Skoči na vsebino

50,75,80ccm javite se...


Roky

Priporočene objave

kdaj gremo kej na raceland :kva2: me je dans nenadoma zagrabla želja ovinke polagat O:-)

hee bi mogu it z mano ku sm čez ovinke r6 dražu :naughty:

najbrš en noob na motorju k ni znov položit, jst pa zanim polagov taku d sm že s škornm potleh rtajsov :OK:

on pa ku d bi mel šterko :?

ej pa ta suzuki bandit 600 pa sej to negre nikamr mu je frend z rs 125 skus za pizdo tiščov, un na suzukiju pa poln gas pa sm neki piha iz avspuha :? sploh ne rul ku bi morov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hee evo me s zelo mokre ture kr delč prevozu po dežju

zdej me pa zanima če je fajn narobe če je mal vode potegnilu v forgazar, zato k mi je pr 8.000 kr mal zatrokerov?

In kako ti je to uspel?

hee bi mogu it z mano ku sm čez ovinke r6 dražu :naughty:

najbrš en noob na motorju k ni znov položit, jst pa zanim polagov taku d sm že s škornm potleh rtajsov :OK:

on pa ku d bi mel šterko :?

ej pa ta suzuki bandit 600 pa sej to negre nikamr mu je frend z rs 125 skus za pizdo tiščov, un na suzukiju pa poln gas pa sm neki piha iz avspuha :? sploh ne rul ku bi morov

Če s škornam drajsaš... drgač postau nogo.

Lih tistle z R6 ne vrjamem, dvomim da je pelov čez ovinke 80km/h...

Lahko ti povem da ER5 s 50konji gladko zadej pusti 125 2t brez blokad... bandit ma pa še pou več moči k er5. tko da...

Popravljeno . Popravil _Fingi_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kako ti je to uspel?

Če s škornam drajsaš... drgač postau nogo.

Lih tistle z R6 ne vrjamem, dvomim da je pelov čez ovinke 80km/h...

Lahko ti povem da ER5 s 50konji gladko zadej pusti 125 2t brez blokad... bandit ma pa še pou več moči k er5. tko da...

lej ta z r6 ga je po ravnin prtisnu v ovink je šu pa ku po jajcih :? pr ns je pa kr dost ovinku

gledam bandita na muč šalta 1,2,3 pa frend z rs-ko skus zanim :?

Popravljeno . Popravil mfink
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hee bi mogu it z mano ku sm čez ovinke r6 dražu :naughty:

najbrš en noob na motorju k ni znov položit, jst pa zanim polagov taku d sm že s škornm potleh rtajsov :OK:

on pa ku d bi mel šterko :?

ej pa ta suzuki bandit 600 pa sej to negre nikamr mu je frend z rs 125 skus za pizdo tiščov, un na suzukiju pa poln gas pa sm neki piha iz avspuha :? sploh ne rul ku bi morov

:lol1: :lol1: :lol1:

Sam ti pa si komedijante prve klase! Ei, TZR ni nek hud dirkalni stroj, da bi lahko 600tke dražu, in v prihodnje mogoče mal razmisli zakaj se nekateri počas vozmo. Mogoče zato, ker razmere na cestah niso še primerne za tvoj GP stil vožnje? Haha, Bandit gre, samo če hoče. Tudi glede Bandita se poskušaj navezati na moj prejšnji stavek - razmere? Bivša uporabnica tega foruma je pokazala, da je tud bandita težko lovit, pa ne s 125ko, ampak s 900ko .) In kako za neki si ti videl, da je imel poln gas? :o

Gledališče vabi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: :lol1:

Sam ti pa si komedijante prve klase! Ei, TZR ni nek hud dirkalni stroj, da bi lahko 600tke dražu, in v prihodnje mogoče mal razmisli zakaj se nekateri počas vozmo. Mogoče zato, ker razmere na cestah niso še primerne za tvoj GP stil vožnje? Haha, Bandit gre, samo če hoče. Tudi glede Bandita se poskušaj navezati na moj prejšnji stavek - razmere? Bivša uporabnica tega foruma je pokazala, da je tud bandita težko lovit, pa ne s 125ko, ampak s 900ko .) In kako za neki si ti videl, da je imel poln gas? :o

Gledališče vabi...

ja sej čist na polno najbrš res ni šu sam pr banditu se je slišalo da ga je prtisnu pa ni blo vidt neke odzivnosti kot z cestnim (recimo r6)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mfink.

se vidmo na racelandu.

Brez izgovorov. Nas boš lahko učil, če ti s 50cc loviš R6, ja pol bomo mi s 125 gladko mim R1 šli...

bol k rossi.

ja sej čist na polno najbrš res ni šu sam pr banditu se je slišalo da ga je prtisnu pa ni blo vidt neke odzivnosti kot z cestnim (recimo r6)

A si se kdaj že vozu samo s pol gasa? Motor se še zmer zvrti do rdečga polja, le čist počas...

Aja, pozabu sm da vrjetn pr 50cc poznate sam 0 al pa polhn gas.

Popravljeno . Popravil _Fingi_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: :lol1:

Sam ti pa si komedijante prve klase! Ei, TZR ni nek hud dirkalni stroj, da bi lahko 600tke dražu, in v prihodnje mogoče mal razmisli zakaj se nekateri počas vozmo. Mogoče zato, ker razmere na cestah niso še primerne za tvoj GP stil vožnje? Haha, Bandit gre, samo če hoče. Tudi glede Bandita se poskušaj navezati na moj prejšnji stavek - razmere? Bivša uporabnica tega foruma je pokazala, da je tud bandita težko lovit, pa ne s 125ko, ampak s 900ko .) In kako za neki si ti videl, da je imel poln gas? :o

Gledališče vabi...

mel je poln gas ja...v drugi prestavi :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej čist na polno najbrš res ni šu sam pr banditu se je slišalo da ga je prtisnu pa ni blo vidt neke odzivnosti kot z cestnim (recimo r6)

Ni čudno kajne? Saj ni namenjen supersport vožnji temveč uživanju v lagodni vožnji. AMPAK, če hoče - tud gre.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cpi....prestave pri malo večjih motorjih niso tolk kratke kot pri 50ccm mlinčkih veš.....ninja 600 gre recimo že v prvi čez 100.....razne tisočke gredo okoli 170 v prvi !!!..........tako da verjemi bi šel tudi bandit krepko čez 100 če bi imel v drugi in poln gas/obrate

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mfink.

se vidmo na racelandu.

Brez izgovorov. Nas boš lahko učil, če ti s 50cc loviš R6, ja pol bomo mi s 125 gladko mim R1 šli...

bol k rossi.

A si se kdaj že vozu samo s pol gasa? Motor se še zmer zvrti do rdečga polja, le čist počas...

Aja, pozabu sm da vrjetn pr 50cc poznate sam 0 al pa polhn gas.

a potlej bom js s skuterjom hayabuso stegnu :hmm:

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kaj me vsi napadate sej nism reku da jst r6 prehitim :?

sam čez ovinke se človk ni zav pelat k je začev trzat! najbrš je nov na motorju

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kaj me vsi napadate sej nism reku da jst r6 prehitim :?

sam čez ovinke se človk ni zav pelat k je začev trzat! najbrš je nov na motorju

Noben te ne napada. Samo informacij in podrobnosti si želimo :P

Na kerih gumah ti vozš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, pozabu sm da vrjetn pr 50cc poznate sam 0 al pa polhn gas.

itak, lahko bi mel digitalno krmiljenje gasa--->1/0 oz. ON/OFF

Noben te ne napada. Samo informacij in podrobnosti si želimo :P

Na kerih gumah ti vozš?

supercorsa pro sc3 :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cpi....prestave pri malo večjih motorjih niso tolk kratke kot pri 50ccm mlinčkih veš.....ninja 600 gre recimo že v prvi čez 100.....razne tisočke gredo okoli 170 v prvi !!!..........tako da verjemi bi šel tudi bandit krepko čez 100 če bi imel v drugi in poln gas/obrate

sej to sm js hotu povedat... da je on z banditom v drugi,tretji prestavi že ujel rskino končno :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Noben te ne napada. Samo informacij in podrobnosti si želimo :P

Na kerih gumah ti vozš?

ta druge pirelli sport deamon (orginalne sm že znucov)

Popravljeno . Popravil mfink
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sam se ti pa ful dobr zdi če se en z 600cc+ pele bol počas po ovinkasti cesti pa da ga lahk dohajaš z 50cc prdalico :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!