Skoči na vsebino

50,75,80ccm javite se...


Roky

Priporočene objave

evo me s šole O:-)

jutr so pa maškare, kaj kej bote ;) jst bom lepi dasa :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok rabim en nasvet :whistle: Pa čist resno hehe

Nameravam kupil komplet opremo, se prav kombinezon, škornje, nove rokavice.. zdej pa: a se mi to splača za to eno sezono? Nevem še kaj bom potem, ali bom kupil močnejši motor ali avto. Zlo rad bi mel opremo zarad vožnje po kakih progah, ker mi je to extra fajn, po drugi strani pa mi je škoda kakršnkol keš metat v opremo ki je mogoče drugo leto niti nebom rabil več in vprašanje če bi jo lahko prodal. Kaj pravte? :whistle: Ker se gre za velik dnarja morm doobr premislt..

Pa še nekej bi dodal.. če kdo ve, ali se da na športnih škornjih menjat podplate tako kot na supermoto/kros škornjih? Verjetn ne.. al?

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok rabim en nasvet :whistle: Pa čist resno hehe

Nameravam kupil komplet opremo, se prav kombinezon, škornje, nove rokavice.. zdej pa: a se mi to splača za to eno sezono? Nevem še kaj bom potem, ali bom kupil močnejši motor ali avto. Zlo rad bi mel opremo zarad vožnje po kakih progah, ker mi je to extra fajn, po drugi strani pa mi je škoda kakršnkol keš metat v opremo ki je mogoče drugo leto niti nebom rabil več in vprašanje če bi jo lahko prodal. Kaj pravte? :whistle: Ker se gre za velik dnarja morm doobr premislt..

Pa še nekej bi dodal.. če kdo ve, ali se da na športnih škornjih menjat podplate tako kot na supermoto/kros škornjih? Verjetn ne.. al?

Jah pomoje se ti splača kupt, ker sej če boš tud pol kdaj kasnej motor kupu ti bo ta vrjetn še zmer prov :)

Na športnih škornih se pa ne da menat podplatov ne...saj kokr jst škorne poznam hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa če tkle razmišljam recimo.. šparam za avto, in bi mi teh 600,700€ k bi dal za opremo še kako prav prišlo? :whistle: Kaj pa vem, zajebana odločitev hehe. Ker je potem tu še praktičnost. Js bi valda potem mel še motor, ampak rabim nekej za v šolo vozit tudi pozimi, po dežju.. avto. Obojega pač ni šans da bi mel, edino če bi kako petko mel :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa če tkle razmišljam recimo.. šparam za avto, in bi mi teh 600,700€ k bi dal za opremo še kako prav prišlo? :whistle: Kaj pa vem, zajebana odločitev hehe. Ker je potem tu še praktičnost. Js bi valda potem mel še motor, ampak rabim nekej za v šolo vozit tudi pozimi, po dežju.. avto. Obojega pač ni šans da bi mel, edino če bi kako petko mel :krneki:

Jah no če si pa tok prepričan da boš avto kupu, pol se pa res ne splača za en let kupt opreme...na teh 125ccm te bo tud cordura zavarovala...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah no če si pa tok prepričan da boš avto kupu, pol se pa res ne splača za en let kupt opreme...na teh 125ccm te bo tud cordura zavarovala...

tak je.

nejcZ kup si ene cordura hlače, jakno vrjetno že maš pa mogoče kakšne škornje pa je :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tak je.

nejcZ kup si ene cordura hlače, jakno vrjetno že maš pa mogoče kakšne škornje pa je :)

tr00 :whistle: sej drgač pa mal na avto netu al pa na bolhi poglej majo skori nč rableno za male pare

drgač pa kolk maš cifro

@cpi kako pa to da ni nč naših delovcov na motosvetu?

Popravljeno . Popravil mfink
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tr00 :whistle: sej drgač pa mal na avto netu al pa na bolhi poglej majo skori nč rableno za male pare

drgač pa kolk maš cifro

@cpi kako pa to da ni nč naših delovcov na motosvetu?

štrajkajo :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa če tkle razmišljam recimo.. šparam za avto, in bi mi teh 600,700€ k bi dal za opremo še kako prav prišlo? :whistle: Kaj pa vem, zajebana odločitev hehe. Ker je potem tu še praktičnost. Js bi valda potem mel še motor, ampak rabim nekej za v šolo vozit tudi pozimi, po dežju.. avto. Obojega pač ni šans da bi mel, edino če bi kako petko mel :krneki:

kako se pa zdaj pozimi voziš v šolo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

štrajkajo :krneki:

nč nesmejo štrajkat sej smo dviglni plače za 4.7% :nono:

probej jih prisilt z družinsko marelo :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ja ja....sam nakladate :) maškare ene :evilgrin: :alien1:

:whistle: :winkiss:

mincaaa , kaj boš za maškure ^_^

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej se z busom vozim ja, sam je dost bedn :krneki: Pa tu potem po srednji šoli če mal naprej gledam nebom drugače kot z avtom čez prišo.. onim k so v večjih mestih pa tak doma je fajn ko mate vse blizu :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:whistle: :whistle: :)

jz sm maškara celo leto :whistle: :D

hecamse......tonivečzame :closedeyes:

HA-HA :)

minca je prestara že za to :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HA-HA :)

minca je prestara že za to :D

ja :closedeyes: ,....valda se ne bom v princesko napravljala al pa v spajdrmena al kva je zdej moderno :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!