Skoči na vsebino

50,75,80ccm javite se...


Roky

Priporočene objave

joooj....žal mi je da sm baba :closedeyes: :headbang: :headbang: :headbang: ....

fantje...ne bit tok pametni....lohk tut jz dam kakšno kratico k ne bo noben vedu kaj pomen :closedeyes: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joooj....žal mi je da sm baba :closedeyes: :headbang: :headbang: :headbang: ....

fantje...ne bit tok pametni....lohk tut jz dam kakšno kratico k ne bo noben vedu kaj pomen :closedeyes: :headbang:

Haha no Aleš,avidš zakva sm to reku...Da je poj mau zanimiv, minca ne se tok jezit haha :D Roky se sam heca :whistle:

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joooj....žal mi je da sm baba :closedeyes: :headbang: :headbang: :headbang: ....

fantje...ne bit tok pametni....lohk tut jz dam kakšno kratico k ne bo noben vedu kaj pomen :closedeyes: :headbang:

Jaoo kok sm pa sit vaših babjih kratic an.. to mate pa prov use žoke... res fora :D

Haha no Aleš,avidš zakva sm to reku...Da je poj mau zanimiv, minca ne se tok jezit haha :D Roky se sam heca :whistle:

:lol1:

haha :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Faking Slovo od Mladosti se morm napamet naučit k nism jebenih nalog delu :headbang: .. no ja.. 3/4 razreda se nas mora.. kej ona prčakuje da bom znal 5 dolgih kitic na pamet k se zadeva niti ne rima, z nekimi starimi nerazumljivimi besedami.. drugače pa dobimo šut pa ukor :rolleyes: WTF ane :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no no no....pol pa smo vsega vedno babe krive :closedeyes:

tut vi niste čist perfect v glavi :grrr :evilgrin:

ja sam men je potegnal pol minute za tem ko sm prebral...teb pa po 10 minutah :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sam men je potegnal pol minute za tem ko sm prebral...teb pa po 10 minutah :P

kdu je kaj komu potegnu? :? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:whistle: :naughty: :devil:

hehehe ti pa jst že veva :naughty: :evilgrin: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm tut za en kurac dans spav :yawn: to pa zato ker vem da bo jutr šola :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah jst sm pa glih dam pršu , k je mela frendica 18 pa smo se mal pozabaval =) sam me čist nč spat ne vleče... enkrat bom pa sam tle na tipkovnc zakiknu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah jst sm pa glih dam pršu , k je mela frendica 18 pa smo se mal pozabaval =) sam me čist nč spat ne vleče... enkrat bom pa sam tle na tipkovnc zakiknu :D

ti kr, dost vode al pa radnske spi to full pomaga :yes:

jst sm pa učeri biv mal pr puncah u drugi vasi :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti kr, dost vode al pa radnske spi to full pomaga :yes:

jst sm pa učeri biv mal pr puncah u drugi vasi :OK:

NI radnske.. .učer zadn kuzarc spiv :) itak se mi pa ne da do kuhne :P

In kva kej pravjo punce...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NI radnske.. .učer zadn kuzarc spiv :) itak se mi pa ne da do kuhne :P

In kva kej pravjo punce...

nevem so ble večino cajta zaposlene z jezikom :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!