Skoči na vsebino

50,75,80ccm javite se...


Roky

Priporočene objave

Haha :slap: :slap:

Sploh porajtou nism... ketno, zobnika sm mislu napisat, pa ne vem na kaj sm mislu.. frendice me begajo :rolleyes: :rolleyes: pa še pozna ura... pol je pa takle :blush: :rolleyes:

:lol: a jih maš tok da te begajo.. c c c :D eh, se zgodi ^_^

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaja :) pol pa še en tedn pa počitnce :worship: :worship: hehe

Kva si drgač tak softič ratu?? Včasih si biu do 2h-3h zutri na motosvetu, a zdej hodš ob 11h spat :D c-c-c

Nč nism softič ratov :D Sm biu, pa še bom heheh sam med šolo pa ne več, ker poj v šol spim :BUA: Nesmem si zdej prot koncu useh ocen pokvart :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nč nism softič ratov :D Sm biu, pa še bom heheh sam med šolo pa ne več, ker poj v šol spim :BUA: Nesmem si zdej prot koncu useh ocen pokvart :slap:

ouuu... učenjak pa tak :P in na kašn uspeh ti kaže kej po prvi konfi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prav dobr :whistle:

Ou je men tud stari :D sam sm to konfo že dva kola dobu, tko da morm to popravt. Sam sej bo, itak je najbl simpl :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oki thx za odgovore :worship: olje mora bit samo tts al pa motul ane :hmm: pa potegnt mora od 6.000 naprej

pa kaj je bolš da je že odprta al zaprta :hmm:

p.s. jst mam že kupce za moyo yamaho cca 2900$ :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odvisn... če maš zaprto, je bolj ohranjena ponavad mašina... če je pa odprta pa pršparaš ene 200-300 € k jh morš dt še za odblokiranje če se tko odločš.

Sicr je pa dost useen če je blo lepo z motorjam delano. Lahko je tud zaprta zjebana.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odvisn... če maš zaprto, je bolj ohranjena ponavad mašina... če je pa odprta pa pršparaš ene 200-300 € k jh morš dt še za odblokiranje če se tko odločš.

Sicr je pa dost useen če je blo lepo z motorjam delano. Lahko je tud zaprta zjebana.

sej za odblokacijo nerabš nč dt :? sej vse sam doma odpreš (blokada izpušnega kanala, zaprt airbox,...) razn nevem kako je s cdi-jm a sam žičko preščipnš al kak

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

CDI ti že na prvem servisu preščipnejo...

odstraniš že lahko... samo, fajn je če maš RAVE notr, k te pride ~150€ rabljen... krivina te pa pride tud okol 100€.

Dobr, sej, če zablokirane krivine ne mislš met, ni problema tud zrezat auspuh pa vn uzet... sam morš dobr nardit...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

CDI ti že na prvem servisu preščipnejo...

odstraniš že lahko... samo, fajn je če maš RAVE notr, k te pride ~150€ rabljen... krivina te pa pride tud okol 100€.

Dobr, sej, če zablokirane krivine ne mislš met, ni problema tud zrezat auspuh pa vn uzet... sam morš dobr nardit...

ja men ma orginal kr dobr zvok , od začetka bl tih pol pa full lepo zapoje :whistle:

bom najbrš menov krivino, ka pa dušilc je lahk enak?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja pa ta rave se kako štela k sm neki slišov d se ga lahk štela pa me zanima kaj spreminjaš s štelanjem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oki thx za odgovore :worship: olje mora bit samo tts al pa motul ane :hmm: pa potegnt mora od 6.000 naprej

pa kaj je bolš da je že odprta al zaprta :hmm:

p.s. jst mam že kupce za moyo yamaho cca 2900$ :kva2:

Ker kreten ti bo dal tok za 04 letnik? Mislm to more bit res imbecil. Mal manj kilometrov maš od mene, pa jst hočem 1500e za mojo. :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker kreten ti bo dal tok za 04 letnik? Mislm to more bit res imbecil. Mal manj kilometrov maš od mene, pa jst hočem 1500e za mojo. :slap:

ja nwm mene so že 3-je klical. sam jst mam čist vse prerihtan

drgač sm dal jst to gor čist za foro pa so 3-je že klical

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To mora človek res bit fuknjen, polovico tega bi bla glih realna cena :rolleyes: Boš vidu da neboš prodal za nikjer blizu te cene.. Verjetno si to z kakim mulcom govoril k misli da ma dnar, k bo pa fotru pokazu, ga bo pa še fotr za bučo :rolleyes: Pa si bo mislu fak kak idiot je ta mali hehe. Fajn je onim ko so blesavi ja...

Če pa prodaš za tak dnar pa vsa čast.. pol mi boš pa še povedu kdo je kupo, da mu grem osebno čestitat.

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To mora človek res bit fuknjen, polovico tega bi bla glih realna cena :rolleyes: Boš vidu da neboš prodal za nikjer blizu te cene.. Verjetno si to z kakim mulcom govoril k misli da ma dnar, k bo pa fotru pokazu, ga bo pa še fotr za bučo :rolleyes: Pa si bo mislu fak kak idiot je ta mali hehe. Fajn je onim ko so blesavi ja...

Če pa prodaš za tak dnar pa vsa čast.. pol mi boš pa še povedu kdo je kupo, da mu grem osebno čestitat.

mogoče res sam če bo kdo kupu naj jst ga ne silm, sej pol k ga bom mogu prodat ga bom prodav za okverno ceno 2.000$

drgač te pa lal lubosumje razjeda ane :naughty: hec hec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne sej pravm, js ti prvošm da bi čimbolš prodal ane.. sam pretiravat pa ni treba lol. To je več kot cena novega ane?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne sej pravm, js ti prvošm da bi čimbolš prodal ane.. sam pretiravat pa ni treba lol. To je več kot cena novega ane?

vem sam razum da sm jst to za foro dal, pa folk kr kliče :blink: pa jih zanima kaj dam vse zravn pa to. en me je vprašov če znim derkam na kakšnm pokalu :ninja: (najbrš zato k sm napisov pod predelavo en kup delov)

cena novga je pa 3.099 :lol: vseno več kolker ga pa jst prodajam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vem sam razum da sm jst to za foro dal, pa folk kr kliče :blink: pa jih zanima kaj dam vse zravn pa to. en me je vprašov če znim derkam na kakšnm pokalu :ninja: (najbrš zato k sm napisov pod predelavo en kup delov)

cena novga je pa 3.099 :lol: vseno več kolker ga pa jst prodajam

Lol, tip je mislu, da si iz Belgije :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lol, tip je mislu, da si iz Belgije :D

zak, kaj majo v belgiji kšne dirke za 80 cicimici :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jp :)

i want to go in belgija !!! :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...to belgium pa res :whistle:

zašto ja sam uvožn balkanac u ameriku....bree

hec hec

Popravljeno . Popravil mfink
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglejte kolk je ura.. PM, takle cajt mormo eni že v šolo.. tisti k ste bliz šol sploh nevete kak vam je fajn :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!