Skoči na vsebino

50,75,80ccm javite se...


Roky

Priporočene objave

Mojega je pa danes nekej zalivalo, čim sem gas spusto, pa dal pol nazaj je zatrokiru prasc :krneki: Pa pokalo je dans tak kot še nikoli prej ha :D Kaj bi kej blo, hmm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mojega je pa danes nekej zalivalo, čim sem gas spusto, pa dal pol nazaj je zatrokiru prasc :krneki: Pa pokalo je dans tak kot še nikoli prej ha :D Kaj bi kej blo, hmm

mogoče se mal ventili razštelajo, al pa predužig sam je večja možnost da se ventili razštelajo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah, pa ne more se to nardit pri 7k km :) Pa še to ko sem se peljal v Luče je delu ko urca, sam nazaj je mal zajebavu :) Verjetn se je plovčk mal zataknu u fergu, bom jutr mau potouku :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah, pa ne more se to nardit pri 7k km :) Pa še to ko sem se peljal v Luče je delu ko urca, sam nazaj je mal zajebavu :) Verjetn se je plovčk mal zataknu u fergu, bom jutr mau potouku :whistle:

mal plovčk z oljm namaž d laži teče sam zajlo mal prdvign pa iz vrha olje natoč pa mal gaserej d se razmaže

post-18151-1203449003_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, hvala, ampak sm že delu to, tak da vem :) Sm kr cel plovček namazu okol okol :krneki: Drgač pa js to tk tešim da mal potolčem po fergu, al pa dvignem zadi motor parkrat pa ga zabijem na tla :D Smešno, a učinkovito hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, hvala, ampak sm že delu to, tak da vem :) Sm kr cel plovček namazu okol okol :krneki: Drgač pa js to tk tešim da mal potolčem po fergu, al pa dvignem zadi motor parkrat pa ga zabijem na tla :D Smešno, a učinkovito hehe

hehe :lol:

vrjamem da je unčinkovito :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah ne, resno.. to se je sam enkrat zataknu ta plovčk , ko je bil še skor novi motorček, pol nikol več, pa je kr teku bencin skos vn :krneki: Pa sm tk naredu in je blo kul :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah ne, resno.. to se je sam enkrat zataknu ta plovčk , ko je bil še skor novi motorček, pol nikol več, pa je kr teku bencin skos vn :krneki: Pa sm tk naredu in je blo kul :rolleyes:

ja sej pravm d je unčinkovitu :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah ne, resno.. to se je sam enkrat zataknu ta plovčk , ko je bil še skor novi motorček, pol nikol več, pa je kr teku bencin skos vn :krneki: Pa sm tk naredu in je blo kul :rolleyes:

ja ko te fukne se to rado zgodi :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jao za znoret tak lep vreme čez dan.. js se pa ceu dan že slovko učim ko ju3 pišemo pa sm se itaq zadn dan spravu učit :slap: upam da bo ju3 tut tak vreme ko je biu dans, da se grem po dolgem času mal zapelat B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

100km dans :krneki: Pa pogoji so bli tud ful vredu, na cajte je šol 100 po ravnem brez sklanjanja :worship: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

100km dans :krneki: Pa pogoji so bli tud ful vredu, na cajte je šol 100 po ravnem brez sklanjanja :worship: :rolleyes:

ql :) ja sej je blo ful topl.. prvič letos sm šou lahk kr u kratkih rokavih iz šole uzun brez da me bi kej zebl.. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo finki, ne mi s temi bučkami noo :lol1:

zak

kupš? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko bi le bilo.. :worship: Če bo tak da bo ob 9 zjutri že ene 5 stopinj, šztartam ob 9, pa vsaj do 3 se vozim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko bi le bilo.. :worship: Če bo tak da bo ob 9 zjutri že ene 5 stopinj, šztartam ob 9, pa vsaj do 3 se vozim :grim

bos na raceland prsu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko se zmenimo, pridem pogledat, pa če kdo rab motosvet nalepko lahka prnesem kako..

ja ok dej mi na pm msn posl pa se bomo zmenl

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!