Skoči na vsebino

50,75,80ccm javite se...


Roky

Priporočene objave

to je od takrat ko je mel roky na tzrki pripeto nehomologirano avtomobilsko prikolico za živino, noter pa 20 nagih ukrajink, tafrišna pošiljka s severa, in če so ble nage ne rabm povdarjat d niso mele čelad.....ampak pomoje se ga bo sodnica usmilila, ker daje zatočišče tem mladim dekletom in skrbi zanje, le vsake toliko časa jim pobere provizijo (70% zaslužka :whistle: )

Lol k0ci, ti pa maš ideje ja hahaha :D Sam TZRka nebi potegnila niti 2 ukrajinki :slap: Pa jest pobiram 90% zato, ker ga namakat hod tok folka, da se ukrajinke tud z 10% kamot prežvijo :D

tista k je bla tud v tej temi enkrat obdelana :D nevem več ka je blo mislim da si na radar prletu :hmm:

@ koci : :grim

Ja,ja se spomnem zj.Toj blo to...17km/h preveč sm šu poj pa piše, da je še neki tolerance in mi priznajo, da sm šu 12km/h preveč :slap: Bolano :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lol k0ci, ti pa maš ideje ja hahaha :D Sam TZRka nebi potegnila niti 2 ukrajinki :slap: Pa jest pobiram 90% zato, ker ga namakat hod tok folka, da se ukrajinke tud z 10% kamot prežvijo :D

Ja,ja se spomnem zj.Toj blo to...17km/h preveč sm šu poj pa piše, da je še neki tolerance in mi priznajo, da sm šu 12km/h preveč :slap: Bolano :D

sm ti reku da te bojo dobl :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm ti reku da te bojo dobl :P

Ah, se ne sekiram.Se morm itak ta tedn zglasit na policiji zato k so enmu čupnl telefon v klasu :slap: krneki uglavnm :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja in js mam v krško 30-40 min vožnje zarad tega kr so ceste u kurcu :whistle:

js pa urco pa pou.. pumoje :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah, se ne sekiram.Se morm itak ta tedn zglasit na policiji zato k so enmu čupnl telefon v klasu :slap: krneki uglavnm :D

toj pa iskra, mormo zdej pr telovadbi telefone pa denarnce u škatlo dat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hah, js tud v šolo raj nosm sam še en pocen telefon.. da ne "zgubim" al pa kej :rolleyes: K da ti spizdijo telefon za par sto evrov .. js bi znoru, pa da dobim slučajno unega k je to naredu.. oh oh :) Samo je pri nas daleč od vašega teksasa tam ahha :D

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

toj pa iskra, mormo zdej pr telovadbi telefone pa denarnce u škatlo dat :)

Hehe, sm se že kr navadu.Sam pizdarija je to k nas je blo sam 7 v klasu in mormo zj vsi na policijo :slap: mi še na misu ne pride, da bi telefon ukradu poj morm pa kr gor hodt, dej dej dej... :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spet se izgovarjaš neki... lepo priznej da si ukradu pa ga boš lepo vrnu nazaj pa mal kazni bo paj to to... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, sm se že kr navadu.Sam pizdarija je to k nas je blo sam 7 v klasu in mormo zj vsi na policijo :slap: mi še na misu ne pride, da bi telefon ukradu poj morm pa kr gor hodt, dej dej dej... :headbang:

mene ni blo na polciji že kšn dobr let :yea1:

pozdrau moje stare znance :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spet se izgovarjaš neki... lepo priznej da si ukradu pa ga boš lepo vrnu nazaj pa mal kazni bo paj to to... :evilgrin:

:fight1:

mene ni blo na polciji že kšn dobr let :yea1:

pozdrau moje stare znance :D

Kerga?Nartnika pa Novaka? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vi bi mogl policijo pr nas videt kk majo gor porihtano.. ciganija hahahaa :worship:

Miza.. tam okol je pa ene 12 stolov, pa niti 2 nista enaka :lol1: :lol1:

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

toj pa iskra, mormo zdej pr telovadbi telefone pa denarnce u škatlo dat :)

To je pr nas na šoli že neki cajta..Ampak sošolcu je lansko leto še vedno en čupnu telefon pa še dons ne ve kdo je bil :) Suml smo pa prfoksa ker nuben drug ni mel v rokah tiste škatle :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je pr nas na šoli že neki cajta..Ampak sošolcu je lansko leto še vedno en čupnu telefon pa še dons ne ve kdo je bil :) Suml smo pa prfoksa ker nuben drug ni mel v rokah tiste škatle :)

Heh na iskri so letos (letošn šolsk let) ukradl, mislm da okol 10 telefonov pa nwem kok € keša (isto uro to vse), med telovadbo :S Pa pomoje še zdej niso odkril krivca...

Popravljeno . Popravil alees
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heh na iskri so letos (letošn šolsk let) ukradl, mislm da okol 10 telefonov pa nwem kok € keša (isto uro to vse), med telovadbo :S Pa pomoje še zdej niso odkril krivca...

to je blo že 2x :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pizda, jutri slovko pišemo.. nam je že kr dala datum za popravljanje tud.. pizda :rolleyes: Nič ne znam :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, ne se sekirat, sej, lohk pol popravlaš :)

Jest sm dons zvedu, 2 uro, da 3 uro pišemo filozofijo :) ful supr je blo :D :closedeyes: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!