Skoči na vsebino

50,75,80ccm javite se...


Roky

Priporočene objave

Kot, da greš zarad njih dol :worship:

Ti maš na cajte take izjave, da samo gledam ane :o

Se bojim povedat kdaj bomo mi Gorenjci dol, da vam namo mogl poj še steze plačat :slap:

ej sori ampak sem rajš en mesec žejen alkota kot da mi gorenc plača stezo :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha,tako torej.Ste vabljeni potemtakem tudi k nam na Gorenjsko.Sicer vam nebomo plačali pijače ampak vas bomo odpeljali do reke Kokre in se veselo napijte...Naravno je najbolše! :)

Sava ma baje bolš okus... več kemičnih dodatkov ;) Je pa res da je kokra čist gorenjska ja :D Haha Roky as šu dons km na športn dan :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A smo zdej zmenjeni za nedeljo? Kdo bi nej zdej pršu?

post-9211-1203698720_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sava ma baje bolš okus... več kemičnih dodatkov ;) Je pa res da je kokra čist gorenjska ja :D Haha Roky as šu dons km na športn dan :)

Am,kašn športn dan? :unsure:

A je biu dons športn dan?Kam use se je pa šlo? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A smo zdej zmenjeni za nedeljo? Kdo bi nej zdej pršu?

jst sigurn, sam kdaj v nedelo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz pridm u nedelo zihr dol :whistle:

qul :OK: sam kdaj čmo se zbrat dol v krškm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal pred drugo..mnde al kako prav nejz

ok men je qul

sam za nejca nwm :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Am,kašn športn dan? :unsure:

A je biu dons športn dan?Kam use se je pa šlo? :hmm:

Maa dej pejt že mal u šolo, nimaš pomja kaj se na iskri dogaja :D Drgač pa šlo se je na smučnje pa plavanje pa drsanje pa fitnes... :D

Aja pa če bo kdo jutr mislm dons šu na krvavc nej me pokliče :D 070 817 885 =) ajde grem spat :P

Popravljeno . Popravil alees
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maa dej pejt že mal u šolo, nimaš pomja kaj se na iskri dogaja :D Drgač pa šlo se je na smučnje pa plavanje pa drsanje pa fitnes... :D

Aja pa če bo kdo jutr mislm dons šu na krvavc nej me pokliče :D 070 817 885 =) ajde grem spat :P

Aaaaaaaaa plavanje, jest bi tud plavov :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok men je qul

sam za nejca nwm :whistle:

Ja men je kul.. dans sm sicer nekej bolan, ampak dobr :) Se bom zdle nafilu z lekadolom pa bo :) Se prav na Racelandu okol pol 2?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja men je kul.. dans sm sicer nekej bolan, ampak dobr :) Se bom zdle nafilu z lekadolom pa bo :) Se prav na Racelandu okol pol 2?

ja runnerco mam sivo... da bos vedu ker sm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povej kdaj bi ti lohka šol.... k js sm cel tedn sam doma.. no skor sam :krneki: pa mi ni tak važno kdaj grem, mal mira tak mora bit :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povej kdaj bi ti lohka šol.... k js sm cel tedn sam doma.. no skor sam :krneki: pa mi ni tak važno kdaj grem, mal mira tak mora bit :D

morm natančn še zvedet kdaj bo kosilo.. po kosilo pa takoj lahka ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo me sm se kumej zbudu, sm učerej delal od 7-18 (prelagal kamne na prikolico) pol je mela pa še sestra maturanca :closedeyes:

pol ob 2 je zmenjen sam jst nwm kje točn je raceland. pravte da je blizu nuklearke? :hmm:

aja pa če me bo kdo rabu 041-278-466

pa k lahk data vaše cifre če se slučajn zgubim (krško je kr dalč) :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah, js mam tud uro pa pol do Krškega, btk :) Pa še bolan sm :trance_33_sleep: Anywayz, ni šans da ne grem dans na motor, če bo do 19 stopinj :grim Tam ko zaviješ notr za centr, greš pol prvi odsek desno, pol nardiš en krog, pa sam ravno :)ko prideš do nuklearke pa tud sam naprej, eni ležeči policajci so tm če se ne motm... pol ko se boš pelu boš la levi mel odpad.. pol si pa že skor tam :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah, js mam tud uro pa pol do Krškega, btk :) Pa še bolan sm :trance_33_sleep: Anywayz, ni šans da ne grem dans na motor, če bo do 19 stopinj :grim Tam ko zaviješ notr za centr, greš pol prvi odsek desno, pol nardiš en krog, pa sam ravno :)ko prideš do nuklearke pa tud sam naprej, eni ležeči policajci so tm če se ne motm... pol ko se boš pelu boš la levi mel odpad.. pol si pa že skor tam :)

jst sm tut bolan -mačka mam (ma maturancu sm sam redbul votke piv :kva1: ) pa grlu me fuka :closedeyes:

a je kej posebnga v centru (d bom vedu kdaj je centr) kšna vlke trgovina al kak

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!