Skoči na vsebino

50,75,80ccm javite se...


Roky

Priporočene objave

CBR125 zlo težko spravš do 120km/h.Ta Yamaha pa nikol nebo šla 150km/h,nevem kje si to pobral?

To ti mislš, da ne čut klanca .) pri vsakmu motorju se pozna, pri 125 pa še posebej :)

Sam kot nasvet: če mislš odpret RSko ne kupuj nad 2006 letnika, ker majo vsi programsko blokado na CDIju.Pri 5000rpm motor zakašlja potem pa čez potegne, se prav jo morš skoz nad 5k rpm vozt.Če se boš pa zanimal za novejši letnik pa Flame#7 kontaktirej pa ga praš kaj je on s štromom naredu :)

oki pustmo 125 4t bomo vidl k bo zuni

pa jst bom kupu aprilio rs drug let tak da se mi ne mudi thx :worship:

pa ker letnik ma flame :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

125 4T nimajo blokat

dB killer pa samo zvok zadusi :rolleyes:

vec ko 130 yzf-r125 NE gre, it's a fact

cbr pa lahko stevc 190 kaze, vec ko 110 ne gre

Ne bluzi ti tuki. Ti si on k si mel vse motorje že ane, 15 skuterjev al kolk si mel napisan v profilu, pa vse do konca predelane, pa ducatija 1098 se mi zdi da si tud "mel" itd itd.. Pa neke supermotarde si tud mel da ne pozabm. Najprej sebe poštimej, pol pa drugim govor. Da pa zdej govoriš, predn je kdorkoli že probu motor, pa sploh bedarija. Kaj pa če bo šla 132? WTF :headbang: Sej drugi si prov povedu, sam ne mi več bluzit po forumu kolk motorjev maš na kredit, pa kk si pol vse prodal k nas boli kurac.. ja? Mogu sm se na to posrat, k sm se lih spomnu.. :angry: 150 z 11 kilovati verjetno res ni možno drgač.. mfink ;)

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bluzi ti tuki. Ti si on k si mel vse motorje že ane, 15 skuterjev al kolk si mel napisan v profilu, pa vse do konca predelane, pa ducatija 1098 se mi zdi da si tud "mel" itd itd.. Pa neke supermotarde si tud mel da ne pozabm. Najprej sebe poštimej, pol pa drugim govor. Da pa zdej govoriš, predn je kdorkoli že probu motor, pa sploh bedarija. Kaj pa če bo šla 132? WTF :headbang: Sej drugi si prov povedu, sam ne mi več bluzit po forumu kolk motorjev maš na kredit, pa kk si pol vse prodal k nas boli kurac.. ja? Mogu sm se na to posrat, k sm se lih spomnu.. :angry: 150 z 11 kilovati verjetno res ni možno drgač.. mfink ;)

oki najbrš sm zajebu :headbang:

sam napizdu si ga pa dobr :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma spomnu sm se.. sej je že en cajt tega in so ga tud drugi že napizdli takrat, ampak sm se lih spomnu. :whistle:

coll :OK:

ga lahk še jst mal napizdim :kva2: lol

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čaki dle da bo kej apisu.. je že gor :) Ejga replica a si pol use une skuterje, nevem kolk jih je blo, 10 zihr z HE predelavo prodal a? :headbang: :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam ne mis rat zdej tukej neki, dobr vem kaj si mel napisano, sigurno 5 različnih skuterjev gor, nekatere po dvakrat celo. Potem pa si tud po drugih temah sral kaj vse si kupo, pa.. ah svašta :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri njemu vsako cifro ki jo pove odšteješ isto cifro in dobiš rezultat

primer

njegove besede: "predelu sm 5 skuterjov"

resnica: "predelov sm 0 skuterjov,sicer sem še 2 uniču"

tr00 :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah ne, sej nima veze sploh, pol je mel še CRF450R če se prov spomnem, pa nekga Dučeta, v neki drugi temi pa je napisu da ne more enga motorja, nevem točn kerga kupt, k že ma vse na kredit al nekej takega. Svašta uglevnem :rolleyes:

BTW, js celi sfukan pršu nazaj z smučanja, prvič letos. Evo, pozdravljam med eni skokcom :rolleyes:

post-9211-1198683266_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah ne, sej nima veze sploh, pol je mel še CRF450R če se prov spomnem, pa nekga Dučeta, v neki drugi temi pa je napisu da ne more enga motorja, nevem točn kerga kupt, k že ma vse na kredit al nekej takega. Svašta uglevnem :rolleyes:

BTW, js celi sfukan pršu nazaj z smučanja, prvič letos. Evo, pozdravljam med eni skokcom :rolleyes:

kje si pa smuču :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Golte, mam 5 minut do tja hehe :)

blagor :worship:

sej jst sm pa 10 min stran od gač (sedaj:smučišče bela) :whistle:

kje je pa kej cpi50 dans? napisov je eno objavo pa šev

Popravljeno . Popravil mfink
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

napiš kej rok :whistle:

k je dolgcajt :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za motor? Na frčiju bi carsko zgledal če bi meu mal večjo nihajko :D

ja sej bi zgledal k da ma orng mašino

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol pa še eno felno večjo zadi pa širšo gumo pa je majka hehe. Dej kupi no, k ma pod postlo pa se mi prah nabira gor :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja na frčiju mal kanale pobrus pa mal večjo dizo pa še kej bi se našlo za začetek

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol pa še eno felno večjo zadi pa širšo gumo pa je majka hehe. Dej kupi no, k ma pod postlo pa se mi prah nabira gor :rolleyes:

ja pa še zvočnike gor :whistle:

ja pol bi pa res naredu iz pizde kozuc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!