Skoči na vsebino

50,75,80ccm javite se...


Roky

Priporočene objave

cpi tale motor gremo v petek s frendi nabavt, pa grem jst znimi v krško po motor pol pa greva midwa eno turco

http://www.avto-net/2004/motornaKolesa/oglas.asp?id=1806980

haha tale motor več ko 1,5k€ ni vreden, sem ga vidu v živo pa to je cela polomija :lol1: res če bo kdo dal temu modelu več ko 1500 za ta motor mi ga pokaž da se mu nasmejem za cel life......sej tle na slikah kar dobr zgleda sam v živo :slap: pa sploh zica nima ma kr eno peno tanko gor, pa vse zapoliestrano itq :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha tale motor več ko 1,5k€ ni vreden, sem ga vidu v živo pa to je cela polomija :lol1: res če bo kdo dal temu modelu več ko 1500 za ta motor mi ga pokaž da se mu nasmejem za cel life......sej tle na slikah kar dobr zgleda sam v živo :slap: pa sploh zica nima ma kr eno peno tanko gor, pa vse zapoliestrano itq :lol1:

to da zica ni se že iz slik vidi :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pussy je. Drgač pa ne verjamem da bi se kera rada zadi vozla tok daleč na takem neudobnem zicu :) Pa tud če si kolkr tolk dobra duša, pa je vredu baba ji ne morš prvošt tega trpljenja hah :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cpi tale motor gremo v petek s frendi nabavt, pa grem jst znimi v krško po motor pol pa greva midwa eno turco

http://www.avto-net/2004/motornaKolesa/oglas.asp?id=1806980

haha tale motor več ko 1,5k€ ni vreden, sem ga vidu v živo pa to je cela polomija :lol1: res če bo kdo dal temu modelu več ko 1500 za ta motor mi ga pokaž da se mu nasmejem za cel life......sej tle na slikah kar dobr zgleda sam v živo :slap: pa sploh zica nima ma kr eno peno tanko gor, pa vse zapoliestrano itq :lol1:

tut js sm hotu to povedat zdele :D

stran vržen dnar :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pussy je. Drgač pa ne verjamem da bi se kera rada zadi vozla tok daleč na takem neudobnem zicu :) Pa tud če si kolkr tolk dobra duša, pa je vredu baba ji ne morš prvošt tega trpljenja hah :D

kero ko ti gre na živce zram uzameš :devil: pa jo pol tm dol pustiš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pajade, da bi jo še na motorju prenašu.. ne hvala :krneki: Pa to me boli pa uno, pa šminko morm popravt, pa scat morom.. bejži pizda :D

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pajade, da bi jo še na motorju prenašu.. ne hvala :krneki: Pa to me boli pa uno, pa šminko morm popravt, pa scat morom.. bejži pizda :D

:lol1: :lol1: :lol1: ti pa znaš z ženskami :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tebe ma rajš :D zka pa ne greš z runnerco :)

Prvo kot prvo, jo morm do takrt spravt v delujoče stanje... drgač pa mal dolga pot za 50ccm sranje :/ nwem bomo vidl =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja no, pa če grem na motor zato da bo fajn res ne mislim jamranja poslušat zad :rolleyes: A mi je najdu kdo kako slikco supermotarda z DHH prednjo masko? Da vidim če naročam al ne.. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mogoče ne vidš cene :lol:

sori zajebov mi prej ni povezava delala pa sm gor spremenu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja no, pa če grem na motor zato da bo fajn res ne mislim jamranja poslušat zad :rolleyes: A mi je najdu kdo kako slikco supermotarda z DHH prednjo masko? Da vidim če naročam al ne.. :naughty:

ja no pa mal potrpiš pa pol se ti doma odolži :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mogoče ne vidš cene :lol:

ej maš v petk cajt ti pridm mitota odpelat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvo kot prvo, jo morm do takrt spravt v delujoče stanje... drgač pa mal dolga pot za 50ccm sranje :/ nwem bomo vidl =)

Čeprov zdele gledam, niti ni tok zlo delč... Sm mislu da je bl stran ta mirna peč.. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čeprov zdele gledam, niti ni tok zlo delč... Sm mislu da je bl stran ta mirna peč.. :)

ja je kr daleč :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čeprov zdele gledam, niti ni tok zlo delč... Sm mislu da je bl stran ta mirna peč.. :)

deleč je deleč :) to gre enga benza predn ke prideš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!