Skoči na vsebino

50,75,80ccm javite se...


Roky

Priporočene objave

Jest sm jo pa iskov :trance_33_sleep: Pa jest te naravnost obožujem :winkiss: Drgač Fiftyu nism reku "glej to je ona" ampak sva se smejala potapljaču za tabo, če nisi opazila :)

Sam da... :closedeyes:

Popravljeno . Popravil irency
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nism glih spemer,ampak spim pa še ne :D

Sej si spermr

Nauč se brt :D

Popravljeno . Popravil alees
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nism sploh vidu kje ste bli, itak sva pa s Fiftyam takoj šla ;)

a glede maškar to?

Ma ja to črno ja, Pustovrh se piše pomoje, neki tazga :whistle: Ja z njimi smo bli pol skupi tm!!Am a zakaj se midwa ne marava?Hm.. to je pa res težko ugotovit ane?Glede na to, da maš wedno neki proti meni, tut ti meni nisi kei preweč pri srcu!Pozdravla sm te pa zato, ker sm widla, k si me vidu, pa si takoj tko kao Fiftiju glej to je ona!Pa sm zanalašč pomahala :whistle:

ni mi to reku :)

Jest sm jo pa iskov :trance_33_sleep: Pa jest te naravnost obožujem :winkiss: Drgač Fiftyu nism reku "glej to je ona" ampak sva se smejala potapljaču za tabo, če nisi opazila :)

tako je :) potaplač pa veslaš pa tenisač so bli legende :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a glede maškar to?

ni mi to reku :)

tako je :) potaplač pa veslaš pa tenisač so bli legende :worship: :worship: :worship:

Jap :grim

:)

Hehehe uni so bli dobri ja, pa men je bla una mama smešna...hahaha pa palčk,kuko sej tip ulegu :D Kavbojke pa še dolg nam pozabu :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap :grim

:)

Hehehe uni so bli dobri ja, pa men je bla una mama smešna...hahaha pa palčk,kuko sej tip ulegu :D Kavbojke pa še dolg nam pozabu :wub:

sm mogu že posmilt kašnih kavbojk nauš pozabu.. poj sm se pa spovnu na tisto babo ja :D u izi cowgirl :P hehe.. huda je bla, huda :D še bič je mela.. booty pa tako da crkneš :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm mogu že posmilt kašnih kavbojk nauš pozabu.. poj sm se pa spovnu na tisto babo ja :D u izi cowgirl :P hehe.. huda je bla, huda :D še bič je mela.. booty pa tako da crkneš :P

Aham, se strinjam, sploh z zadnjim stavkom :grim :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Wooo stari ne morš vrjet an... dobu sm sodnika za prekrške iz leta 2006, ker nism šu čez prehod za pešce v šolo. To so fuknen :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Wooo stari ne morš vrjet an... dobu sm sodnika za prekrške iz leta 2006, ker nism šu čez prehod za pešce v šolo. To so fuknen :D

faq, hitri so :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Wooo stari ne morš vrjet an... dobu sm sodnika za prekrške iz leta 2006, ker nism šu čez prehod za pešce v šolo. To so fuknen :D

pol bom js dobu leta 2010 sodnika, ko nism šou čez prehod :lol: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Wooo stari ne morš vrjet an... dobu sm sodnika za prekrške iz leta 2006, ker nism šu čez prehod za pešce v šolo. To so fuknen :D

To ga je pa že kr neki folka dobil k je šlo tm čez cesto :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol bom js dobu leta 2010 sodnika, ko nism šou čez prehod :lol: :slap:

A bo vreme v petek? Se lahko dobimo v Celju, pa date domačini za pijačo :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ga je pa že kr neki folka dobil k je šlo tm čez cesto :)

Mja vem, sam na k**** mi gre k tok cajta rabjo :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Wooo stari ne morš vrjet an... dobu sm sodnika za prekrške iz leta 2006, ker nism šu čez prehod za pešce v šolo. To so fuknen :D

Haha, a zdej si pa še ti dobu za tok nazaj :D Očitno so nas hotl mal razvedrit pa nam to poslal, čeprov men za drug prekršek :whistle:

A bo vreme v petek? Se lahko dobimo v Celju, pa date domačini za pijačo :rolleyes:

Poj spomlad bom vrjetn nekejkrat v Polzeli - ena fajna kolegica je tm :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!