Skoči na vsebino

50,75,80ccm javite se...


Roky

Priporočene objave

ei kdo kej ve o tem... izpit za 125ccm nardis in pol gres samo ko si 18 star pisat zavec al mors se enkrt delat pa pol pr 21?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ei kdo kej ve o tem... izpit za 125ccm nardis in pol gres samo ko si 18 star pisat zavec al mors se enkrt delat pa pol pr 21?

A nimaš ti Fazerja? :D

O tem je blo že toooook napisanga pa bodo eni šekr sprašval.Ne, pri 16ih nardiš za 11kw,pri 18ih greš po novo vozniško, kjer ti poštemplajo do 25kw,pri 21 greš spet po novo vozniško, kjer dobiš za neomejeno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je nejcZ sm neki brav d greš ta viknd na racelend :whistle:

grem jst tut sam povej kdaj :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je nejcZ sm neki brav d greš ta viknd na racelend :whistle:

grem jst tut sam povej kdaj :winkiss:

dons sm lih biu je zaprt zgleda da je zaenkrt sm med vikendi ei dej mfink na pm dej msn bom tut jz prsu se bomo zmenl

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons sm lih biu je zaprt zgleda da je zaenkrt sm med vikendi ei dej mfink na pm dej msn bom tut jz prsu se bomo zmenl

sm jst gori na msn-ju

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Termometer na balkonu kaže 12 stopinj :worship: Still.. se mi ne lub dans it na motor hah :D Zamujam dobro šanso :trance_33_sleep: Upam da bo za počitnice tud tak??!!

aja tak topl je blo uzun dans? :rolleyes: jao sonce sm vidu sam čez okn šole pa med malco uzuni.. drugač smo mel pa pouk od 8 zju3 do 18.00 :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Blo blo.. js sploh nism šu u šolo.. matematko smo pisal pa to :krneki:

aja hehe, mi smo tut pisat matko.. sm se učiu glih 15 min..več nism meu cajta:D znau sm pa pol tut nič, tak da še en 100% šus :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, naši bodo tud ponavlal, največja fora je da je kr pol razreda mankal :lol1: :lol1: Sošolc je opisov test tkle: mel si en kup nepotrebnih podatkov, pa si mogu potrebne zračunat, sam se ni dalo :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, naši bodo tud ponavlal, največja fora je da je kr pol razreda mankal :lol1: :lol1: Sošolc je opisov test tkle: mel si en kup nepotrebnih podatkov, pa si mogu potrebne zračunat, sam se ni dalo :lol1:

:lol1: js sm tut sam mal gledu v test.. sej ponavlal bomo tak zihr mi tut.. skor ni testa da ga ne bi ponavlal :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm biu pa mal na motorčku dons :P ua-ua :P še zmer se fajn navije, pa gre kr fajn. sam spredna bremza (itak to uporablam 95% cajta) me neki jebe :D kar pa ni najbolš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm biu pa mal na motorčku dons :P ua-ua :P še zmer se fajn navije, pa gre kr fajn. sam spredna bremza (itak to uporablam 95% cajta) me neki jebe :D kar pa ni najbolš.

jest sm biv tud :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hah :D

Danes opet 14 stopinj, 100km blo treba nardit, zdej pa nimam več cajta :trance_33_sleep: matematka pa to :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hah :D

Danes opet 14 stopinj, 100km blo treba nardit, zdej pa nimam več cajta :trance_33_sleep: matematka pa to :headbang:

men je 50km ratal nardit, čeprov se morm mto učit :headbang:

Popravljeno . Popravil _LuX_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!