Skoči na vsebino

50,75,80ccm javite se...


Roky

Priporočene objave

Sej me nesmeš brez razloga :P

sej te lahko z razlogom

roky, hint: v temi kombinezon na 125ki spet hvali da je tomos za visokorasle ljudi in da je oh in sploh dober.....kaj da fak ma to veze z kombinezoni :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh ni res, js sm to sam potrdil, tisto je nekdo drug napisal.. :rolleyes: Če mislite tak, pol nas bote dost banal hah :D

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ti meni ugovarjaš, a češ da naredim da bo tko kot sm reku :lol1:

ma ne, sam tomos riderje bomo, ker so preveliki nabijači

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej te lahko z razlogom

roky, hint: v temi kombinezon na 125ki spet hvali da je tomos za visokorasle ljudi in da je oh in sploh dober.....kaj da fak ma to veze z kombinezoni :hmm:

djmo ga :devil: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej me nesmeš brez razloga :P

Lahko toliko razlogov najdem, da te lahko kar Izključim iz foruma, ne sam banam :D

sej te lahko z razlogom

roky, hint: v temi kombinezon na 125ki spet hvali da je tomos za visokorasle ljudi in da je oh in sploh dober.....kaj da fak ma to veze z kombinezoni :hmm:

Oh pa ne sam tm, še velik drugih posranih tem je :grim

djmo ga :devil: :P

A ga `čmo :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst bolš da sm tih :xx: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kurba, sm šele učeri upazu da mi števc ne dela na motorju hahaha :lol1: Dokaz da ga nikol ne gledam PM, se mi je zdel mal čudn da mam že dva tedna isto km :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kurba, sm šele učeri upazu da mi števc ne dela na motorju hahaha :lol1: Dokaz da ga nikol ne gledam PM, se mi je zdel mal čudn da mam že dva tedna isto km :D

kr pust odkloplenga boš pol k ga boš prodajov nazaj prklopu :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nene.. bom to lepo zrihtu takoj k bo čas.. verjetn je tak zajla. Drugače pa.. natanku polno (9,5l), naredu 300km, pa še kr laufa :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo me z kr lepe ture

uršna sela--novo mesto--gorjanska cesta--metlika--črnomelj--kolpa--vinica--črnomelj--semič--uršna sela--dolenske toplice-smučišče gače--domov

al lahko kdo pove kolk je to kilometrov? jst mislim da okol 200 :?

evo pa še par fotk je nastalo ob potovanju

post-18151-1206899222_thumb.jpg

post-18151-1206899238_thumb.jpg

post-18151-1206899254_thumb.jpg

post-18151-1206899272_thumb.jpg

post-18151-1206899288_thumb.jpg

post-18151-1206899309_thumb.jpg

post-18151-1206899340_thumb.jpg

post-18151-1206899400_thumb.jpg

post-18151-1206900012_thumb.jpg

post-18151-1206900135_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil mfink
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najs

dohajaš rs-ko ? :naughty:

bl teško ampak se da ;)

ej jst razmišlam o nakupu zadnje gume dunlop SPORTMAX D208 a ma kdo že izkušnje s to gumo? pa če se hitr segreje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bl teško ampak se da ;)

ej jst razmišlam o nakupu zadnje gume dunlop SPORTMAX D208 a ma kdo že izkušnje s to gumo? pa če se hitr segreje

A so mar D208 tud dimenzij za TZR? :o

Drugače super guma, na racelandu drži kot pribita. Sicer moj naslednji par bo po vsej verjetnosti Qualifier.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A so mar D208 tud dimenzij za TZR? :o

Drugače super guma, na racelandu drži kot pribita. Sicer moj naslednji par bo po vsej verjetnosti Qualifier.

ne tzr ma 130 zadno jst bom dav pa 140

http://www.dunlop-tires.com/dunlop_sisl/ty.../sportmax_d208/

aja pa je dobr da menam še prvo gumo? prva je pa še orginal!

Popravljeno . Popravil mfink
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da se zavedaš, da s širšo gumo posegaš v ciklistiko motorja in se bo le ta vedel drugače v nagibu - lahko tudi, da bo slabše kot sedaj.

Seveda, če menjaš gume, menjaj obe. Ampak na TZR ti resno nimajo d208 kaj nucat, glede na način vožnje katero nudi TZR50.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jst bi rad gume k se hitro segrejejo! pa sm opazu da ma dunlop glih to gumo širine 140, pa še baje se kr hitr segreje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heh s 140 bo slabše, guma ne bo tako zaobljena in boš veliko prej na robu, točno zaradi tega je dolenc cagivo razkopu na mobikrogu (namesto 150 zadnjo gumo je mel 160)

sem se pa tut jaz danes peljal po gorjancih, sam 25kw je velik prešvoh za zares uživat, pa čeprav sem šel v dolino

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jst bi rad gume k se hitro segrejejo! pa sm opazu da ma dunlop glih to gumo širine 140, pa še baje se kr hitr segreje

Segreje se že, na primernem motorju. Nevem pa kaj boš ti s tako gumo na 50ki :? Povej mi kako opaziš, kdaj je guma dovolj segreta? A se mar voziš po ušesih s tzr? :o

Zaradi mene montirej, sem le mnenja, da boš denar vrgel skozi okno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!