Skoči na vsebino

50,75,80ccm javite se...


Roky

Priporočene objave

Haha,kao to ni zate.V soboto je bla ena 70 letna mama v Medvodah v dvoran napravlena pa, da poj ti nebi bla :slap: kr irency praš :D

ne bi bla k nism ne froc pa ne 70-letnica :evilgrin: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mja pizda na ceste sm pa čist pozabu, da so še zmer mokre :/ sm sam mal vn pogledu paj takl lep sonce pa tko toplo :D heh =P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js ne grem več pred lepim vremenom na cesto :whistle: Se prav 10 stopinj pa sonček :trance_33_sleep:

tud js :closedeyes: sam zato kr se mi ne da motorja pucat :whistle: če se po mokri cesti furaš je vse blatn :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js morm še felne spucat k je barva gor :headbang: Zgleda je oni mehanik kako kosilnco barvu al pa kej k mam vse ššprikle pikčaste (bele) :rolleyes: Gre vse lepo dol, sam lubi se mi ne hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js morm še felne spucat k je barva gor :headbang: Zgleda je oni mehanik kako kosilnco barvu al pa kej k mam vse ššprikle pikčaste (bele) :rolleyes: Gre vse lepo dol, sam lubi se mi ne hehe

ja sej to je to :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne bi bla k nism ne froc pa ne 70-letnica :evilgrin: :evilgrin:

No no Minca, zakai smo tko fini :D :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej folk a kdo od vas na tem forumuu fura ta skuter... mislm točno tale??

k me zanima če je moj pru motorčk še ceu pa tolk lep ko je biu....

Popravljeno . Popravil Gizmo_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da ni tule na forumu noben ki bi mel speedfajta :unsure: že tko mama skuterja sam js pa alees :whistle:

Jah v tej temi mava sam midva skutrje, ne pa na forumu :D drgač pa gizmo poglej v tole temo če je kje tvoj bivši skuter, drugače pa ne vem.

Jest sm čez ceu let maškurca O:-)

mam jst tud kurca ja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bliži bi prišeu pa bi vidu :)

Nism sploh vidu kje ste bli, itak sva pa s Fiftyam takoj šla ;)

mam jst tud kurca ja :D

Mi ga boš v šol pokazu O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nism sploh vidu kje ste bli, itak sva pa s Fiftyam takoj šla ;)

Ja sej smo tm skupi sedele z Ano, Natašo, Anjo pa temi sej ste se prei vidl ane :whistle: No ja nima weze, midva se itq ne morwa gledat, tko da je blo čist ql :whistle:

Popravljeno . Popravil irency
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej smo tm skupi sedele z Ano, Natašo, Anjo pa temi sej ste se prei vidl ane :whistle: No ja nima weze, midva se itq ne morwa gledat, tko da je blo čist ql ane :whistle:

S kero Ano?Pusto...? Zakaj se nemorva gledat? :D Sej si me pozdravla, sam si prehitr obrnila, da bi odzdravu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S kero Ano?Pusto...? Zakaj se nemorva gledat? :D Sej si me pozdravla, sam si prehitr obrnila, da bi odzdravu :D

Ma ja to črno ja, Pustovrh se piše pomoje, neki tazga :whistle: Ja z njimi smo bli pol skupi tm!!Am a zakaj se midwa ne marava?Hm.. to je pa res težko ugotovit ane?Glede na to, da maš wedno neki proti meni, tut ti meni nisi kei preweč pri srcu!Pozdravla sm te pa zato, ker sm widla, k si me vidu, pa si takoj tko kao Fiftiju glej to je ona!Pa sm zanalašč pomahala :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ja to črno ja, Pustovrh se piše pomoje, neki tazga :whistle: Ja z njimi smo bli pol skupi tm!!Am a zakaj se midwa ne marava?Hm.. to je pa res težko ugotovit ane?Glede na to, da maš wedno neki proti meni, tut ti meni nisi kei preweč pri srcu!Pozdravla sm te pa zato, ker sm widla, k si me vidu, pa si takoj tko kao Fiftiju glej to je ona!Pa sm zanalašč pomahala :whistle:

Jest sm jo pa iskov :trance_33_sleep: Pa jest te naravnost obožujem :winkiss: Drgač Fiftyu nism reku "glej to je ona" ampak sva se smejala potapljaču za tabo, če nisi opazila :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!