Skoči na vsebino

50,75,80ccm javite se...


Roky

Priporočene objave

mene lohk napišeš :) , seveda kot je že roky reku, v primeru da ne bo pol 40€ pršlo

ok si not

še kdo?

za dnar pa še newem. bom poklicov pa se bomo zmenil za ceno pa še mal bom zglihov, sam prej mormo met eno število ljudi ko bodo pršli

Popravljeno . Popravil mfink
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še edn bi zihr pršu(Canam) pa še ene dva najverjetneje (DIESEL, kruder116) tak da bi že blo 12.. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@roky: al če noben noče bom pa jst organizerov. nejc je prelen ^_^

Če se ti da potem samo :worship: morš pa vedt, da boš nosil tudi neko odgovornost. Če kdo zajeba in ga nebo dol, boš kril njegove stroške iz lastnega žepa, ipd.

mene lohk napišeš :) , seveda kot je že roky reku, v primeru da ne bo pol 40€ pršlo

:o A boš slick gor dau akva? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Roky, ne rabš neke odgovornosti :) V najslabšem primeru bi še vseeno lahko tisti ki bi prišli vozili za 20€ cel dan :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Roky, ne rabš neke odgovornosti :) V najslabšem primeru bi še vseeno lahko tisti ki bi prišli vozili za 20€ cel dan :)

Ah ne, kje pa. To je pa en pojem, ki je v organizaciji res nepomemben :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še edn bi zihr pršu(Canam) pa še ene dva najverjetneje (DIESEL, kruder116) tak da bi že blo 12.. :whistle:

ok pa so to vsi motosvetovci?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo zdej je kolega dol klicu.. najem proge čez vikend pride 400€, to se pomoje ne splača ker nas bi mogl bit potem že 20.. to je pa potem že gužva na progi pa še težk se nas bi tulk spravl skupi.. zato je predlagu drugo opcijo, da naredi takrat ko pridemo 3 skupine: supermoto, gokarti pa mi.. tak da se bi potem zmenl na kulk se menjamo al na 20min al pa 30min, ker večina nas je tak s 125ccm ko ne gre nikamor pa bi delal napoto ostalim ko se bi vozl, tak bi pa bli sami ene 10 je reku da je vredu če nas je.. pa bi se lepo fural v miru. Če ste zato.. pride cena enaka 20€ po osebi.. pa reku je da če se kirmu motor preveč dere.. da ga ne bojo gor spustil ker majo neke omejitve v decibelih.. sam to tak mislim da ne bi biu problem. treba pa je poklicat 14 dni predn bi pršl.. kr zdej se bo počas začela sezona in bo kr dost zasedeno dirkališče.. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo zdej je kolega dol klicu.. najem proge čez vikend pride 400€, to se pomoje ne splača ker nas bi mogl bit potem že 20.. to je pa potem že gužva na progi pa še težk se nas bi tulk spravl skupi.. zato je predlagu drugo opcijo, da naredi takrat ko pridemo 3 skupine: supermoto, gokarti pa mi.. tak da se bi potem zmenl na kulk se menjamo al na 20min al pa 30min, ker večina nas je tak s 125ccm ko ne gre nikamor pa bi delal napoto ostalim ko se bi vozl, tak bi pa bli sami ene 10 je reku da je vredu če nas je.. pa bi se lepo fural v miru. Če ste zato.. pride cena enaka 20€ po osebi.. pa reku je da če se kirmu motor preveč dere.. da ga ne bojo gor spustil ker majo neke omejitve v decibelih.. sam to tak mislim da ne bi biu problem. treba pa je poklicat 14 dni predn bi pršl.. kr zdej se bo počas začela sezona in bo kr dost zasedeno dirkališče.. :)

eee oki qul

vsak plača zase, pa prej se najavmo

menamo se pa na 20 min, če je drugim ok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah to pa mene sigurno nebo, 3 skupine pa na pol ure se menjavaš, to boš glih ene 3x v celmu dnevu gor :slap:

Rajš pridem z dvema motosvetovcema (Fingi,Fifty) sred tedna pa se vozmo cel dan pa še ni take gužve...al pa, ko je mal slabši vreme je tud fajn :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah to pa mene sigurno nebo, 3 skupine pa na pol ure se menjavaš, to boš glih ene 3x v celmu dnevu gor :slap:

Rajš pridem z dvema motosvetovcema (Fingi,Fifty) sred tedna pa se vozmo cel dan pa še ni take gužve...al pa, ko je mal slabši vreme je tud fajn :)

:yea1: :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fora je u tem da je itq trening 20€ ceu dan tko da je vseen ce smo vsi dol pa kuk nas je .. noo edino zarad druzenja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo jz sn klicu lastnika tega.Jz mislim da je tak čist cool, da se menjavamo na 20 min.Zmenu sn se pa tut da lahk mamo kamot kak Žar sabo pa mal meseka pečemo pa to.Jz bom šel itq z combijem gor kr bom mel 4-cikl sabo. :closedeyes: Upam da vam je tak cool!Zmenit se moremo samo še kir vikend bi mi to šli, da lahko jaz lastniku javim. :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo jz sn klicu lastnika tega.Jz mislim da je tak čist cool, da se menjavamo na 20 min.Zmenu sn se pa tut da lahk mamo kamot kak Žar sabo pa mal meseka pečemo pa to.Jz bom šel itq z combijem gor kr bom mel 4-cikl sabo. :closedeyes: Upam da vam je tak cool!Zmenit se moremo samo še kir vikend bi mi to šli, da lahko jaz lastniku javim. :alien1:

Kva vi mislte veselico na racelandu nardit? Še Avsenike povabte pa ste zmagal :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

noben se zihr ne bi ceu dan gor vozu.. tak da ne bi bli vsi naenkrat gor ne.. ;)

no ja.. mene še ne poznaš dobr :D

.. pa reku je da če se kirmu motor preveč dere.. da ga ne bojo gor spustil ker majo neke omejitve v decibelih..

so gokarti glasnejši k moja RSka.. tko da pumoje ni panike :)

je pa to velk minus.. ker nj bi biu dirkališe, in še zmer gledajo decibele.. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kva vi mislte veselico na racelandu nardit? Še Avsenike povabte pa ste zmagal :slap:

zka pa ne :D sej če si ceu dan tam.. pa morš tut neki pojest. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zka pa ne :D sej če si ceu dan tam.. pa morš tut neki pojest. :whistle:

To greš pol fajn nekam na pico an... pa umes še na kšn kebab :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo jz sn klicu lastnika tega.Jz mislim da je tak čist cool, da se menjavamo na 20 min.Zmenu sn se pa tut da lahk mamo kamot kak Žar sabo pa mal meseka pečemo pa to.Jz bom šel itq z combijem gor kr bom mel 4-cikl sabo. :closedeyes: Upam da vam je tak cool!Zmenit se moremo samo še kir vikend bi mi to šli, da lahko jaz lastniku javim. :alien1:

cool dej še kšn roštil seboj uzem

men je cool :OK: kdo bi pol šel na to vrjanto kot je canam napisov?

roky pa dol prid mal ns pogledat če že neboš vozu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še edn bi zihr pršu(Canam) pa še ene dva najverjetneje (DIESEL, kruder116) tak da bi že blo 12.. :whistle:

kruder bi šou ziher ja

Kva vi mislte veselico na racelandu nardit? Še Avsenike povabte pa ste zmagal :slap:

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

roky pa dol prid mal ns pogledat če že neboš vozu

Brezveze, da bom ceu dan tm visu pa gledov vs k boste jamral, da bi se radi več vozil, kot pravim 3 - 4x boste na progi v celem dnevu, kar se ful ne splača.

Ko pridemo gorenjci dol vozt vas lahko neki pride pogledat, ampak ne preveč, da nau gužve :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brezveze, da bom ceu dan tm visu pa gledov vs k boste jamral, da bi se radi več vozil, kot pravim 3 - 4x boste na progi v celem dnevu, kar se ful ne splača.

Ko pridemo gorenjci dol vozt vas lahko neki pride pogledat, ampak ne preveč, da nau gužve :D

se bojiš konkurence ane :whistle: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!