Skoči na vsebino

50,75,80ccm javite se...


Roky

Priporočene objave

hee zdej ko se je delala noč sm pa na polno vozil v ovinke (kolkr po ravnini tolk v ovink) in gume zelo segrev in so ratale mehkejše.

segrete se full dobr držijo sam k dolgo traja d se fajn segrejejo :whistle:

poanta tega je: tut zanič gume se da zelo segreti, sam traja

Popravljeno . Popravil mfink
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

besnca ;)

mal si pozn :D

Aja, aja, zdej mi je pa že bl jasn.

Jest pa Lux sva se s Tomosi gonila, no, jest sm se večkrat, Lux je sam enkrat pršu do mene iz kokre s apn6, pa sva šla iz stražiša do besnce tm, pod daljnovodi, če veš ke mislm? prou fajn te zruka... sej, pomoje si ti tud tle mogu it, če si šu na jošt?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hee zdej ko se je delala noč sm pa na polno vozil v ovinke (kolkr po ravnini tolk v ovink) in gume zelo segrev in so ratale mehkejše.

segrete se full dobr držijo sam k dolgo traja d se fajn segrejejo :whistle:

poanta tega je: tut zanič gume se da zelo segreti, sam traja

1. april je že mimo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. april je že mimo :)

ja to ni 1 april, ampak moja gp vožna sam nism na polnu tiščov, je pa škorn drajsov večkrat potleh

Popravljeno . Popravil mfink
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja zdej se pa že odloč, a si na poln tiščov al nis. Ej a pa si prepričan da nis km roke prej tišov predn si gumo probov kolk je segreta? :lol1:

Popravljeno . Popravil _LuX_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja to ni 1 april, ampak moja gp vožna sam nism na polnu tiščov, je pa škorn drajsov večkrat potleh

Bogi škornji :wacko:

Sedaj bomo naredili društvo proti mučenju škornjev :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja to ni 1 april, ampak moja gp vožna sam nism na polnu tiščov, je pa škorn drajsov večkrat potleh

:lol1: :lol1: :lol1:

dobro da v podgurju živiš, da te fiat yamaha team ne najde in ugrabi ter prislili dirkat za njih v moto gp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja zdej se pa že odloč, a si na poln tiščov al nis. Ej a pa si prepričan da nis km roke prej tišov predn si gumo probov kolk je segreta? :lol1:

ne po ravnini sm šel 80,70 in pol s tako hitrostjo tut v ovink, in če je ovink ostrejši bl se moraš nagnt ne bremzat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja to ni 1 april, ampak moja gp vožna sam nism na polnu tiščov, je pa škorn drajsov večkrat potleh

A smem postavt eno informativno vprašanje? Na koliko °C si približno segrel gumo?

Pa nism nevoščljiv, ampak k jo boš dejansko kej segrel se ti bojo svalkci poznal gor. Če se ti, prosim kako sliko B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A smem postavt eno informativno vprašanje? Na koliko °C si približno segrel gumo?

Pa nism nevoščljiv, ampak k jo boš dejansko kej segrel se ti bojo svalkci poznal gor. Če se ti, prosim kako sliko B)

guma je bla zlo topla, postala je tmno črna in se je zelo zmehčala sam svalkci se pa niso delal

in se najbrš tut nebi k je zanč guma. al bi se :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

guma je bla zlo topla, postala je tmno črna in se je zelo zmehčala sam svalkci se pa niso delal

in se najbrš tut nebi k je zanč guma. al bi se :hmm:

Ja kolk prbližn? :lol1: Človek, dej se ti začni zavedat, da pod ritjo nimaš pošasti in nehi pretiravat :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kolk prbližn? :lol1: Človek, dej se ti začni zavedat, da pod ritjo nimaš pošasti in nehi pretiravat :slap:

ne sej pošast res ni sam v ovink pa prletim lahk tolk hitr kot kšn s močnejšim motorjm (govorim za naše ovinke)

hotu pa sm povedat d sm prvič staro zanič gumo segru na mal višjo temparaturo kot ponavad

Popravljeno . Popravil mfink
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne sej pošast res ni sam v ovink pa prletim lahk tolk hitr kot kšn s močnejšim motorjm (govorim za naše ovinke)

hotu pa sm povedat d sm prvič staro zanič gumo segru na mal višjo temparaturo kot ponavad

LOL, un na močnejšmu motorju ma tud velik bolšo ciklistiko; vzmetenje, zavore, okvir,... in vrjem, da mi neboš tega govoru, da za sabo pustiš močnejše motorje, ker vem kje ma TZRka limit.

Ja pri teh temperaturah asfalta si pa res segrel gumo. Dej...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, aja, zdej mi je pa že bl jasn.

Jest pa Lux sva se s Tomosi gonila, no, jest sm se večkrat, Lux je sam enkrat pršu do mene iz kokre s apn6, pa sva šla iz stražiša do besnce tm, pod daljnovodi, če veš ke mislm? prou fajn te zruka... sej, pomoje si ti tud tle mogu it, če si šu na jošt?

Ja vem ke sta se to gonila ja :D tm se pride iz stražiša u rakovco direkt, 100 metrov naprej od tastarih skakalnc :D Jst sm šu pa dons tm čez zabukovje gor, pa tm po unih rovtah, pol pa prideš nek vn na to glavno cesto za na jošta :P se da tm fajn furat po rovtah s šestko :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa sej nism nč reku da puščam za sabo močnejše motorje!!!

pa sej ni nč tazga da sm segrev gumo, zakaj bi moglu bit pa glih +20 da gumo segrejš. parkrat mal bl na muč odpelš par ovinku pa je guma segreta

pa če jo teb nerata segret ni nujnu da jo tut nam nebo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kolk prbližn? :lol1: Človek, dej se ti začni zavedat, da pod ritjo nimaš pošasti in nehi pretiravat :slap:

čak zdej pa pretiravaš....sm zadnč vozu tzrko z 80 kitom :eek: kaj to dela stari...prvo kot prvo da ti povem, ko sem navil gas guma tut cajta ni mela spodkopat, tko da se je sama feltna zavrtela....v drugi mi je že x-litko na glavo prtisnlo od zračnega upora, tko da sem še zdaj plav okol oči, potem je prišel ovinek in močno zaviranje....je asflat strgalo pa se je zgrbančil pred ovinkom (upam da cestarji niso bili jezni).....

PS: ko sem prišel domov sem opazil da imam strgane gate

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čak zdej pa pretiravaš....sm zadnč vozu tzrko z 80 kitom :eek: kaj to dela stari...prvo kot prvo da ti povem, ko sem navil gas guma tut cajta ni mela spodkopat, tko da se je sama faltna zavrtela....v drugi mi je že x-litko na glavo prtisnlo od zračnega upora, tko da sem še zdaj plav okol oči, potem je prišel ovinek in močno zaviranje....je asflat strgalo pa se je zgrbančil pred ovinkom (upam da cestarji niso bili jezni).....

PS: ko sem prišel domov sem opazil da imam strgane gate

heee

a sm dobr :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa sej nism nč reku da puščam za sabo močnejše motorje!!!

pa sej ni nč tazga da sm segrev gumo, zakaj bi moglu bit pa glih +20 da gumo segrejš. parkrat mal bl na muč odpelš par ovinku pa je guma segreta

pa če jo teb nerata segret ni nujnu da jo tut nam nebo

Aaaa, zato mi vsi pravjo, da sm pussy :o

Bom prodal SS pa si bom umislu kšng KLE500, bo vrjetno bolj primeren zame.

k0ci, dej me potolaž mal, niti 5 minut slave si ne zaslužm, vsaj tistih 5 minut bi rad segrel gumo :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čak zdej pa pretiravaš....sm zadnč vozu tzrko z 80 kitom :eek: kaj to dela stari...prvo kot prvo da ti povem, ko sem navil gas guma tut cajta ni mela spodkopat, tko da se je sama feltna zavrtela....v drugi mi je že x-litko na glavo prtisnlo od zračnega upora, tko da sem še zdaj plav okol oči, potem je prišel ovinek in močno zaviranje....je asflat strgalo pa se je zgrbančil pred ovinkom (upam da cestarji niso bili jezni).....

PS: ko sem prišel domov sem opazil da imam strgane gate

No, no sej to ti pravm. Toj tak dirkaln stroj, fak ane, pred ovink prletiš k strela, se obesš na zavore, ti zabije zobe v križe, zaradi zadnjega Ohlins TTXR blažilca ti gume sploh ne odlep od tal pri zaviranju, da ne govorimo potem o mirnosti in togosti motorja v ovinku, ki drži smer kot pribit na asfalt, tisto o vrtenju feltne, to je pa najnovejši traction control, ki poleg uporabnosti še atraktivno zgleda (bling-bling), k odpiraš na polno v polnem nagibu.

Potem se pa zaveš krutosti realnega sveta... :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!