Skoči na vsebino

50,75,80ccm javite se...


Roky

Priporočene objave

lej pr nas so ceste v kurcu, so preveč gladke in nimam neki orng motor da bi segreval trše gume, zato rabm gumo k se hitro segreje

pri tej gumi se čuti ko je mrzla mi večkrat pred ovinkom ko šaltam v nižjo spodnese (powerslide :OK: ) ko se segreje je pa ok, sam rabm dost cajta preden se segreje.

ta guma d208 je 90 eur

če poznaš še kakšno gumo ki se hitro segreje bi prosiv da poveš ( da mal primerjam pa to)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ni powerslide lolek

no podobnu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko je mrzla mi večkrat pred ovinkom ko šaltam v nižjo spodnese (powerslide :OK: )

haha :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lej pr nas so ceste v kurcu, so preveč gladke in nimam neki orng motor da bi segreval trše gume, zato rabm gumo k se hitro segreje

pri tej gumi se čuti ko je mrzla mi večkrat pred ovinkom ko šaltam v nižjo spodnese (powerslide :OK: ) ko se segreje je pa ok, sam rabm dost cajta preden se segreje.

ta guma d208 je 90 eur

če poznaš še kakšno gumo ki se hitro segreje bi prosiv da poveš ( da mal primerjam pa to)

če ti pri šaltanju v nižjo spodnese to ni kriva guma, ampak sklopka, pa nauči se jo postopno spuščat, ker drugače bo vedno tako, pa tudi če boš imel supersoft gumo...pa powerslajda na 50ki ne boš doživel četudi si sam david koperfild

kako pa veš da se d208 prej segreje kot ta ki jo imaš zdaj? obsajajo enake gume različnih dimenzij, in verjemi da zadnja guma qualifier širine 150 nima enakih lastnosti kot qualifier širine 180.....150ka je namenjena 125kam, in če bi to dal na 600cc moped bi jo pojedel takoj......še enkrat ti povem da ne dajaj gor širših gum od predpisanih, ker boš veliko prej na robu in motor bo težje padal v ovinek

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sm brav na forumu pod rubriko "gume" pa "dunlop" pa so nekatiri pisal da se ta guma hitro segreje in da jo tut hitro zmanka.

sam ta guma se mi zdi mal ozka pa bi dal širšo

pa sej če mal po logiki pogledaš

50ccm= 130

80ccm= 140

125ccm=150

:P

Popravljeno . Popravil mfink
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šepa malo ta tvoja logika :lol1:

Ne res.. dej tolk gor k mora bit, ne več, ne manj.

hee mal pa res :lol: sej če pogledaš mam pa prov :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sm brav na forumu pod rubriko "gume" pa "dunlop" pa so nekatiri pisal da se ta guma hitro segreje in da jo tut hitro zmanka.

sam ta guma se mi zdi mal ozka pa bi dal širšo

pa sej če mal po logiki pogledaš

50ccm= 130

80ccm= 140

125ccm=150

:P

:lol1: gleda se širino feltne, ne pa kubike....sej lahko da se hitr segreje, sam ta guma ni narjena za tvoj moped....ker je širine 140 je namenjena večjim oz. močnejšim motorjem, gume za močnejše motorje pa imajo drugačno sestavo kot te za mopede, tako da pomoje bi ti to gumo še dlje ogreval do delovne temp. kot originalno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: gleda se širino feltne, ne pa kubike....sej lahko da se hitr segreje, sam ta guma ni narjena za tvoj moped....ker je širine 140 je namenjena večjim oz. močnejšim motorjem, gume za močnejše motorje pa imajo drugačno sestavo kot te za mopede, tako da pomoje bi ti to gumo še dlje ogreval do delovne temp. kot originalno

možno :hmm:

kakšne so pa kej mišlinke

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prvič slišm za to fermo :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

metzeler dela ene najbojlših gum :whistle:

evo lasertec :

Lasertec_173X236.jpg

Popravljeno . Popravil cpi50
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prvič slišm za to fermo :?

Kaj hočeš met neko orng firmo gum da boš firmo gume z belo barvo pobarvu? :lol1: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

metzeler dela ene najbojlših gum :whistle:

evo lasertec :

Lasertec_173X236.jpg

te so mal hecne :unsure:

nč jst bom dal dunlop sportmax d208 gor in kr bo pa bo sej za 1cm širša guma se pa tut nemore dost poznat, mogoče bo mal prej na robu ampak sej rs-ka je tut skus na robu pa šeli s škorni drajsa

Popravljeno . Popravil mfink
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hee mal pa res :lol: sej če pogledaš mam pa prov :huh:

Cel znanstvenik! A se mar s kiti za povečavo prostornine spreminjaš in posegaš kaj v ciklistiko?NE! Tako, da nimaš prav .)

te so mal hecne :unsure:

nč jst bom dal dunlop sportmax d208 gor in kr bo pa bo sej za 1cm širša guma se pa tut nemore dost poznat, mogoče bo mal prej na robu ampak sej rs-ka je tut skus na robu pa šeli s škorni drajsa

Mi smo ti povedal, da neboš potem na nas pizdil :) In 1cm je na motorju zelo veliko!!! Kot primer ti dam predtek, spremembna predteka za pol mm močnoo spremeni vozne lastnosti motorja. To niso gume narejene za tvoj motor...RSka je pa valda lahko na rabu, če ima taprave dimenzije gor :? Ti maš mal čudno primerjavo kar se tega tiče. No, sam boš najbolje vedel pa čeprav boš šel z glavo skozi zid.

Pa srečno! B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

te so mal hecne :unsure:

nč jst bom dal dunlop sportmax d208 gor in kr bo pa bo sej za 1cm širša guma se pa tut nemore dost poznat, mogoče bo mal prej na robu ampak sej rs-ka je tut skus na robu pa šeli s škorni drajsa

zadnja čist kul zgleda :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cel znanstvenik! A se mar s kiti za povečavo prostornine spreminjaš in posegaš kaj v ciklistiko?NE! Tako, da nimaš prav .)

Mi smo ti povedal, da neboš potem na nas pizdil :) In 1cm je na motorju zelo veliko!!! Kot primer ti dam predtek, spremembna predteka za pol mm močnoo spremeni vozne lastnosti motorja. To niso gume narejene za tvoj motor...RSka je pa valda lahko na rabu, če ima taprave dimenzije gor :? Ti maš mal čudno primerjavo kar se tega tiče. No, sam boš najbolje vedel pa čeprav boš šel z glavo skozi zid.

Pa srečno! B)

hvala :winkiss:

lej jst bom reskerov pa vidu, ampak mislm da dost razlike nebo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jao fink sam ti pa si trmast an... folk ti tle gor hoče najbolš, ti pa čist v neki druzga rineš... jao jao.. sej štekam d si še mld pa neumn sam useen :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zadnja čist kul zgleda :P

te bul zgledajo

post-18151-1206984692_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

te bul zgledajo

Stari, najbolš bo, da daš kr SC2 gor...Al pa tudi ne, pozanimej se, če se, da že BT-016 pri nas dobit, pred kratkim so jo Stoner, Melandri, Vermulen...testirali in je baje dobra :OK:

sarkazamepress :P

Nemoreš gume primerjati in ocenjevati še manj pa izbirati po obliki profila :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stari, najbolš bo, da daš kr SC2 gor...Al pa tudi ne, pozanimej se, če se, da že BT-016 pri nas dobit, pred kratkim so jo Stoner, Melandri, Vermulen...testirali in je baje dobra :OK:

sarkazamepress :P

Nemoreš gume primerjati in ocenjevati še manj pa izbirati po obliki profila :?

jao kaj si nevoščliv :whistle:

pač hočm dat na moj motor ene bolj kvalitetne gume

pa za isti dnar dobim pirelli sport deamon ki pa nimam najboljših izkušenj

pa če bom jst pov zarad gume sm sam kriv. sem pa prepričan da se bojo bolje obnesle kot pirellijove

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jao kaj si nevoščliv :whistle:

pač hočm dat na moj motor ene bolj kvalitetne gume

pa za isti dnar dobim pirelli sport deamon ki pa nimam najboljših izkušenj

pa če bom jst pov zarad gume sm sam kriv. sem pa prepričan da se bojo bolje obnesle kot pirellijove

OK, potem sem nevoščljiv zaradi enih gum, le pomagati hočem,da nebo potem jok in stok :worship:

Od mene ne dobiš nobenga nasveta več .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!