Skoči na vsebino

50,75,80ccm javite se...


Roky

Priporočene objave

Sm mislu, da si v šol :D

Kuko je blo na motorju?Hm?Orgazmično :P

Mah ke doma gnijem cev dan že :D bi blo ubistvu mi bol če bi šu u šolo an... jbg :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo ns :) , jest sm glih iz krvavca, je blo noro, vroče pa tolk da si lohk u kratkih rokavih okol letov

Sm mislu da ste smučal :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hhe evo mene iz plesa sm biv :music3: hehe pa sm zapecov eno irish girl :wub: , pa je rekla d je my english very bad, in pol tako naprej in tralalalala hopsasa tak da grem jutr ob 7dmih zjutrej do nje. (punca bo stara 17 :wub: i like it) ;) je blo kr akcije, heheheh

Popravljeno . Popravil mfink
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hhe evo mene iz plesa sm biv :music3: hehe pa sm zapecov eno irish girl :wub: , pa je rekla d je my english very bad, in pol tako naprej in tralalalala hopsasa tak da grem jutr ob 7dmih zjutrej do nje. (punca bo stara 17 :wub: i like it) ;) je blo kr akcije, heheheh

To je mogu bit pa hud ples k ste že ob 10ih zaklučl ;) Pa še u četrtek ste ga mel :D fantje od fare......raj nej jutr kdo u fana pride

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je mogu bit pa hud ples k ste že ob 10ih zaklučl ;) Pa še u četrtek ste ga mel :D fantje od fare......raj nej jutr kdo u fana pride

jutr je informativc tak da sm frej :worship: pa namest na informativca pa h delly :wub: (irish girl) bomo vse ruhe zmečkala :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah ja fantje sej boste odrasl pa pršli vn iz pubrtete =)

ne mi je tle čist fajn :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak sm pa pogruntov da se irke fajn bol ližejo kot slovenke, pa še bol agresivne so. rekla je d sm bad boy :wub: pa d me bo spenki spenki :wub: i like that

pa še tist hud naglas.......joj

Popravljeno . Popravil mfink
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hihihih dns sm biv pr njej, je bla sama doma pa sva vse ruhe zmečkala :whistle: pol sm yo pa z yamaho mal zapelov pa je bla čist navdušena in tako naprej.............sam škoda d jutr gre :huh: škoda

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hihihih dns sm biv pr njej, je bla sama doma pa sva vse ruhe zmečkala :whistle: pol sm yo pa z yamaho mal zapelov pa je bla čist navdušena in tako naprej.............sam škoda d jutr gre :huh: škoda

Ja pizda sej si tak jebač... maš tk al tk lohk vsak dan drugo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!