Skoči na vsebino

50,75,80ccm javite se...


Roky

Priporočene objave

za nov celinder pa to nimam keša js :whistle: honat pa tud nevem kam bi dal. sej lavfa vredi drugač sam to lahk kr naenkrat ribne ane :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za nov celinder pa to nimam keša js :whistle: honat pa tud nevem kam bi dal. sej lavfa vredi drugač sam to lahk kr naenkrat ribne ane :?

se zna zgodit d ti bo ribnu sam ko ti bo pa kupš 70cc al pa več

evo ta je dobr

http://cilinder.si/product_info.php?produc...9d43cbb327c6743

ej pa maš ti vodnu al zračnu hlajeno gilero

Popravljeno . Popravil mfink
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, njemu je kr naenkrat zaribu. In to orng, batne obročke kr stopilo zravn k cilindru hehe. Drugmu kolegu je pa vtrgalo pol batnega pa ga prbiijalo tk dolgo dokler ni šlo vse skup u qurac :whistle: Obema je tk zaribalo da je blo treba menjat tud cilindr, tk da so zdej pri nas že vsi na 70-kah :) oz 80-kah na mopedih :)

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, njemu je kr naenkrat zaribu. In to orng, batne obročke kr stopilo zravn k cilindru hehe. Drugmu kolegu je pa vtrgalo pol batnega pa ga prbiijalo tk dolgo dokler ni šlo vse skup u qurac :whistle: Obema je tk zaribalo da je blo treba menjat tud cilindr, tk da so zdej pri nas že vsi na 70-kah :) oz 80-kah na mopedih :)

men na tzr-ki je pa pumpa za olje crknla jst pa sevede gas do konca pa mi je bat stuplu tak da sm ga doma dol z cilindra prasku :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti kit k si link dal bo kr taprav ja. Pa leti tud faj motor potem. Samo še fergazer kupiš pa si dobr za en cajt.

se strinjam :naughty:

DR cilindri so pocen pa kr dobro moč razvijejo :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lp mfink

pa hvala za number :rolleyes: :rolleyes:

np :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni pene za blajerco, ni potrebe menjat, samo lagerje zarad preventive, pa bo laufalo kot novo. Se pravi 200€ pa si zmagu, pa si dobr za par sezon, če boš lepo delu z motorjem bo tud laufu 20k km pomoje :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nejcZ ma prov :worship:

pa od začetka špari z obrati :naughty:

bl k boš šparov bl boš zadovoln v prihodnosti :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kk naj to kupim z 200 € ki jih nimam :closedeyes: ko bo ribnu bo ribnu takrat bom pa kupu :doze: sam to sux k pol me bo vedno k se bom furu strah če bo slušajn ribnu mi na poti :huh: mi je mal nazaj bencina zmankal na cesti :slap: in ni blo nč kej fajn rint ga domov 5 km :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kk naj to kupim z 200 € ki jih nimam :closedeyes: ko bo ribnu bo ribnu takrat bom pa kupu :doze: sam to sux k pol me bo vedno k se bom furu strah če bo slušajn ribnu mi na poti :huh: mi je mal nazaj bencina zmankal na cesti :slap: in ni blo nč kej fajn rint ga domov 5 km :angry:

nč se bat ti sam optimističnu voz pa bo vse vredu :lol:

pa zak bi ti ribnu sej je večja možnost d ti ribne zdej, kot pa na novem cilindru pa forgazarju :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo zdržalo še zdej kilometre nazaj previt pa prodat pa tisti dnar za dele šparej za drug motor.. :whistle: Pa magar pol spet kupš runnerco hehe :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej je blo mišleno to še s tem celindrom :yes: eno sezono še bo že zdržala O:-) do takrat pa že bom mnda našparu za dele :D

novoletno municijo ne nabavlat pa špari pa bo :D :P Počas se daleč pride :lol:

A to maš use org.? razn blokad..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nasledn motor če bo bo 125 :yes: tko da zdej se bom furu dok se bom furu pol pa bomo vidl al bom dele kupu al 125-ko :D

misko ja to je sam brez blokad :yes: novoletna municija je pa že doma :grim

Popravljeno . Popravil cpi50
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nasledn motor če bo bo 125 :yes: tko da zdej se bom furu dok se bom furu pol pa bomo vidl al bom dele kupu al 125-ko :D

to je pa tvoja odločitev :worship:

velik sreče pri izberi

moj nasleden motor bo yamaha yzf 125 4t baje d je zverina pa še cukerček je poglejte na yamahino uradno stran

evo link

http://www.yamaha-motor-europe.com/product...rt/yzf-r125.jsp

Popravljeno . Popravil mfink
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A nisi mau zamuštru? YZ 125 je samo, nema F-ja.. ni 4 taktne 125-ke.. maš pol yz 250f , 426,450..

še enkrat poglej je link zgori

baje d bo cena 3.500 eur

Popravljeno . Popravil mfink
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaaa, samo ti baraba si F napisu, še enkrat poglej :whistle: R bi še zravn napisu pa bi blo. :)

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaaa, samo ti baraba si F napisu, še enkrat poglej :whistle: R bi še zravn napisu pa bi blo. :)

ja sej je f

dej na link klikn pa boš vidu

evo še mal besedila d boš vidu d je f

YZF-R125 - Inspired by genius

It’s time to get on the road, time to grab the maximum fun out of life with the Yamaha YZF-R125. This radical, high-revving, fuel-injected 125 is the work of the same engineers who created our YZF-R1 and YZF-R6 supersport legends and is packed with MotoGP tech. The YZF-R125 is here to deliver stunning R-Series styling and exhilarating sports performance because life is a sport, to be enjoyed to the max.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!