Skoči na vsebino

50,75,80ccm javite se...


Roky

Priporočene objave

se bojiš konkurence ane :whistle: :naughty:

No dej, dej...Kadarkol lahko prideš vozt k bom dol... :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No dej, dej...Kadarkol lahko prideš vozt k bom dol... :trance_33_sleep:

no sej ti bom povedov kdaj bom šev dol :winkiss:

da se boš lahk prpravu na poraz heee

Popravljeno . Popravil mfink
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa vi se lahko vsi skrijete.. fink, ti tak veš kak ga pipa tomos :D

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa vi se lahko vsi skrijete.. fink, ti tak veš kak ga pipa tomos :D

hee vem vem...........skorej tolk ko moja yamaha :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veš kaj mi je blo edino čudno pri tvoji Yamahci.. ko sm balanco čist obrno, kolkr pač gre mi je že roko naslonlo tja na tank pa to.. a je to povsod tak ? :whistle: Drgač pa ni tok švoh v višjih obratih ja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veš kaj mi je blo edino čudno pri tvoji Yamahci.. ko sm balanco čist obrno, kolkr pač gre mi je že roko naslonlo tja na tank pa to.. a je to povsod tak ? :whistle: Drgač pa ni tok švoh v višjih obratih ja :)

?kakšn tank? moja yamaha gre hitrejš ko tank!

ja to je pa ss motor ja zato se rukne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, sam še nisem nikjer opzail tega.. no ja, nisem še nobenega tak na mestu obračal :) Nism vedu huh :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, sam še nisem nikjer opzail tega.. no ja, nisem še nobenega tak na mestu obračal :) Nism vedu huh :rolleyes:

Pri skor vseh SS motorjih z roko zadaneš v tank ko na mestu obračaš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veš kaj mi je blo edino čudno pri tvoji Yamahci.. ko sm balanco čist obrno, kolkr pač gre mi je že roko naslonlo tja na tank pa to.. a je to povsod tak ? :whistle: Drgač pa ni tok švoh v višjih obratih ja :)

To tzrke nimajo omejenga hoda belance. Rska pa ma to kokr men jasn. Drgač dost zoprna zadeva k ti roko tko stisne :D

Popravljeno . Popravil Stroj
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To tzrke nimajo omejenga hoda belance. Rska pa ma to kokr men jasn. Drgač dost zoprna zadeva k ti roko tko stisne :D

moja ma omejen hod balance ,sej se ustav še predn do tanka pride

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no sej ti bom povedov kdaj bom šev dol :winkiss:

da se boš lahk prpravu na poraz heee

Pa vi se lahko vsi skrijete.. fink, ti tak veš kak ga pipa tomos :D

Bo že čas, da se dokažeta, junaka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hee ta vic je dobr

Poklicni šofer je vozil s tovornjakom po podeželski cesti.

Nenadoma se je prikazal ob cesti majhen zelen moziček in ga ustavljal.

Šofer se je nekoliko začuden ustavil in ga vprašal: "Kdo neki si pa ti in kaj hočeš?"

Mali zeleni moziček je odvrnil: "Jaz sem prišel z Venere, sem peder in sem lačen."

Voznik tovornjaka mu je dal sendvič in rekel: "Tale sendvič je vse s čimer ti lahko ustrežem."

Peljal se je dalje, dokler ni ob cesti zagledal majhnega rdečega možička, ki ga je ustavljal.

Ustavil se je in vprašal: "Od kod si spet ti vzel in kaj bi rad?"

Mali rdeči možiček je odgovoril: "Jaz sem prišel s Saturna, sem peder in sem žejen."

Šofer mu je dal coca colo in rekel: "Žal mi je, toda to je vse kar lahko storim zate."

Cez nekaj casa je zagledal ob cesti majhnega modrega mozička, ki ga je ustavljal.

Zadeva z mozički mu je bila zdaj že dokaj dobro poznana. Zato se je ustavil in dejal: "No ti mali modri peder , kaj bi pa ti rad dobil

od mene?"

Mali modri mož je odgovoril: "Za začetek vaše vozniško in prometno dovoljenje, prosim..."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in po čem sklepaš da je 2T.......ker meni se zdi da je 4T ampak ima tako kratke rore da ima tak čuden zvok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moja ma omejen hod balance ,sej se ustav še predn do tanka pride

Ja, sam nimaš pa zadost placa da bi roko umes spravu ane

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Porkamadona, so mi dali neke zapečlene hamburgerje, das sm ga stisno pa se je napol zlomu :lol1: :slap: Lepo nesu nazaj, je bla razumevajoča prodajalka hah, dobu dnar nazaj, šu na kebab k šiptaru :P

Ja vem, krneki :lol1: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Porkamadona, so mi dali neke zapečlene hamburgerje, das sm ga stisno pa se je napol zlomu :lol1: :slap: Lepo nesu nazaj, je bla razumevajoča prodajalka hah, dobu dnar nazaj, šu na kebab k šiptaru :P

Ja vem, krneki :lol1: :kva2:

hee si se znajdu :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in po čem sklepaš da je 2T.......ker meni se zdi da je 4T ampak ima tako kratke rore da ima tak čuden zvok

banshee-ji so 2t pa je poglej ko se kadi iz izpuha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uff sm spucov filter pa zamenov najlonko(črno-športno) pa zdej zlo občutno bolj potegne pri 8.000 :worship:

Popravljeno . Popravil mfink
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z fotru pa že 3 ure sestavlama faking rastlinjak al kaj kurc je pa klejema zravn :D Pizda jim smotana dajejo nikakršna navodila zravn :headbang: Pa še na polovici okvirja nisma, kaj šele da bi šipe dajala notr lol

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!