tko, da le pogumno :)

sej me ni neki fajn strah sam tak občutek mam da me bo vsak cajt motor fuknu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, sam js sm pol za razliko od tebe mejčkn spustu gas v naselju pa tk hehe :rolleyes: Čeprov tam v nulo poznam, pa vseeno :)

Pa lepši zobnik maš :(

ja to se neki soft furate :rolleyes: bolš pol da ne vidiš kak se mi po celu furamo ko vsi trobijo pa skos kulk gre :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če gre isto po končni, pol že potegne tud enako pomoja a? :) Ne da soft furamo.. mogu sm mal pokazat kak je treba, divjak :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če gre isto po končni, pol že potegne tud enako pomoja a? :) Ne da soft furamo.. mogu sm mal pokazat kak je treba, divjak :D

možda :) počas pa se res ne fura :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče kdo pozna koga, ki bi prodal kakšen moped za mali denar? :alien1:

odvisn kaj hočš

drgač pa sosed prodaja yamaho dt z 70kitom (orng žverca) cca 450 eur

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!